8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Canım gece geç yatıyorum sabah 7 de kalkıyorum dükkanı açıyorum(kuzenim şarküteri dükkanı açtı sonra yapamıcam deyip üstüme attı,ne işim var benim burada diyorum bazen ya o kadar ki bunladım) temizlik yap dolapları diz derken kargoları hazırla yolla oglanı kreşe götür geri al tekrar bırak(ögle paydosu giriyor araya)geri gel akşam yemegi düşün derken valla 4 ayda yaşlandım ya mahvoldum:KK14::KK14:

oyy kıyamam sana yavrum yaa :KK43::KK43:

yardımcı falan alsan dükkana en azından dükkanla ilgili ağır işleri o halletse sen de hesap kitap işlerine evine çocugunla ilgilensen, olmaz mı canım :KK50: bilemedim ki şimdi aklıma tek çare olarak bu geldi :44:

oyy kıyamam sana yavrum yaa :KK43::KK43:

yardımcı falan alsan dükkana en azından dükkanla ilgili ağır işleri o halletse sen de hesap kitap işlerine evine çocugunla ilgilensen, olmaz mı canım :KK50: bilemedim ki şimdi aklıma tek çare olarak bu geldi :44:

Bir arkadaşım ile konuştum canım o eşi ile konuşacak gelebilirse gelecek yoksa pazartesi sendromu bile kalmadı bi fiil haftanın 7 günü çalışıyorum birde şarküteri olunca tatilde yapamıyor insan,evde işlerim kalınca kargolar hazır olmayınca strese giriyor asabileşiyorum,üstüne ettigim laflar evdekilere tuz biber oluyor:KK5:

Bir arkadaşım ile konuştum canım o eşi ile konuşacak gelebilirse gelecek yoksa pazartesi sendromu bile kalmadı bi fiil haftanın 7 günü çalışıyorum birde şarküteri olunca tatilde yapamıyor insan,evde işlerim kalınca kargolar hazır olmayınca strese giriyor asabileşiyorum,üstüne ettigim laflar evdekilere tuz biber oluyor:KK5:

nerde yaşıyordun sen canım ? belki birimizin bir tanıdıgı olur da sana yonlendirebilir :KK34:

kendi işine sahip olmak iyi gibi gözükse de aslında yorgunluk olarak ve sorumluluk olarak çok daha fazla yoruyor insanı, tahmin edebiliyorum. inşallah da tez zamanda düzene girer herşey :KK34::KK16:

çize çize kimseyi bırakmadın be nurdan :KK52::KK52::KK52::KK52:
ben artık uğraşmıyorum çizmeklede akışına bıraktım artık napamm :KK52::KK52::KK52::KK76::KK76:

aynen öyle yaa çize çize kimse kalmadı :KK37: benm katilim yok diyecem ama varr whatsap tan yazıyo ama iyi saklıyo kendini :KK51:

Herkese selamlar , guzel sürprizlerle dolu geçsin gunünüz :KK16:

Merhaba gençler:KK1:

Birkaç gecedir güzel uyuyorum, keyfim yerinde.
Ama havalardan sanırım, mütemadiyen bi baş ağrısı var:KK5:
Selam sevgili katil adayım , bil bol dinlen canim depola simdiden.
Cok gcmis olsun canim
Benim de en büyük sıkıntım bas ağrısı . Cok sık yasarım maalesef .
Ay yaa bende çalışmasam da keşke çıksam dışarıı :KK19:

Belki katilin benimdir ama hamiş değilim :KK1:

Selam True :KK3:
kiyamam canim ya , hafta sonu hava guzel olur acısını çıkarırsın umarım :)

ama benim ipucum gayet açık be canım :KK9: çocuun var mı ? varsa benimlesin yoksa değilsin :KK9:
canımdan bunlar bana uyuyor ama ben seni çizmişim . Baska ipucu verdin mı hic , sehir , yas vs .
neden eledim ben seni acep ?

