8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

yakınında ailenden biri yok sanırım canım
olsun allah güç kuvvet verir inşallah

Ben izmitteyim,onlar istanbulda. Çok uzak değil aslında ama her zaman gelinip gidilmiyor işte.
Bebek doğunca da annem fazla kalamaz. En fazla 1 hafta-10 gün. Sonra yalnızım bebeğimle:KK31:

Ben mektubu yazdım ama 8 mart dünya kadınlar gününden hiç bahsetmedim şaka gibi :KK9::KK9:

niye beni kimse aramıyor sormuyor anlamıyorumm ben unutulucak kızmıyım sylesenize:26::26:

olur mu öyle şey senin katil gizemlinin de gizemlisi demek ki :KK34::KK34::KK34:

Ben izmitteyim,onlar istanbulda. Çok uzak değil aslında ama her zaman gelinip gidilmiyor işte.
Bebek doğunca da annem fazla kalamaz. En fazla 1 hafta-10 gün. Sonra yalnızım bebeğimle:KK31:

arada sırada gelir en azından o bile yeter :)

bana da katilim hiç ulaşmadı :KK5:
topiğe grmeyen 2-3 kişi var biri benimki biride seninki demekki:KK1::KK1:

benim katilim bugun kargoya vermiş paketleri de kırmızı ya ondan sordum :KK53:

hemmmm ondan öyle diyon sen:KK53:oh valla iyisin senin hedayelerin geliyo bizim daha katil yok ortalıkta:26::26:

bende kurbanımla iletişime geçmedim kii :KK1:

Ben mektubu yazdım ama 8 mart dünya kadınlar gününden hiç bahsetmedim şaka gibi :KK9::KK9:

olur mu öyle şey senin katil gizemlinin de gizemlisi demek ki :KK34::KK34::KK34:

ya sorma ne gizemli ne gizemli sorma:KK43::KK43::KK43:

arada sırada gelir en azından o bile yeter :)

benim hediyelerim yarın gelir mi ki :KK52: katilciğim gelir dediii :KK52:
çok güzel bi duygu yaa özellikle katilim kim çıkıcak onu çok merak ediyorum :KK16:
eleye eleye bi aşkyokolmak kalmıştı listemde :KK53: bi de topiğe gelmeyenler

benim hediyelerim yarın gelir mi ki :KK52: katilciğim gelir dediii :KK52:
çok güzel bi duygu yaa özellikle katilim kim çıkıcak onu çok merak ediyorum :KK16:
eleye eleye bi aşkyokolmak kalmıştı listemde :KK53: bi de topiğe gelmeyenler

benimki de bugün verilmiş acaba yarın gelir mi ben de merak içindeyim kim olduğunu öğrenmek istiyorum en çok
ve bugün yine bir araştırma yapıp çiçek22 de karar kıldım :KK70:

ayy, çok teşekkür ederim yaa. ne bileyim garip haller içerisindeyim. kararsızlık ve gel-gitler içerisindeyim. :KK43::KK43:

her zaman ki şeyler canım yaa, bildiğin konular :KK43::KK43:
anladım kuzum anladım neyse düzelir inş. bian önce orda olaydım gösterirdim ya neyse

bende sey_ren de kara kıldım ama yine de ses seda yok anam katilimden bi mesaj ataydı bari :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X