8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sizin kızz poşet taşıyıp kollarını uzatıyordu siz burda keyif yaparken :KK33::KK33: çok fark edildi mi yoklugum :KK37::KK37:

ayy ben hiç keyif yapmadım bugün çok berbat geçiyor çok sıkıldımm eve gitmek istiyorum bir an önce :KK5::KK5::KK5:
ders çalışim dedim oda olmadı :KK5::KK5:
fark edildi tabi genelinde sessizdii topikkk :KK1::KK1:

ayy ben hiç keyif yapmadım bugün çok berbat geçiyor çok sıkıldımm eve gitmek istiyorum bir an önce :KK5::KK5::KK5:
ders çalışim dedim oda olmadı :KK5::KK5:
fark edildi tabi genelinde sessizdii topikkk :KK1::KK1:

artık ben geldigime göre o sessizlik biter :KK53::KK53:

sen bi yandan iş yerinde çalışıp bi yandan ders mi çalışıyosun :KK53: bn ders çalışma işleminden hiç haz eden bir insan deilim de :KK37:

artık ben geldigime göre o sessizlik biter :KK53::KK53:

sen bi yandan iş yerinde çalışıp bi yandan ders mi çalışıyosun :KK53: bn ders çalışma işleminden hiç haz eden bir insan deilim de :KK37:

öyle oldu zatenn :KK1::KK1:
evet aynen öylee yapıyorum ama allahtan iş yerinde rahatım nerdeyse bütün gün ders çalışabilcek zamanım var sessiz de burası ondan ama ders çalışırken çok sıkılıyorummm himen bırakıyorumm :KK1::KK1::KK37::KK37:

öyle oldu zatenn :KK1::KK1:
evet aynen öylee yapıyorum ama allahtan iş yerinde rahatım nerdeyse bütün gün ders çalışabilcek zamanım var sessiz de burası ondan ama ders çalışırken çok sıkılıyorummm himen bırakıyorumm :KK1::KK1::KK37::KK37:

zaten bende öğrencilik haaytımda sıkılmamak için ders çalışmıyordum :KK37::KK37: o yuzden okulum 10 senede bitti ya neysee sen beni sayma hiç :KK53::KK53:

evet zorr yani ben zorlanıyorum :KK5: kitaplar normal :)) bir de açık öğretim olunca biraz daha zorr :KK1:

eskiden açık oğretimde sürekli geçmiş soruları soruyolardı :KK1::KK1::KK1::KK1: ama şimdi değiştirmişler galiba sistemi :KK50: hiç ders dinlemeden kendi başına ders çalışmak da zordur valla :KK53:

eskiden açık oğretimde sürekli geçmiş soruları soruyolardı :KK1::KK1::KK1::KK1: ama şimdi değiştirmişler galiba sistemi :KK50: hiç ders dinlemeden kendi başına ders çalışmak da zordur valla :KK53:

aynen öylee oldu baktım aöf de zorlanıyorum bari kpss sınavına hazırlanım bu sene dedim onda da en büyük derdim matematik olacak onun için çabalıyorum şimdi de :KK1::KK1: bitmiyorr yani dertlerr :KK1::KK1:

Merhaba kuzularrr...:KK16::KK16:

hoşgeldiinnnnnn :KK16::KK16::KK16:

aynen öylee oldu baktım aöf de zorlanıyorum bari kpss sınavına hazırlanım bu sene dedim onda da en büyük derdim matematik olacak onun için çabalıyorum şimdi de :KK1::KK1: bitmiyorr yani dertlerr :KK1::KK1:

matematige bayılırım yaaa :KK16::KK16: seneler oldu gerçi havuz problemlerini bile unutmuş olabilirim ama matematige bayılıyordum ben eskidenn, üniversite köreltti bbenii :KK43::KK43::KK43:

hoşgeldiinnnnnn :KK16::KK16::KK16:

matematige bayılırım yaaa :KK16::KK16: seneler oldu gerçi havuz problemlerini bile unutmuş olabilirim ama matematige bayılıyordum ben eskidenn, üniversite köreltti bbenii :KK43::KK43::KK43:

hangi bölüm mezunusun sen :KK1: bende hiç sevmemm anlaşamıyoruz :KK19::KK19:

Hatunlar selamlar herkeseeee :)
Bi uğrayayım dedim sevdiceğimle buluşcam hazırlanıyorum şimdi:KK9: Akşama gelicem yalnız bırakmayın beni sakın :) Öpüldünüz çok:KK54::KK54:

mmm güzelmişş :KK16: bulalımmm ama matematikle anlaşırsam çok iyi olurr :KK16::KK1::KK1:

anlaşırsın anşaırsınnn :KK34: matematik bulmaca gibi yaa, bi konsantre olsan hiç ders gibi görmezsin ki onu :KK1::KK1:

Hatunlar selamlar herkeseeee :)
Bi uğrayayım dedim sevdiceğimle buluşcam hazırlanıyorum şimdi:KK9: Akşama gelicem yalnız bırakmayın beni sakın :) Öpüldünüz çok:KK54::KK54:

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ama ben çok kıskandım şimdi yaaaa, benim sevgilimi eğitime yolladılar teeee perşembe günü dönecekk ,ancak haftasonu görüşürüz sanırımmmmm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ayyy önce bi maşalah da diyim deee :nazar::nazar::nazar:

X