8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sizin kızz poşet taşıyıp kollarını uzatıyordu siz burda keyif yaparken çok fark edildi mi yoklugum

ayy ben hiç keyif yapmadım bugün çok berbat geçiyor çok sıkıldımm eve gitmek istiyorum bir an önce
ders çalışim dedim oda olmadı
fark edildi tabi genelinde sessizdii topikkk

ayy ben hiç keyif yapmadım bugün çok berbat geçiyor çok sıkıldımm eve gitmek istiyorum bir an önce
ders çalışim dedim oda olmadı
fark edildi tabi genelinde sessizdii topikkk

artık ben geldigime göre o sessizlik biter

sen bi yandan iş yerinde çalışıp bi yandan ders mi çalışıyosun bn ders çalışma işleminden hiç haz eden bir insan deilim de

artık ben geldigime göre o sessizlik biter

sen bi yandan iş yerinde çalışıp bi yandan ders mi çalışıyosun bn ders çalışma işleminden hiç haz eden bir insan deilim de

öyle oldu zatenn
evet aynen öylee yapıyorum ama allahtan iş yerinde rahatım nerdeyse bütün gün ders çalışabilcek zamanım var sessiz de burası ondan ama ders çalışırken çok sıkılıyorummm himen bırakıyorumm

zaten bende öğrencilik haaytımda sıkılmamak için ders çalışmıyordum o yuzden okulum 10 senede bitti ya neysee sen beni sayma hiç

evet zorr yani ben zorlanıyorum kitaplar normal :)) bir de açık öğretim olunca biraz daha zorr

eskiden açık oğretimde sürekli geçmiş soruları soruyolardı ama şimdi değiştirmişler galiba sistemi hiç ders dinlemeden kendi başına ders çalışmak da zordur valla

eskiden açık oğretimde sürekli geçmiş soruları soruyolardı ama şimdi değiştirmişler galiba sistemi hiç ders dinlemeden kendi başına ders çalışmak da zordur valla

aynen öylee oldu baktım aöf de zorlanıyorum bari kpss sınavına hazırlanım bu sene dedim onda da en büyük derdim matematik olacak onun için çabalıyorum şimdi de bitmiyorr yani dertlerr

Merhaba kuzularrr...

hoşgeldiinnnnnn

aynen öylee oldu baktım aöf de zorlanıyorum bari kpss sınavına hazırlanım bu sene dedim onda da en büyük derdim matematik olacak onun için çabalıyorum şimdi de bitmiyorr yani dertlerr

matematige bayılırım yaaa seneler oldu gerçi havuz problemlerini bile unutmuş olabilirim ama matematige bayılıyordum ben eskidenn, üniversite köreltti bbenii

hoşgeldiinnnnnn

matematige bayılırım yaaa seneler oldu gerçi havuz problemlerini bile unutmuş olabilirim ama matematige bayılıyordum ben eskidenn, üniversite köreltti bbenii

hangi bölüm mezunusun sen bende hiç sevmemm anlaşamıyoruz

Hatunlar selamlar herkeseeee :)
Bi uğrayayım dedim sevdiceğimle buluşcam hazırlanıyorum şimdi Akşama gelicem yalnız bırakmayın beni sakın :) Öpüldünüz çok

mmm güzelmişş bulalımmm ama matematikle anlaşırsam çok iyi olurr

anlaşırsın anşaırsınnn matematik bulmaca gibi yaa, bi konsantre olsan hiç ders gibi görmezsin ki onu

Hatunlar selamlar herkeseeee :)
Bi uğrayayım dedim sevdiceğimle buluşcam hazırlanıyorum şimdi Akşama gelicem yalnız bırakmayın beni sakın :) Öpüldünüz çok

ama ben çok kıskandım şimdi yaaaa, benim sevgilimi eğitime yolladılar teeee perşembe günü dönecekk ,ancak haftasonu görüşürüz sanırımmmmm

ayyy önce bi maşalah da diyim deee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…