8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben çok kötü grip olmuşum birazdan ateşim çıkıcak :2::2::2::2:sanırım

satt 7 olsunda evime gdeyim artıkk offf :2::2::2:

her yeri salya sümük yaptım zaten

ayyy çok geçmiş olsun canım benim yaaa

yaaaaaa ilk olmak bazen güzel olmuyoo

evet haklısın ama olsun napalım yanii, ben de bir an önce öğrenip sizin katillerinize sulanırım

evet haklısın ama olsun napalım yanii, ben de bir an önce öğrenip sizin katillerinize sulanırım

ayyy şaka kuzum şakaa heyecanlarımızı birlikte yasarız yarın senın heyecanını öbür gün başkasının heyecanını yaşarız

ayyy şaka kuzum şakaa heyecanlarımızı birlikte yasarız yarın senın heyecanını öbür gün başkasının heyecanını yaşarız

olsun ama ben yine de sizin katillere de sulanırım hem belki burcu bana torpil geçmiştir benim 2 tane katilim vardır belli mi olur

hhhhhhh...............................................................

ne tesadüfffff bende verdim hediyelerimi kargoyaaaa
Ben de.
Evet canım yaa... Ben pek sık giremedim, ondan öyle oldu bu kez. Kocaman olmuş benim kızım
Maaşallah size

Verdim ki kurbanim cok güzel bi hatun didim :) bide evli bide konuştuk kendisiyle )
Bırcıııııııı????

Sulanma katilime..Kendisi hediyesini açacak bakacak mutlu olacak, e tabii heyecan kalmayınca barın arkasında gazozunu yudumlayan Nuri Alço misali cebinde uyku ilacıyla kurbanımın yanıma yanaşacak.Gazoz içer misin? deyip hoopppp ilacı atıp, hediyeleri kapacak, yok öyle!
İki dakikada senaryo yazılır.

Son düzenleme:
senın katil yada katiller belli olsunda bizde bi kişiyi elemiş olalım kesinkez

bütün katiller benim size hiç yokkk

sulancam işte bana neeee bana senelerdir hiç hediye alan yok tamam mııı sulanacam tabiki herkes bana hediye yollasın yaa bana neeeeee :84: :84:

Son düzenleme:
olsun ama ben yine de sizin katillere de sulanırım hem belki burcu bana torpil geçmiştir benim 2 tane katilim vardır belli mi olur
Kendime bile gecmedim topil kiz

Senaryonu yirim ya
Ablacim mm :)))

Son düzenleme:
bütün katiller benim size hiç yokkk

sulancam işte bana neeee bana senelerdir hiç hediye alan yok tamam mııı sulanacam tabiki herkes bana hediye yollasın yaa bana neeeeee :84: :84:

Boşver şimdi hediyeleri.Çıbbık makarna yaptım yanında da şalgam suyu var gel yiyek

Boşver şimdi hediyeleri.Çıbbık makarna yaptım yanında da şalgam suyu var gel yiyek

ahaaa muthiş bi fikir geldi buradannn

yaa neden dünden demedin ki ablaa, evde yemek yok diye komşulara gittim bugun annem dedemi hastaneye götürmek için gelmişti bikaç saatligine, benim acınası halimi görünce çorbayla tavuk sote yaptı yanında da çubuk makrna ve şalgam suyu muthiş olur durr ben bu yemekleri paketleyip geliyorum

Hadi.Kapıyı iyi ört.Komşular tekin değil sizin.:18:

Hadi.Kapıyı iyi ört.Komşular tekin değil sizin.:18:

hala karşı komşuları göremedim biliyor musun ama yaakkabı giyiyorlar ondan eminim, kapının önünde sürekli ayakabı var

tamam ablaa yemekleri kaplara koydum süpürgeme atlayıp geliyorumm ( off yaa neden ışınlamayı bulamadı hala bu bilim adamları )

5 'te platese gidiyorum 6 da gelip kör kömüş gibi dalıyorum yemeklere.Göbek çıkınca da hööff mööfff.
Ondan sonra da niye içiyo Nursel? Bundan içiyo Nursel.

Aynı dertten ben de muzdaribim yav ışınlanma isterük

5 'te platese gidiyorum 6 da gelip kör kömüş gibi dalıyorum yemeklere.Göbek çıkınca da hööff mööfff.
Ondan sonra da niye içiyo Nursel? Bundan içiyo Nursel.

bizim seneler önce bartın da otururken komşularımız vardıı, sabahın köründe kalkıp yürüyüşe gidiyorlardı canları çıkasıya kadar, dönüşte de fırına uğrayıp taze köy ekmegi alıyolardı, onlar da kocaman oluyolar yaa, onlardan 2 dilim yaglayıp yiyolardı bide zaten ayakkabı kadar o ekmekler bide 2 dilim sonra da o kadar yürüyoruz nasıl zayıflamıyoruz diyolardı o geldi şimdi aklıma

Aynı dertten ben de muzdaribim yav ışınlanma isterük

ahhh ışınlanma olaydıı şimdi, bi yandan çorbamızı içiyorduk, bi yandan da tavuk sote ve makarnayla kesişiyorduk yani peehhh

ben çok kötü grip olmuşum birazdan ateşim çıkıcak :2::2::2::2:sanırım

satt 7 olsunda evime gdeyim artıkk offf :2::2::2:

her yeri salya sümük yaptım zaten

Sen de her çekilişte hasta oluyorsun be canım. Dikkat etsene azıcık. Bak geçen sefer doktora da gitmedin zaten, dövücem seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…