8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bende çıkacam şimdi burada olamicam çünkü kpss sınavına hazırlanmaya başladım yani ders çalışacam
arada bir gelirim ama çok gerii kalmiyimm sohbetten

ayy bu adamlar ne kadar huysuz yahuuu biz ortak dizi de bulamayız gibi geliyor da henuz o kısmı düşünmüyorum

ayyy bizim en büyük zevkimiz dizi izlemek dizi film çok izleriz yaaa
zamanla orta yol bulunuyo.. eşim mesela filmlerde aksiyoncu ben daha bi dramcı iki türü de izlemeye çalışıyoruz
kendimize özel dizilerimiz de var.. ayrı izlediğimiz.. birlikte izlediklerimiz de
güzel bi keyif

Günaydınlar,

Bütün sayfaları okuduğuma göre beni de ekleyebilirsiniz

Ekliyorum hemen hoşgeldin :))))

kuzum ben sana hemen film önereyim the walking dead teen wolf ve Supernatural hepside çok güzel

Canım The walking dead ve supernatural çoktan bitti hastasıyız hatta teen wolf vampir dizisi mi? The wampire diares izliyorum onun yerine benziyorlar mı ?

hoşgeldin canım topiğin sahibi arkadaşımız öğrenci olduğu için büyük ihtimalle ders çalışıyo senide en yakın vakitte ekler

Yok canım tatildeyim Şubat 10a kadar :) Ders yok

sen üniv de okumuyor muydun

Amerikan Horror Story izlediğimiz dizi.
Ve kesinlikle tek geçerim.

Son düzenleme:
hoş geldinnn :)) nasılsınnn

Hoşbuldum ,iyiyim canım sen nasılsın ? Nasıl gidiyor çalışmalar

şimdi diğer topiğe bakacağım sabahtan beri giremiyordum kk ya

teş.ler canım saol sen nasılsın bende ümran 24 ama 4 ay sonra 25 olacağım

İyiyim bende iş yerinde boş boş oturuyorum an itibariyle

Böyle boşken biraz ders çalışsam iyi olacak aslında

bende iyiyimm :)) uzun zamandır ders çalışmıyorum ya şimdi çalışmaya başlayınca biraz sıkılıyorum ama dayanmaya çalışıyorum biraz ders yapıyorum sonra buraya geliyorum çok sıkmıyorum

bende iyiyimm :)) uzun zamandır ders çalışmıyorum ya şimdi çalışmaya başlayınca biraz sıkılıyorum ama dayanmaya çalışıyorum biraz ders yapıyorum sonra buraya geliyorum çok sıkmıyorum

Canım başlarda biraz sıkılırsın ama daha sonra alışıyor insan

Bende başlarda çok sıkılmıştım şimdi ders çalışmayınca rahat edemiyorum

Olur canım olur

Bi süre sonra hem hırs yapıyorsun hem de vicdan. Ben en ufak vaktimi boşa harcadığımda çok üzülüyorum mesela

teen wolf wampir dizisi canım o da güzledir ama Fringe yi izlemediyesen kesinlikle izle derim benim favorim

sen üniv de okumuyor muydun

Okuyorum ara tatildeyiz bizde finaller bitti ondan dedim :)

Amerikan Horror Story izlediğimiz dizi.
Ve kesinlikle tek geçerim.

Çok korkunç değil dimi rüyalarıma giriyorlar sonra

teen wolf wampir dizisi canım o da güzledir ama Fringe yi izlemediyesen kesinlikle izle derim benim favorim

anam ne çok dizi seçeneğim oldu yaşasın hepsine bakıcam teker teker :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…