8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Okuyorum ara tatildeyiz bizde finaller bitti ondan dedim :)

Çok korkunç değil dimi rüyalarıma giriyorlar sonra

anam ne çok dizi seçeneğim oldu yaşasın hepsine bakıcam teker teker :)

Canım,eşimde bende tam bir korku fanatiğiyiz.
Mesela bizde romantik,drama türlerini sevmiyoruz.
Zevk ile ilgili,tam bulmuşuz birbirmizi.

Son düzenleme:
Canım,eşimde bende tam bir korku fanatiğiyiz.
Mesela bizde romantik,drama türlerini sevmiyoruz.
Zevk ile ilgili,tam bulmuşuz birbirmizi.

Ay ne güzel ya :) Biz hiç benzemiyoruz birbirimize sevgilim komedi, fantastik sever ben aksiyon korku falan severim :) İlerde nasıl ortak film yada dizi bulucaz bilemiyorum

Ben de katılmak istiyorummmm, hem de 8 mart doğum günüm
Bi taşla iki kuş olur

Çok teşekkür ederim

Yalnız ben yılbaşı çekilişine katılmadım, aslında daha önce hiç çekilişe katılmadım.
Kurallar neler

Kurallar çok basit aslında arada da olsa buraya uğrayacaksın sohbet etmeyeni çıkartıcam çekilişten. Sonun dışında tanıtma topiği açtım oraya kendini tanıtırsan sana hediye alacak kişiye yardımcı olmuş olursun. Haftasonuna doğru bilgilerinizi isticem isim tel ve adres onları vermeniz gerekiyor. Bide zorunlu hediyelerimiz var canım ilk mesajda yazıyor onlarda. Bu kadar :) Şubat sonu gibi de hediyelerimizi yollamaya başlıyoruz işte:) Ama sen kime alıyorsan bunu söylemek yok sürpriz olacak yani.

Peki çikolata/şekerleme ve mektup dışında bir de çamaşır/ayna/tarak seçeneklerinden biri mi zorunlu? Yoksa o isteğe bağlı mı?

Peki çikolata/şekerleme ve mektup dışında bir de çamaşır/ayna/tarak seçeneklerinden biri mi zorunlu? Yoksa o isteğe bağlı mı?

Canım normalde çamaşır zorunlu ama yok ben alamam utanırım gibi mazeretlerin olursa ayna ve tarak kurtarıcı seçeneklerimiz. Sana bağlı yani :)

Canım normalde çamaşır zorunlu ama yok ben alamam utanırım gibi mazeretlerin olursa ayna ve tarak kurtarıcı seçeneklerimiz. Sana bağlı yani :)

Amaaaan ne utanıcam, hemcinsim sonuçta

Çok teşekkür ederim açıklamalar için. Sohbete katılmaya çalışırım elimden geldiğince.

Amaaaan ne utanıcam, hemcinsim sonuçta

Çok teşekkür ederim açıklamalar için. Sohbete katılmaya çalışırım elimden geldiğince.

Ne demek :) Bekleriz sohbete kuru kuru hediyenin bi anlamı olmaz değil mi ama? Önemli olan dostluk kurmamız.

Umarım o zamana kadar tüm hanımlar kendilerini tanıtmış olurlar.
Ne zor şeymiş kendinden bahsetmek.

bizim de en büyük zevkimiz olacak inşallah dizi izlemek sırf rahatça internetten izleyelim die internete giren tv lerden alacakmış bide play station alacakmış beraber oyun oynayacakmışız okey masası da kurar yoldan oyuncu çevirirz artk dedim, iyice kahve ortamına çevirecek heralde evi

bizim de ortak zevk henuz yok sanırım :44: bulmaya çalışacagız zamanla supernatural ı izlemedim mesela evlendikten sonra izleyelim die bekliyorum, şimdiye kadar ikimizin de izlemeyip merak ettigi tek dizi o çıktı da

ben geldmm amaaa bizimm kızlarr yok ortadaa

anamınnn zorlamalarıyla sabah beri dükkan geziyorummm kollarım uzadı ğoşet taşımaktan ne dertli başım varmış benm yaaa

aayyy tanıtım topiği de açılmışş :18::18: ben daha hiç hazır değilim kendimi tanıtmaya :18::18: beni hiç tanımayan birine zevklerimi nasıl anlatabilirim yaa, azıcık kopya çekeyim sizlerden de bu akşam hazırlayım bari

bendee diyorumm bizim kızzz nerdee hiçç görünmedi bugünnn yazıkk olmuşşş bilseydim yardıma gelirdimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…