8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ayy yok değilim canım...malum dönemler sanırım

hee geçmiş olsun o zaman canım bikaç güne geçer inşallah

ayyy, ben ikizler burcuyum ve bu gel gitler çok fena yoruyor beni

ayy al benden de o kadarr gerçi ben burcumu çok seviyorum ama yine dee ruh hali değişmelerim benden daha çok çevremdekileri yoruyor onlara da yazık

aynen katılıyorum kızlar ikizler burçlarıyla çok zor baş ediyorum...hatta edemiyorum..bu yüzden en yakın arkadaşımı kaybettim malesef...

Ee verdim ya..
30 yaş altı
Bekar
Kilolu değil.

o zamaaan seni de listeden çıkardım, yavaş yavaş azalıyor şüpheliler. hmmm, çok heyecanlı

ben de çok seviyorum burcumu, bence çok eğlenceli bir burç. ama bir anım bir anıma tutmuyor

Kimbilir...........

ben bu ara sürekli yiyorum kilolu değil tanımı bana uymuyor malesef sen değilsin benim katilim biliyorumm :84: :84:

aynen katılıyorum kızlar ikizler burçlarıyla çok zor baş ediyorum...hatta edemiyorum..bu yüzden en yakın arkadaşımı kaybettim malesef...

benim en yakın arkadaşım da sevgilim de ikizler burcu o yuzden sorun yaşamıyorum ben

aslında aranızda ne geçti bilemem arkadaşınla ama kötü niyetli olmuyoruz biz genelde. ben diyorum içimde bi tane daha nurdan var, bazen beni ele geçiriyor. bunu karşımdaki insan anladıgı zaman beni affetmesi daha kolay oluyor sanırım sen de öyle deneyebilirsin

Son düzenleme:

artık çok geç malesef :)

o zamaaan seni de listeden çıkardım, yavaş yavaş azalıyor şüpheliler. hmmm, çok heyecanlı

ben de çok seviyorum burcumu, bence çok eğlenceli bir burç. ama bir anım bir anıma tutmuyor

hayatında ikizler burcu olanın canı sıkılmaz iştee

Canım senin kurbanın şanslı , hele dogal yasamdan uzak bir memleketteyse daha cok mutlu olacak kesin . Bir de bebiş bekliyormuş , kısmeti bebiş

Evet bu kez sevgili kurbanıma güzel bir dogal yaşam paketi yapcam canımcım,ama ekstralarıda olur inşallah vakit bulup çıkabilirsem çakılı kaldım buraya gidemiyorum bir yere

hayırdır canım neden uykusuz ve yorgunsun ki ? bi aksilik yoktur inşallah

Canım gece geç yatıyorum sabah 7 de kalkıyorum dükkanı açıyorum(kuzenim şarküteri dükkanı açtı sonra yapamıcam deyip üstüme attı,ne işim var benim burada diyorum bazen ya o kadar ki bunladım) temizlik yap dolapları diz derken kargoları hazırla yolla oglanı kreşe götür geri al tekrar bırak(ögle paydosu giriyor araya)geri gel akşam yemegi düşün derken valla 4 ayda yaşlandım ya mahvoldum

hayatında ikizler burcu olanın canı sıkılmaz iştee

bence deee

ayy canım ben okurken yoruldum, maşallah sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…