8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

İyiyiz canım,sen nasılsın?
Belki katilin sık girmiyordur kk ya.

merhabaaa

ben de kurbanımla iletişime geçmedim henuz ama pek girmedigi için kendisi işleri vardır die rahatsız etmemek için iletişime geçmedim, ama beni merak ediyormuş görüyorum bi süre daha merak etsin bakalım

senn katil de anlaşılmamak için bekliyordur belki hem iletişime geçince daha çok heyecanlanıyor insan yaa :18: çok merak ediyorum çok

Tünaydın herkese

benim katilim de yazdı bana whatsaptan cok sirin oldugu kesin
ama hala bilemedim kim oldugunu :26:

bu cuma ben de son alıncakları alacagım sonra da paketleme ve mektup isine el atacagım nasipse

ohh hadi gözün aydın senin hazırlıklarda bitiyor nerdeyse en geride olan benim sanırım

Tünaydın herkese

benim katilim de yazdı bana whatsaptan cok sirin oldugu kesin
ama hala bilemedim kim oldugunu :26:

bu cuma ben de son alıncakları alacagım sonra da paketleme ve mektup isine el atacagım nasipse
Tünaydın canım,hoşgeldin.
Benim katilde dün ulaştı bana whatsapptan ama hala çözemedim kim olduğunu.:26:
Ben yarın çıkıcam avm ye kalanları tamamlayacağım,hafta sonu da mektup ve paketleme işleri.

yaa ama çok merak ediyorum acaba bana katil bulmayı unutmuşlar mıdır? bence ben arada kaynadım

merhabaaa

ohh hadi gözün aydın senin hazırlıklarda bitiyor nerdeyse en geride olan benim sanırım

ama tekrar check ettim yine de bulamadım kim oldugunu :) inanır mısın su an hic bir suphelim yok

aynen canım ben de çozemedim olaya bak kıkır kıkır guluyordur simdi bana

aynı seyı bende düşünüorum biliomusun acaba katilim yokmu yada basta vardı sonradan vazmı gectı kmseye hbaer vermedenn
kafaaammdaa deli sorulaaarrr

aynen aynen, aynı sorular benim kafamda da var

yok kız olur mu öle şey emin ol unutmmaışlardır

ayy tamm tamam bekle sonra içersin

valla canım bilemiyorum en son bu karara vardım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…