8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

inşallah canım :KK16::KK16:

çok şükür gayet iyi teyzesi uyuyo şuan gece beni uyutmadı şimdide kahvaltı yaptırdı bana kendi uyumaya geçti:KK1::KK1::KK1::KK1:
ALLAH bağışlasın. rabbim analı babalı büyütsün:KK16::KK16:

:KK1::KK1:

evliyim canım 2 yaşında bir kızım var çalışıyorum

afyonkarahisarda yaşıyorum canım

sen peki?

bende bakarım. 25 yaşındayım. izmitte yaşıyorum. işim gereği sakaryadayım şuan. bi ayagım izmitte bi ayağım sakaryada:KK31:

ALLAH bağışlasın. rabbim analı babalı büyütsün:KK16::KK16:

bende bakarım. 25 yaşındayım. izmitte yaşıyorum. işim gereği sakaryadayım şuan. bi ayagım izmitte bi ayağım sakaryada:KK31:

anladım canım allah kolaylık versin inşallah

yokmu sevdiceğin falan canım?

çok şükür iyi canım evet ilk bebeğim kısmet olursa rabbim kucağıma almayı nasip ederse hayırlısıyla :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

çok sevindim canım allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah allah analı babalı büyütsün canım

çok sevindim canım allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah allah analı babalı büyütsün canım

amiiiiiinnnnnnnnn canım allah razı olsun rabbim hepimizin yavruların korusun bizlere bağışlasın

war. acele etmiyorum.. ben böylede mutluyum :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50: rabbim herkese güzel kaderler yazsın inşALLAH.. bakalım hakkımızda ne hayırlısı ise o olur inşALLAH. şuan söz nişan vs yok.. sınava hazırlanıyor ona bağlı biraz bizim durumumuz:KK50:

Son düzenleme:
sewgili kurbanım.. bu satırları okumayacaksın belkide..
ama sana hediye alınca çok çok zorlanıyorum..

X