8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kurbancığım da pek gelmiyo zati :26: bakalım yarın erken çıkıp sabahtan verip de geçebilirim büroya
ya da c.tesine pek bişi kalmadı zaten :KK53:

kocamın c.tesi bana bi süprizi varmış bi yere götürcekmiş beni acaba nereye :KK52:
8. ayımız doluyo c.tesi :KK69: aşka geldim dururp dururken :KK9:
sen kurban diyon ben kocam diyom :KK53:

:nazar::nazar::nazar: maşallah size maşallaahh :nazar:

kurbancığım da pek gelmiyo zati :26: bakalım yarın erken çıkıp sabahtan verip de geçebilirim büroya

kocamın c.tesi bana bi süprizi varmış bi yere götürcekmiş beni acaba nereye :KK52:

İlk şüphelimden boşa şüphelenmişim..Teeeeee.....Ölem ben.Ölek ölek ölek ölek barabar:KK35::KK35::KK35::KK35:

vermem ben öyle açık :KK51:
Sen gidi seni , beni seçmedin sen biliyorum ki :KK34:
çok geçmiş olsun şekerim :KK50::KK50: bende de sürekli bir iltihap var, her türlü tetkik i yaptırdık bişey de çıkmadı. beni rahatsız ettikçe doktora gidiyorum antibiyotik veriyor ama hemen sonra yine tekrar ediyor :KK50: kii ben suyu deli gibi içerim. 3 lt yi bile geçer bazen de durdururm kendimi. ama geçmiyor işte bi türlü :KK50::KK50:Çok saol canım benim valla aynen artık geçsede kurtulsam
Altınkaya35 sen misin katilim ? Sen baş şüpheli oldun

6. ayı duymuştum da 8.ayı kutlayanı ilk defa göreceğim:KK1:

Bizim de evlilik yıldönümümüze yaklaşık 4 ay kaldı.S
Geçen yıl pek birşey yapamamıştık, sadece yemeğe çıkmıştık beraber.ı

Bu yıl daha güzel,daha özel olsun istiyorum ama o zamana sıpamız da doğmuş olacak inşallah.
Onunla nasıl bir plan yapılır bilemedim şimdi:KK37:

amiiiinnn size de maşallah tatlım :nazar:

ama sen de çok aşırı sık her an her saat gelmiyon ki :KK52: belki de sensindir :KK51: :KK53:

Hööff..Hem heyecanlı hem böyle azıcık stres oldum yav.Katilim hiç benimle ilgilenmiyo_Olmaz ki ama.Ben kurbanıma ne tiyolar verdim mesaj attım burdan yazıyom ıııhhhh hiç dönüp bakmıyor arkadaş, ne geziyorsun anasayfada gelsene buraya, kızacağım ama ha! :KK15:Bir nickini yazmadığım kaldı.Bi yazışıp anlaşsak çocuğu parka götüreceğim yav:KK14:

Son düzenleme:

hahaha benimkide 14 şubatta bişey yapmadık diye yıldönümünde nereye götüriyim seni diye sordu :KK16:

$1921889_10151953377443671_136094641_n.jpg $1509146_10151953377713671_1504250507_n.jpg $1969177_10151953377278671_95575724_n.jpg

bakalım bu kırmızılar kime gideceekkkkk, az sonnraaaaa :KK53::KK53::KK33::KK33::KK33::KK33:

ayy cook güzelllerr bende ıstıyorum hediyelerimi yaaaa Katiliiimmmmmmmmmmmm duy sesimiiiiiiiiiii :KK36::KK36:

toplamda 10 parça falan vardı hepsini içiçe koya koya iki kutuya sıgdırdım ben :KK53:

benim kurbancık da beni merak ediyor mu acep, hiç gözükmüyor buralarda :KK14:

kızlar avansım yattı:KK9:hemen kırtasiyeye gidip kırmızı kaplık aldım akşama hediyeleri paketliyecem hepsi takım olsun istiyorum birde masa saati aldım kurbanıma izmir saat kulesi var üstünde inş beğenir:KK31:

hmmmmmmm bilemedim kii neden olmasınnn :KK33::KK33:

kızlar avansım yattı:KK9:hemen kırtasiyeye gidip kırmızı kaplık aldım akşama hediyeleri paketliyecem hepsi takım olsun istiyorum birde masa saati aldım kurbanıma izmir saat kulesi var üstünde inş beğenir:KK31:

aa benim de izmir saat kuleli anahtarlıgım var sevgilim izmirdeyken kendine almış sonra daa bana vermişti, romantiklige bak :KK37:

kendi katilimi öğrendim ya artık her konuya salça olabilirim :KK53:

X