8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

hiç uğramıyo diye yakınıyodum ben belki o yüzden çizdin

hosgeldin
senden naber canım ?[/QUOTE]

2 gündür 20 ölik diş ağrısı çekiyorum nerden çıktı şimdi bu anlıyamadım :26::26:
dişçiden çok korkuyorum dişçiye de gidemiyorum offf ki ne offf

hosgeldin
senden naber canım ?

2 gündür 20 ölik diş ağrısı çekiyorum nerden çıktı şimdi bu anlıyamadım :26::26:
[/QUOTE]
Gecmis olsun, çoğunlukla sıkıntılı olurmuş öyle derler .
sendede sıkıntı yaratıyorsa ihmal etme bence , hem dişçiden neden korkuyorsun canım eskisi gibi degil ki ?
katilim yazdı bana ama kim oldugunu söylemedi kiii
Ben yanlis anladım canım , senin kurbanın sandim . Pardon

hosgeldin
senden naber canım ?

[/QUOTE]

ben gömülü 20lik dişimi aldırdım canım 10 dakika sürmedi ve bişey hissetmedim korkma sakın artık eskisi gibi değil...

ben gömülü 20lik dişimi aldırdım canım 10 dakika sürmedi ve bişey hissetmedim korkma sakın artık eskisi gibi değil...[/QUOTE]

hadi ya iğne yapıyolar mı peki :18::18::18::18::18::18:[/B][/SIZE][/COLOR]

Kızlar sizce birbirleri ile eşleşen katil ve kurban varmıdir ?

Gecmis olsun, çoğunlukla sıkıntılı olurmuş öyle derler .
sendede sıkıntı yaratıyorsa ihmal etme bence , hem dişçiden neden korkuyorsun canım eskisi gibi degil ki ?

çıkmıyolarki zorluyo çıkmak için ondan ağrı yapıyo heralde dişçi diyince tüylerim bile ürperiyo iğne yapıyolar uyuşturmak için
27 oldum hala 0 lik dişiyle uğraşıyorum daha kaç yaşıma kadar uğraşıcam acaba

yoktur zaten öyle olsa bile garnio onu görüp müdahale der heralde
ama olsa ne güzel olurdu

ben gömülü 20lik dişimi aldırdım canım 10 dakika sürmedi ve bişey hissetmedim korkma sakın artık eskisi gibi değil...

hadi ya iğne yapıyolar mı peki :18::18::18::18::18::18:
[/QUOTE]

tabiki canım iğne yapmazsa tavana yapışırsın yoksa ama iğne sinek ısırığı gibi bişey çok hissetmiyosun...10 dakika bekliyo çenenin uyuşmasını ondan sonra sadece hafif bi baskı hissediyosun dişini çekerken..sonra bi bakıyosun dikiş atıyo..ama o ilk iğneden sonra hiç birini hissetmiyosun ve 10 dakika sürüyo..bide benim komple gömülüydü hiç çıkmamıştı...korkulacak hiç bir şey yok..3-4 saat sonra biraz ağrın oluyo ama ağrı kesici içiyosun geçiyo korkma..ağrısını çektiğine değmez...

falkon cugum çok geçmiş olsun

9 yaşından beri dişçilerde sürünen bir insan olarak seni anlıyorum canım ama korkma sakın 20 lik diş eğer çıktıysa zaten bikaç dakikalık sürüyor operasyon iğne yapıyorlar ama sinek ısırıgı gibi anlamazsın bile

gömülüyse de eğer işinin vehli bir doktorsa hiç korkmana gerek yok bikaç gün yediklerine dikkat edersin, sonra unutursun bile dişinin durumunu bi daha hep rahat olursun

dişle ilgili her operasyonu geçirdigim için uzman oldum artık

Son düzenleme:

aynennnn bende

hadi ya iğne yapıyolar mı peki :18::18::18::18::18::18:

tabiki canım iğne yapmazsa tavana yapışırsın yoksa ama iğne sinek ısırığı gibi bişey çok hissetmiyosun...10 dakika bekliyo çenenin uyuşmasını ondan sonra sadece hafif bi baskı hissediyosun dişini çekerken..sonra bi bakıyosun dikiş atıyo..ama o ilk iğneden sonra hiç birini hissetmiyosun ve 10 dakika sürüyo..bide benim komple gömülüydü hiç çıkmamıştı...korkulacak hiç bir şey yok..3-4 saat sonra biraz ağrın oluyo ama ağrı kesici içiyosun geçiyo korkma..ağrısını çektiğine değmez...[/QUOTE]

o iğneyi gördüğüm de ben tavana yapışmazsam iyidir[/B][/SIZE][/COLOR]

uzman olmuşun zaten gelde benim dişimede bi el atıver

uzman olmuşun zaten gelde benim dişimede bi el atıver

ekipmanlarımı alıp geleyim o zaman

yaa hiç korkma valla bak ben bi kere dişimi çektirirken doktor kapat agzını dedi kapattım,
tamam gidebilirsin dedi, bende noldu çekemediniz mi dedim çektim ya al dedi koydu dişi elime
anlamıyosun bile yani merak etme, takma kafana, bir avazda kurtulursun inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…