8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bende çıkacam şimdi burada olamicam çünkü kpss sınavına hazırlanmaya başladım yani ders çalışacam :KK16::KK16::nazar::nazar:
arada bir gelirim ama çok gerii kalmiyimm sohbetten :KK1::KK1:

ayy bu adamlar ne kadar huysuz yahuuu :KK52::KK52: biz ortak dizi de bulamayız gibi geliyor da henuz o kısmı düşünmüyorum :KK1::KK1:

ayyy bizim en büyük zevkimiz dizi izlemek :KK52: dizi film çok izleriz yaaa
zamanla orta yol bulunuyo.. eşim mesela filmlerde aksiyoncu ben daha bi dramcı :KK9: iki türü de izlemeye çalışıyoruz
kendimize özel dizilerimiz de var.. ayrı izlediğimiz.. birlikte izlediklerimiz de
güzel bi keyif :KK16:

Günaydınlar,

Bütün sayfaları okuduğuma göre beni de ekleyebilirsiniz :KK1:

Ekliyorum hemen hoşgeldin :))))

kuzum ben sana hemen film önereyim the walking dead teen wolf ve Supernatural hepside çok güzel :KK9:

Canım The walking dead ve supernatural çoktan bitti hastasıyız hatta:KK9::KK9::KK9: teen wolf vampir dizisi mi? The wampire diares izliyorum onun yerine benziyorlar mı ?

hoşgeldin canım topiğin sahibi arkadaşımız öğrenci olduğu için büyük ihtimalle ders çalışıyo senide en yakın vakitte ekler:KK34:

Yok canım tatildeyim Şubat 10a kadar :) Ders yok:21::21::21::21:

Canım The walking dead ve supernatural çoktan bitti hastasıyız hatta:KK9::KK9::KK9: teen wolf vampir dizisi mi? The wampire diares izliyorum onun yerine benziyorlar mı ?

sen üniv de okumuyor muydun

Amerikan Horror Story izlediğimiz dizi.
Ve kesinlikle tek geçerim.:KK16:

Son düzenleme:
hoş geldinnn :)) nasılsınnn

Hoşbuldum ,iyiyim canım sen nasılsın ? Nasıl gidiyor çalışmalar

şimdi diğer topiğe bakacağım sabahtan beri giremiyordum kk ya :KK50:

teş.ler canım saol sen nasılsın bende ümran 24 ama 4 ay sonra 25 olacağım :KK1::KK1::KK1:

İyiyim bende iş yerinde boş boş oturuyorum an itibariyle :KK1:

Böyle boşken biraz ders çalışsam iyi olacak aslında :KK1:

Hoşbuldum ,iyiyim canım sen nasılsın ? Nasıl gidiyor çalışmalar

şimdi diğer topiğe bakacağım sabahtan beri giremiyordum kk ya :KK50:

İyiyim bende iş yerinde boş boş oturuyorum an itibariyle :KK1:

Böyle boşken biraz ders çalışsam iyi olacak aslında :KK1:

bende iyiyimm :)) uzun zamandır ders çalışmıyorum ya şimdi çalışmaya başlayınca biraz sıkılıyorum ama dayanmaya çalışıyorum :KK1::KK1: biraz ders yapıyorum sonra buraya geliyorum çok sıkmıyorum

bende iyiyimm :)) uzun zamandır ders çalışmıyorum ya şimdi çalışmaya başlayınca biraz sıkılıyorum ama dayanmaya çalışıyorum :KK1::KK1: biraz ders yapıyorum sonra buraya geliyorum çok sıkmıyorum

Canım başlarda biraz sıkılırsın ama daha sonra alışıyor insan

Bende başlarda çok sıkılmıştım şimdi ders çalışmayınca rahat edemiyorum :KK1:

Olur canım olur :KK1:

Bi süre sonra hem hırs yapıyorsun hem de vicdan. Ben en ufak vaktimi boşa harcadığımda çok üzülüyorum mesela :KK1:

teen wolf wampir dizisi canım o da güzledir :KK66: ama Fringe yi izlemediyesen kesinlikle izle derim benim favorim

sen üniv de okumuyor muydun

Okuyorum ara tatildeyiz bizde finaller bitti ondan dedim :)

Amerikan Horror Story izlediğimiz dizi.
Ve kesinlikle tek geçerim.:KK16:

Çok korkunç değil dimi rüyalarıma giriyorlar sonra :KK70:

teen wolf wampir dizisi canım o da güzledir :KK66: ama Fringe yi izlemediyesen kesinlikle izle derim benim favorim

anam ne çok dizi seçeneğim oldu yaşasın hepsine bakıcam teker teker :)

X