merhaba kızlar, şöyle bir geçmişi okudum da geldim ama yine katilimi bulamadıımm :KK43: yaa çok kıskanıyorum ben :KK43: benim katilim neden benimle irtibata geçmiyor. bir mesaj at bana katiliiiiimm :KK1::KK1::KK1:

bu arada nasılsınız kızlar? :KK16:
Selam canım sen nasılsın ?
Benim katilde aramadı beni , gerçi bende kurbanımı aramayı düşünmüyorum :KK53: belki :KK53:
Tünaydın herkese :KK16::KK16:

benim katilim de yazdı bana whatsaptan :KK17: cok sirin oldugu kesin :KK16:
ama hala bilemedim kim oldugunu :26:

bu cuma ben de son alıncakları alacagım sonra da paketleme ve mektup isine el atacagım nasipse :KK76:
Senin isin az kalmış n guzel , kolay gelsin . Su mektup konusunda da yardımcı olun kızlar n yazılır ki ?

Herhalde bizim sıpa okula başlayana kadar emzireceğim kilo vermek için:KK52:

Daha şimdiden göğüs pompası aldım, emzirmeye çok niyetliyim.:21:
Ahh canım ya ben evlendirinceye kadar da emzirsem bu kilolarım emzirmeye gitmiyor . Abur cuburu kesemiyorum ki :KK43:

merhabaaa :KK3:

ben de kurbanımla iletişime geçmedim henuz :KK1: ama pek girmedigi için kendisi işleri vardır die rahatsız etmemek için iletişime geçmedim, ama beni merak ediyormuş görüyorum bi süre daha merak etsin bakalım :21::21:

senn katil de anlaşılmamak için bekliyordur belki :KK34: hem iletişime geçince daha çok heyecanlanıyor insan yaa :18: çok merak ediyorum çok :KK17:

ohh hadi gözün aydın :KK1::KK1: senin hazırlıklarda bitiyor nerdeyse en geride olan benim sanırım :KK50:
aaa canım senin kurbanın seni bulmadı mı gecmiste . Yazmıştınız ya sakamiydi ? O degil mı kurbanın ?

Tünaydın canım,hoşgeldin.:KK16:
Benim katilde dün ulaştı bana whatsapptan ama hala çözemedim kim olduğunu.:26:
Ben yarın çıkıcam avm ye kalanları tamamlayacağım,hafta sonu da mektup ve paketleme işleri.
Tünaydın canım , neler alacaksın bakalım . Gerçi benim katılım değilsin ama merak iste :KK53:
iyiyim ben de canım. iş güç işte. arada katilimi bulmaya çalışıyorum ama elim boş dönüyorum işte :KK1::KK1:
al benden de o kadar :KK53:

falkont
_asmunikal_
nurlum
cicek22
true

şüphelileriim :KK53::KK53:
:KK3::KK3::KK3:

ayy yok değilim canım...malum dönemler sanırım :KK17:
aay yok derken :44: Askolsun kırdın kalbimi :KK19::KK34:

aynen katılıyorum kızlar ikizler burçlarıyla çok zor baş ediyorum...hatta edemiyorum..bu yüzden en yakın arkadaşımı kaybettim malesef...
aaa benim ruh değişikliklerim hep icimde , yansıtmam pek dışarıya .:KK43:

:KK19:Selam kızlarrrr,çok yogun yorgun vede uykusuzum ben yaaa:KK68:

Allah kolaylık versin canım benim .

Yakin olsam İnan gelirdim arada yardıma , benimde degisiklige ihtiyacım var . Kolay gelsin , bir çözüm bulursun elbet canım ya bu kadar stres yaratıyorsa çalışan falan alsan ?
çok şükür geldimm:KK3::KK3::KK3:
heyy naber fıstıklar:KK16:

hosgeldin :KK3:
senden naber canım ?

X