8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

mercimek yemeğiiii yani meşhur kara şimşek 2 günümü kurtarıyo valla :KK16:

benim koca hiç sevmiyor onu.. evlendiğimden beri bi kere bile yapmadım
küflencek mercimekler kavanozda :KK30: belki kullanırım diye bizimkilere de vermedim :26:
onu bi ara değerlendireyim ben :KK9:

küflencek mercimekler kavanozda :KK30: belki kullanırım diye bizimkilere de vermedim :26:

hadi ya benimki çok seviyo...bulgur pilavına katabilirsin yeşil mercimek salatası yapabilirsin kendine güzel olur...

burdan herkese sesleniyooruummmmmm :KK47::KK47: her söylenene inanmayın sakın benim gibi :KK47: benim katilcik beni iyice çatlatmak içinn yanlış bilgi vermiş kurbanıyla ilgili :KK47: bende bi güzel elemişim onu, çok da eminmişim yani megersem onun olmadıgına :KK47:

yeminlen çok eğlendim kurbanlarınızı benim gbi kandırın:KK53::KK53::KK53:çok zevkli oluyo:KK52::KK52:

sen bitterkuzuyla beni çekiştirirken ben burda kıs kıs gülüyodummm:KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Darısı bize.:KK14:

Geçmiş olsun fıstık.

:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

:KK53:

Ne güzel ya.Ohh şimdi daha heyecanlı oldu.

E biz görmedik, duymadık bi özet geçiversen olma mı?:18:

Güle güle kullan canım.

Ümran ne meraksız hatunsun vesselam:44: Dokuz doğururdum ben.:KK37:

Ben de.:KK14:
Arkadaşlar katilim kimse azıcık ip ucu versin yav:44:

Kızlar, benim kargo da dağıtımda birazdan hadi olmadı en geç akşama doğru ulaşacak.:KK76:
aaayyy olur mu ablacım meraktan ölüyorum ama ben şuan izmirdeyim kargomda aliağa da :KK14::KK14::KK14:

yeminlen çok eğlendim kurbanlarınızı benim gbi kandırın:KK53::KK53::KK53:çok zevkli oluyo:KK52::KK52:

sen bitterkuzuyla beni çekiştirirken ben burda kıs kıs gülüyodummm:KK53::KK53::KK53::KK53:

resmeenn bütün ipuçlarınla beraber silmişim ben seni kesin değilmişsin yani çok eminmişim bidee :KK52::KK52: amaa işte katil milleti hain oluyoorrr, resmen benim gibi çakaall, bu topikten ayrılmayan, katilini çılgınlarca merak eden bir insanın duygularınla oynadın ve kandırdın beni :84: :84:

mercimek yemeğiiii yani meşhur kara şimşek 2 günümü kurtarıyo valla :KK16:

Ayy canım o gaz yapıyor biraz. Belki başka akşam olur da bu akşam hiiiiç olmaz. Anlarsın yaa:KK52:

tavuklu ziron yaz nete bak tam benlikk :KK56::KK76:

Ayy kuzum ben biliyorum onu, biz de siron diyoruz. Benim sarılıp kurutulmuş var. Ama eşim pek yemek olarak sevmiyor onu.
Altın gününe uygun olur diye düşünüyor:KK1:
ben mantarlı tavık sote yapçam :KK56: bayadır yapmadım özledik :KK9:

Kocacığım iki akşamdır grip için tavuk çorbası içiyor. Tavuk yemeği kaldırmaz herhalde bünyesi:KK9:

Erişten varsa bol soğanlı, bol naneli çorba yapabilirsin yeşil mercimeklerden:KK34:

Yemeğini sevmese bile bunu sevebilir eşin

töbeee diyelim yahuuuuu :KK53::KK53:
Kandırıkçı:KK20:Küstüm.:KK19:Utanmıyon değil mi ablayla dalga geçmeye?Ben yaşlı, orası-burası ağrıyan,kuru fasulyeyi yakmış üstüne üstlük katilini merak eden bir hatunum ayıp ayıp!:KK20:
aaayyy olur mu ablacım meraktan ölüyorum ama ben şuan izmirdeyim kargomda aliağa da :KK14::KK14::KK14:
Şaka yaptım kuzum:KK16:

Görüyosunuz değil mi? Seni gidi seni:KK20:

neymiş o öyle zirin miron::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Elde açılmış ya da hazır yufkayı rulo yapıp dilimliyorsun, sonra fırına verip kurutuyorsun canım.

Daha sonra üzerin haşlanmış tavuğun suyunu döküp yumuşatıyorsun, tavuk didikleyip koyuyorsun.

Arzuya göre sarımsaklı yoğurt ve kızdırılmış tereyağğğğ:KK56:

Ayy canım o gaz yapıyor biraz. Belki başka akşam olur da bu akşam hiiiiç olmaz. Anlarsın yaa:KK52:

Ayy kuzum ben biliyorum onu, biz de siron diyoruz. Benim sarılıp kurutulmuş var. Ama eşim pek yemek olarak sevmiyor onu.
Altın gününe uygun olur diye düşünüyor:KK1:

Kocacığım iki akşamdır grip için tavuk çorbası içiyor. Tavuk yemeği kaldırmaz herhalde bünyesi:KK9:

Erişten varsa bol soğanlı, bol naneli çorba yapabilirsin yeşil mercimeklerden:KK34:

Yemeğini sevmese bile bunu sevebilir eşin

benimki biraz cins kuzum :KK1:
öyle karışık çorba da yemez.. kırmızı mercimek, tarhana, şehriye tarzı klasik çorbalardan yana
ama dediğin gibi yapayım bi ara çünkü bayılırım içinde nane olan herşeyeee :KK52:
o da belki özenip içer :KK9:

resmeenn bütün ipuçlarınla beraber silmişim ben seni kesin değilmişsin yani çok eminmişim bidee :KK52::KK52: amaa işte katil milleti hain oluyoorrr, resmen benim gibi çakaall, bu topikten ayrılmayan, katilini çılgınlarca merak eden bir insanın duygularınla oynadın ve kandırdın beni :84: :84:

Hakettin sen:KK20:

Elde açılmış ya da hazır yufkayı rulo yapıp dilimliyorsun, sonra fırına verip kurutuyorsun canım.

Daha sonra üzerin haşlanmış tavuğun suyunu döküp yumuşatıyorsun, tavuk didikleyip koyuyorsun.

Arzuya göre sarımsaklı yoğurt ve kızdırılmış tereyağğğğ:KK56:

Anam. süpermiş yapayım bir ara:KK56:

X