8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

amiiiiiinnnnnnnnn canım allah razı olsun rabbim hepimizin yavruların korusun bizlere bağışlasın

amin canım cümlemizden inşallah

inşallah hakkınızda hayırlısı olur canım

günaydın canım neden kendini yoruyorsun bu halinle benim zamanıma geldiğinde ahhh keşke zamanında çok dinlenseydim de kendimi o güzel günlerimde yormasaydım diyeceksin

Canım ailem geldi bi gece kaldılar, bi de onlarla şehir dışı gezisi yaptık günü birlik.
Öncesinde de temizlik, hazırlık derken yorulmuşum işte.

Onlar için değer
Günaydın kızlar
Geçmişe bakamadım işlerimi toparlayıp geçmişe uçucam hemen

Günaydın katilimmmm

Ben kaç gündür giremiyorum doğru düzgün, okuyacağım çooook sayfa var

bencede canım aile işin içine girdim mi akan sular duruyor

herkese günaydıınnnnn

sevgilim olacak koca kafa hala uyanıp da gelemedi, ben de saf gibi erken kalkıp hazırlandıgım için şuan oturup bpş bpş beklemekteyim kahvaltıda hazırlamıyorum zaten vazgeçtim, madem beyefendi bu saate kadar uyanamadı kahvaltısını edip gelebilir bence hiç sakıncası yok

ayy neysee ben sakinleşmek için foruma bakayım dedim yine aynı siniri yaşıyorum geçmişi okuyayım da biraz kafam dagılsın

İstemek az kalır,deliriyoruz çocuk için...
Maalesef çocuğumuz olmuyor,eşim den kaynaklı.
Dua edin de biz de o mutluluğu yaşayalım,hamile kadının ettiği dua kabul olurmuş.

bende edicem inşaALLAH true..

hamile bayanlar doğum esnasında akıllarına gelirse inşALLAH senin adına verirler
tüm bebek özlemi çekenlere

İstemek az kalır,deliriyoruz çocuk için...
Maalesef çocuğumuz olmuyor,eşim den kaynaklı.
Dua edin de biz de o mutluluğu yaşayalım,hamile kadının ettiği dua kabul olurmuş.

Ayyy canım, en yakın zamanda olu inşallah. Dua edicem senin için.
Ümitsizliğe kapılmayın, bana da doktor doğal yolla çocuk sahibi olma ihtimalin %5 demişti.
Bi dahaki ay hamile kaldım kendiliğinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…