8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

selam kızlar nasılsınız...
hepinize selam tek tek :103:

falkoncum geçmiş olsun :KK16::KK16:

ben kaçıyorum kızlar. kendinize iyi bakın..

naz ben çarka gidiyorum yine :KK52: senle ne zaman görüşcez :KK19:

selam kızlar nasılsınız...
hepinize selam tek tek :103:

falkoncum geçmiş olsun :KK16::KK16:

ben kaçıyorum kızlar. kendinize iyi bakın..

naz ben çarka gidiyorum yine :KK52: senle ne zaman görüşcez :KK19:

hergun çark caddesi hergun çark caddesi, bu ne canım :KK33::KK33:

kızz sen muşa gideceksin galiba dimi gitmeden görüşelimm :KK34:

ekipmanlarımı alıp geleyim o zaman :KK33::KK33:

yaa hiç korkma valla bak :KK34: ben bi kere dişimi çektirirken doktor kapat agzını dedi kapattım,
tamam gidebilirsin dedi, bende noldu çekemediniz mi dedim :KK53: çektim ya al dedi koydu dişi elime :KK52::KK52:
anlamıyosun bile yani merak etme, takma kafana, bir avazda kurtulursun inşallahh :KK33::KK33:

ben bu gazla yarın dişçinin yolunu tutatrım:KK52::KK52::KK52::KK52:

ekipmanlarımı alıp geleyim o zaman :KK33::KK33:

yaa hiç korkma valla bak :KK34: ben bi kere dişimi çektirirken doktor kapat agzını dedi kapattım,
tamam gidebilirsin dedi, bende noldu çekemediniz mi dedim :KK53: çektim ya al dedi koydu dişi elime :KK52::KK52:
anlamıyosun bile yani merak etme, takma kafana, bir avazda kurtulursun inşallahh :KK33::KK33:

aynennn yaa bende ilkinde gözlerimi kapamıştım bi açtım iğne iplik dikiş atıyo çektiniz mi ki :KK53: dedim yok açıp baktım kıyamadım çok güzel duruyodu :KK9:dedi hala gülerim...

aynennn yaa bende ilkinde gözlerimi kapamıştım bi açtım iğne iplik dikiş atıyo çektiniz mi ki :KK53: dedim yok açıp baktım kıyamadım çok güzel duruyodu :KK9:dedi hala gülerim...

:KK52::KK52: ben çok sohbet ederim doktorlarla yaa :KK1: ağzımda iş yaparlarken nasıl konuşuyorum anlamıyorum ama konuşuyorum her seferinde :KK52::KK52:

gördüm gördüm öyleymişim:KK52::KK52::KK52::KK52:

bekar diyorum sadece başka ipucu yokk:KK33::KK33::KK33:

Yaa bunu söylemiştin ama başka yok mu? :)

aynen öyle yaa çize çize kimse kalmadı :KK37: benm katilim yok diyecem ama varr whatsap tan yazıyo ama iyi saklıyo kendini :KK51:

Bana kimse bir şey yazmıyor :KK43: whatsap yok ama sms atsın :KK43:

Herkese selamlar , guzel sürprizlerle dolu geçsin gunünüz :KK16:

Selam sevgili katil adayım , bil bol dinlen canim depola simdiden.
Cok gcmis olsun canim
Benim de en büyük sıkıntım bas ağrısı . Cok sık yasarım maalesef .

kiyamam canim ya , hafta sonu hava guzel olur acısını çıkarırsın umarım :)

canımdan bunlar bana uyuyor ama ben seni çizmişim . Baska ipucu verdin mı hic , sehir , yas vs .
neden eledim ben seni acep ?

Selam canım sen nasılsın ?
Benim katilde aramadı beni , gerçi bende kurbanımı aramayı düşünmüyorum :KK53: belki :KK53:

Senin isin az kalmış n guzel , kolay gelsin . Su mektup konusunda da yardımcı olun kızlar n yazılır ki ?

Ahh canım ya ben evlendirinceye kadar da emzirsem bu kilolarım emzirmeye gitmiyor . Abur cuburu kesemiyorum ki :KK43:

aaa canım senin kurbanın seni bulmadı mı gecmiste . Yazmıştınız ya sakamiydi ? O degil mı kurbanın ?

Tünaydın canım , neler alacaksın bakalım . Gerçi benim katılım değilsin ama merak iste :KK53:

al benden de o kadar :KK53:

:KK3::KK3::KK3:

aay yok derken :44: Askolsun kırdın kalbimi :KK19::KK34:

aaa benim ruh değişikliklerim hep icimde , yansıtmam pek dışarıya .:KK43:

Allah kolaylık versin canım benim .

Yakin olsam İnan gelirdim arada yardıma , benimde degisiklige ihtiyacım var . Kolay gelsin , bir çözüm bulursun elbet canım ya bu kadar stres yaratıyorsa çalışan falan alsan ?

hosgeldin :KK3:
senden naber canım ?

Acaba senin kurbanın nasıl biri? Nerde yaşar mesela :)

Yaa bunu söylemiştin ama başka yok mu? :)

Bana kimse bir şey yazmıyor :KK43: whatsap yok ama sms atsın :KK43:

Acaba senin kurbanın nasıl biri? Nerde yaşar mesela :)

belki çok giren biri dğeildir yada gizemli olmak için yazmıyordur sana iyice meraklan diye :KK1::KK1:

uğruyo da olabilirrrrr uğramıyo da olabilirrrrrr
artık kopya yok :KK52:

katilim yazdı bana whatsapptan bu sefer gerçekten :KK69:
berfo hanım duyrulur :KK47:

ayy hadi gözün aydın canımm :KK16::KK16:

X