8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Hediyeler kargolanmaya basladi demek :)) o zaman hediye topiğimizin açılma vakti gelmiş heyecan var mi kızlar :) ben ya yarın ya perşembe yolluyorum kurbanıma duyurulur :))

Hediyeler kargolanmaya basladi demek :)) o zaman hediye topiğimizin açılma vakti gelmiş heyecan var mi kızlar :) ben ya yarın ya perşembe yolluyorum kurbanıma duyurulur :))
aaaa sen neden ipucu vermedin burcu yada ben mi kaçırdım acaba ben miyim kurbanın :44::44::44::44: azıcık bi ipucu vereydin iyidi

benimki de bugün verilmiş acaba yarın gelir mi ben de merak içindeyim kim olduğunu öğrenmek istiyorum en çok
ve bugün yine bir araştırma yapıp çiçek22 de karar kıldım

Eğer katilleriniz türkiyenin diğer ucunda değilse yarın gelir kızlar merak etmeyin

Benim katilim de bu haftaiçi verecek inşallah kargoya. Hediyelerden çok katilimin kim olduğunu merak ediyorum.
Öyle sevdim ki onu Seçtiği hrşeyi çok beğeneceğimden eminim. Kibrit çöpü dahi yollasa beğenirim ben

herkesin bir şüphelisi var, bir tek benm şüphelendigim kimse yok :84: sahi yaa kim bu katill, bi ipucu daha verse yaa

aynen kim olduğunu daha çok merak ediyorum :)

yarın neredeyse 1 aydır bekledigim telefonumu almak için çarşıya çıkacaktım, katilcim yarın kargon gelir deyince direk vazxgeçtim duyy katilcimmm senin kim oldugunu öğrenmek yeni telefonumdan bile daha önemli

Evet canım yaa... Ben pek sık giremedim, ondan öyle oldu bu kez. Kocaman olmuş benim kızım

ayyyyy benim katilim aramadı bile beniiiii benim kargom gelemicek sanırım

ayyyyy benim katilim aramadı bile beniiiii benim kargom gelemicek sanırım

öyle deme canım benim yaaa

bak bende hala aramadım kurbanımı, özellikle heyecanlansın diye aramadım, yarın kargoya vermeden önce msj atmayı düşünyorum senin de öyledir mutlaka gelir merakk etme

öyle deme canım benim yaaa

bak bende hala aramadım kurbanımı, özellikle heyecanlansın diye aramadım, yarın kargoya vermeden önce msj atmayı düşünyorum senin de öyledir mutlaka gelir merakk etme
inşallah canım inşallah yada beni sevmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…