8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Falkon gunluk yemek takımın cok guzel canım :) gule gule iyi gunlerde kullan.digeri de aynı sekilde sade ve cok sık.

ben boyle ceyiz hzırlıkları hic yapamadım acıkcası :) bir tek misafir yemek takımı ve catal bıcak seti almıstım nisanlandıktan sonra.saolsun kayınvalidem verdi cogu mutfak esyamı.ama icimde var gunluk yemek takımı ve kahvaltı takımı almak istiyorum :KK16: ama ne zaman bilmiyorum :KK1:

Falkon gunluk yemek takımın cok guzel canım :) gule gule iyi gunlerde kullan.digeri de aynı sekilde sade ve cok sık.

ben boyle ceyiz hzırlıkları hic yapamadım acıkcası :) bir tek misafir yemek takımı ve catal bıcak seti almıstım nisanlandıktan sonra.saolsun kayınvalidem verdi cogu mutfak esyamı.ama icimde var gunluk yemek takımı ve kahvaltı takımı almak istiyorum :KK16: ama ne zaman bilmiyorum :KK1:

sana eltim diyebilirmiyim :KK14::KK14::KK14:

oh oh sen gez bakalım :KK1::KK1: istediğin zaman gönder canım ben beklerim seni :KK16::KK16::KK16:

Göbeği kuzulu degil benim kurbanim , seni eledim ya ben katilin değilim maalesef . :KK50:

işte bir diğer katil adayım :KK52:

:KK53::KK53::KK53: kac kısının listesindeyim acaba :KK1:

bernardonun takımlarına bayılıyorum ama makinede yıkanınca desenlerinin çıktığını söyleyenler var:KK31:özellikle su bardaklarında falan:26:

benim kullandığım bernardo , su ana kadar bir sıkıntı yasamadım . Soft renklerde desenleri . Bu yuzden belki solma olmadi . :nazar: Fakat krep tavasında sorun yasadım , sorun yasadım .

Canım ailem geldi bi gece kaldılar, bi de onlarla şehir dışı gezisi yaptık günü birlik.
Öncesinde de temizlik, hazırlık derken yorulmuşum işte.

Onlar için değer:KK16:

Günaydın katilimmmm:KK48:

Ben kaç gündür giremiyorum doğru düzgün, okuyacağım çooook sayfa var:KK31:

Ama katilin ben olmadığım için üzülebilirsin :KK31:

İstemek az kalır,deliriyoruz çocuk için...
Maalesef çocuğumuz olmuyor,eşim den kaynaklı.
Dua edin de biz de o mutluluğu yaşayalım,hamile kadının ettiği dua kabul olurmuş.

Canım, dualarımda olacaksınız. Rabbim hayırlısıyla yavrunuzu kucağınıza almayı nasip etsin..

hoş buldum :KK76::KK76::KK76: sabahtan yoğundum anca grebildim

netten günlük yemek takımımı aldım çeyiz düzmekte zevkli yahu :KK52::KK52:

Tatlım, çok güzel yemek takımın, güzel günlerde aşkla kullanın :KK69:

Göbeği kuzulu degil benim kurbanim , seni eledim ya ben katilin değilim maalesef . :KK50:

:KK53::KK53::KK53: kac kısının listesindeyim acaba :KK1:

benim kullandığım bernardo , su ana kadar bir sıkıntı yasamadım . Soft renklerde desenleri . Bu yuzden belki solma olmadi . :nazar: Fakat krep tavasında sorun yasadım , sorun yasadım .

Göbeği kuzulu değilse ben olabilirim,bak katilimi aramıcam dedim yine dayanamadım.:KK1:

Son düzenleme:
X