8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Canım biz melindayla aynı ilçede oturuyoruz. Geçen seferki çekilişte bizzat yurtiçi kargoya gidip sorduğum için böyle bilgi verdim bende

aaayyyy teşekkür ederizzzzzzz teyzesi şaka maka bi yana da valla biz seni çok sevdik gerçekten

yaa bende burda sohbet ettigim herkesi çok sevdim kiii hediyeler gelecek diye çok seviniyorum daa sonra bir daha görüşmeyip koparsak bu topik unutulup giderse diye üzülüyorum daa

Benim katilcik en gec cuma verecekmıs kargoya en gec p.tesi bende kavusucamm hedaayelerimee

ilk ben alacam galiba hediyeleri yarın sefimli yii kıskandırayım biraz

inşallah kopup gitmez :26::26::26:

Canım biz melindayla aynı ilçede oturuyoruz. Geçen seferki çekilişte bizzat yurtiçi kargoya gidip sorduğum için böyle bilgi verdim bende

hee anladım canımm :26: işte biraz çalışanların insiyatifine göre galibaa, bize de siz bırakın biz yarın sabah gönderriz dediler ama biz güvenemedik iştee

hee anladım canımm :26: işte biraz çalışanların insiyatifine göre galibaa, bize de siz bırakın biz yarın sabah gönderriz dediler ama biz güvenemedik iştee

O caaaanım hediyeler güvenilip öyle bırakılır mı zaten, sakınnnn Gerçi ben kanka oldum bizim yurtiçi kargodakilerle, o yüzden güvenebilirim ama olmaaaaz kendim yoliciiiiim

ee biz de yeni topik açarız o zaman, yeni bir çekilişe kadar orada bekleriz

Kim yapacak kararlaştırılsin açılsın yeni topiğimiz :) bide aman kizlar birakmayin aksam olunca yarın gondeririz derlerse. Kuzenim mektup gonderdi askere oda aksam vermis kayit falan yapmamislar mektup kayboldu 1 hafta oldu yok hala iletilmedi bide kayit yapmamislar bakamiyoruz nerede olduğuna

evet bak o olabilir

ben işsiz işsiz evde oturdugum sürece sizlerin hiçbirini bi yere bırakmam valla merak etmeyinn

O caaaanım hediyeler güvenilip öyle bırakılır mı zaten, sakınnnn Gerçi ben kanka oldum bizim yurtiçi kargodakilerle, o yüzden güvenebilirim ama olmaaaaz kendim yoliciiiiim

bizim hediye değildi, markafoniye geri gönderecektik o aldıgı şeyi ama yine de güvenip bırakamadık zaten iyiki de bırakmamış, burcumun kuzeni de ne tallihsiz bişey yaşamış, demek ki insanlara da güvenmeyecegiz artık

bizde seni bırakmayız canımcım

Hainsiiinnn sen yarın al senın heyecanın btincede ben senı kıskandırcammm ohh canıma değsnnnn

Yooo anladım zaten hediye olmadığını da, hediye kutusu hele hiç teslim edilmez diyorum

ben çok kötü grip olmuşum birazdan ateşim çıkıcak :2::2::2::2:sanırım

satt 7 olsunda evime gdeyim artıkk offf :2::2::2:

her yeri salya sümük yaptım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…