8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

maşallah sana kuzum benimde kafamda bişeyler şekillendi kurbanımla ilgili bende bu hafta almaya başlayacağım ufak ufak artık bundan sonra bende kurbanımlailgili hiç bişey söylemeyeceğim o da beni merak etsin hıh

neyse kii seni zaten elemiştim de meraklanmam gerekmeyecekk

ben bugun baya bi gezdim, sadece boyunluk için ip bide bi parça daha bişey aldım ama geri kalanları da baya şekillendirdim kafamda. artk maddi durumlara göre fırsat oldukça alıp alıp koyacam kenarı bu arada 17 sinde mi göndermeye başlıyoruz yoksa 24 ündemi :44::44:

17 sinde başlanıyo canım gönderilmeye

Ben katilimi aramıyorum artık,sürpriz olsun bana..
aynen bende vazgeçtim yoksa bulamayınca üzülüyorum

Herkese merhaba kızlar,
Benim kurbanım hiç ortalarda görünmüyor, dolayısıyla ne alacağıma karar veremiyorum, tanıtım yazısında da pek ipucu vermemiş
Hiçbir şey almadım henüz

kambersiz düğün olur mu hiç haftasonu bile kv deyken bile eşimin telinden arada bi kaçamak yaptım (herif tip tip baksada bana ) aklım hep burda oluyo

hee buralara girecekseniz tamam o zamn belki kurbanın girer de dayanamayıo ipucu verirsin

azz kaldı annesii

ayy ben dün bütün gün çocuklarla beraberdim hatta dün gece bitanesiyle beraber uyudum cidden zor Allah kolaylık versin şimdiden
evet az kaldı kuzum darısı tüm anne olmak isteyenlere olur inşalllaaaahhhhhhh ben severim çocukları ya birde kendi çocuğun oldu mu daha bi başak olur zor yanlarıda var tabi saol canım

evet az kaldı kuzum darısı tüm anne olmak isteyenlere olur inşalllaaaahhhhhhh ben severim çocukları ya birde kendi çocuğun oldu mu daha bi başak olur zor yanlarıda var tabi saol canım

amin inşallahh

bende kurbanımın boyunlugunu örmeye başladım 46 ilmek başladım ama çok mu kalın olur ki yaa biraz inceltsem mii :44::44:

canım komşun ben olsaydım şimdi 2dk da hazırdın...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…