8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

gargon dağıtımda 1saat içinde elinde olur sanırım :KK17::KK17::KK17:

yyaaaa ben yokken gelmişleerrrr :84: :84: şimdi aradım gece şubeye götüreceklermiş kargomu yarın sabah alabilecekmişimmm :84: :84: :84: ağlamak istiyorum beennnnn :KK14::KK14::KK14::KK14:

katilimin kim oldugunu öğrendim artık ama hediyelerim benden çok uzaklarda :KK14::KK14:

yyaaaa ben yokken gelmişleerrrr :84: :84: şimdi aradım gece şubeye götüreceklermiş kargomu yarın sabah alabilecekmişimmm :84: :84: :84: ağlamak istiyorum beennnnn :KK14::KK14::KK14::KK14:

katilimin kim oldugunu öğrendim artık ama hediyelerim benden çok uzaklarda :KK14::KK14:

özledim şimdi çok uzaklarda :KK24::KK24::KK24:

geçmiş olsun :26::26::26:

çok ortak noktamız var :KK51: bende katilimi merak ediyorum:KK51:

katilim olabilirsin biliyorsun dımı :KK9:
Biliyor muyum? Bilmem..Belki biliyorumdur.Bilmiyor muyum ki?:KK24:

Şansa bak.
Sen nerden biliyorsun ki?
Ben neyi kaçırıyorum acep?:26:

Şimdi arkadaşın birisi, bir arkadaşa kurbanım sensin, kargon da ulaştı dedi.O arkadaş 1-2 saat ortadan kayboldu, sandık ki hediyelerin resmini paylaşacak.Ondan sonra arkadaş geldi ağlaya zırlaya kargom gelmiş beni bulamamışlar yarın sabah alabilecekmişim dedi.Topluca üzülüyoruz.Haydi.:KK30::KK4: Çok açıklayıcı oldu değil mi?:KK53: Boşlukları dolduruverin gari.:KK76:
Arkadaş, benim de kargo gideceği yere vardı.Gönderi araca yüklendi diyor, benim kargonun başına da aynı şey gelmiş olmasın?:KK4:

ahhh şimdi ben de bu topiğe resim yüklüyor olabilirdimmm :KK14::KK14: dedem yaktı benii :KK14::KK14:

yalnız bende ki meraka bak :KK53: kargoyu aradım sordum tekrar getirebilir misiniz diye, adam öle bi hizmetimiz yok dedi :KK53: ben de kargo arabanız nerdeyse söyleyin de ben gidip alayım dedim :KK52::KK52: teee başka bir ilçeye gitmiş ama :KK14: arabam olsaydı valla düşerdim peşine ama benim arabam yookkk :84: :84:

:KK9::KK9::KK9: valla ben de ayakkabı kutusuna koydum ama ayakkabı kutusunu kapladım :21::21::21::21:

ahaa çok iyi fikirrrr :KK28:iki kutuya sıgar benm de, uyuz bufecinin suratını çekmek zorunda da kalmam :KK76:

hediyelerim geldiiiii :KK52:

yaa ilk sırayı sana kaptırmışımm oofff ooffffff :KK14::KK14: katilcimm çok özür diliyorum yaa, o kadar emek ettin sen, ben evden çıkmak zorunda kaldım :KK14:

Biliyor muyum? Bilmem..Belki biliyorumdur.Bilmiyor muyum ki?:KK24:

Şansa bak.

Şimdi arkadaşın birisi, bir arkadaşa kurbanım sensin, kargon da ulaştı dedi.O arkadaş 1-2 saat ortadan kayboldu, sandık ki hediyelerin resmini paylaşacak.Ondan sonra arkadaş geldi ağlaya zırlaya kargom gelmiş beni bulamamışlar yarın sabah alabilecekmişim dedi.Topluca üzülüyoruz.Haydi.:KK30::KK4: Çok açıklayıcı oldu değil mi?:KK53: Boşlukları dolduruverin gari.:KK76:
Arkadaş, benim de kargo gideceği yere vardı.Gönderi araca yüklendi diyor, benim kargonun başına da aynı şey gelmiş olmasın?:KK4:
benim katilimin amante olduğunu yazdı asmun,bende nerden biliyorsun diye ona sordum.
Nazın durumu ise cidden üzücü.:KK43::KK43:sen bekle bekle tam kargo ulaşacağı zaman evde olma.:KK43:

benim katilimin amante olduğunu yazdı asmun,bende nerden biliyorsun diye ona sordum.
Nazın durumu ise cidden üzücü.:KK43::KK43:sen bekle bekle tam kargo ulaşacağı zaman evde olma.:KK43:

Hah, benim kafa da iyice karıştı. Asmun, senin katilinin amante olduğunu yazdı he? Doğru mu anladım?:26:

Sen nerden biliyorsun ki?
Ben neyi kaçırıyorum acep?:26:

şimdi true cugumm, ben bir hafiye gibi herkesi didikliyordum yaa :KK34: falkon bu sabah ben çıkmadan dedi ki bugun içerisinde benm kurbanımın hediyeleri ulaşır, ben de ahaaa yakaladım sensin benm katilim dedimm, çünkü kendisi dün whatsap tan bana yolladım kargonu demişti :KK34: ben ona seni yakaladım deyince dee itiraf etti :KK76: amma velakinn ben kargonun ulaştıgı saatlerde dedemle beraber tomografi kuyruklarında koşturuyor oldugumdan mutevellit kargoyu alamadım :KK34:

buraya kadar tamam da berfo neden falkon dan şüphelendi de hediyelerime göz koydu onu anlamadım :KK53:

eneemmmmmm birbirine girmiş buralar ben kargomu yolladım kurbancığıma ulaştırdım yollamayanlar düşünsün ohhh :82:

aahh dedeemmm vaahhh dedeeemmm yaktıınn yaaaa benniiiiiii

bu genç yaşta kargoculara göz diktirttin beeennniiii :84: :84:

X