8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

at kafası mııı insan sevimli bişey koyat yahuu yoksa sende leyla ile mecnun cu musun benm gibi

Benimki Leyla ile mecnuncuydu o yüzden çok iZledim ama benimki çok güzel bi at kafası bak

Eklentiler

• $image.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Benimki Leyla ile mecnuncuydu o yüzden çok iZledim ama benimki çok güzel bi at kafası bak

hee bu oyuncak atmışşş

leyla ile mecnun a bayılıyordum ben yaa, hala da arada açar izlerim hala bıkmadım

aslında şimdi de açıp videolara falan bakayım barii keyfim yerine gelir belki yoksa darlanmaktan öleceemmmm

Evet Leyla'ya mecnun çok güzeldi. Ben de özledim de aynı tadı alamadım çok zorlama geldi. Ama şu at adamı severdim
Sen niye darlanıyonn

Evet Leyla'ya mecnun çok güzeldi. Ben de özledim de aynı tadı alamadım çok zorlama geldi. Ama şu at adamı severdim
Sen niye darlanıyonn

valla bende özledim i ben de çok sevemedim, aynı adamlardı ama aynı tad yoktu, zorlama bir diziydi biraz hatta bende özledim in finalinin oldugu gün trt de leyla ile mecnun un yayınlanmammış bir bölümünü yayınladılar da ağlamışım farkında olmadan, o kadar seviyormuşum leyla ile mecnun u

bugun yazdım ya kuzum, o maddi mevzu canımı çok sıktı.. sanki bu işi layıkıyla yapamayacagım gibi geliyo şuan, darlanıyorum.. ee bu duurmda sevgililer günü hediyesi işi de yattı benim emrah dert etmez ona söyleyince bu durumdan dolayı hediye alamadım falan die ama yine de o kutlamak istedi ben kutlayamamışım gibi olacak ne bileim iştee, bişeyler benm istedigim gibi olmayınca dagılıyorum ben zor toparlanıyorum

Sevdiğin bir eşyanı yollayarak telafi edersin hediye almasan da olur canım katilim Canını sıkma ya ne olacak. Maksat muhabbet. Sonuçta herkes kendine de hediye alabilir ama eve gelen gizemli kargo, burada yaptığımız muhabbetler falan hepsi kendimize hediye almaktan daha güzel olduğu için buradayız. Kimsenin sorun edeceğini sanmıyorum. Hem herkesin bütçesi farklıdır. Sonuçta çok küçük bütçeyle de çekilişe katılan olabilîr sen de öyle gibi düşün. Bence insanın kendi birşeyini de hediye etmesi çok hoş olurdu.
Ekledikçe ekliyorum �� mesela bir iki liraya bir yün alsan iki günde bir boyunluk örebilirsin :)

El emeği birşeyler de yapabilirsin. Takı dekoratif kutu gibi bir sürü alternatif var. Cüzdan para kesesi gibi elinde yapabileceğin şeyler mesela fazla bir kumaştan dikebileceğin makyaj çantası gibi...

Son düzenleme:

kesinlikle maksat muhabbet, yani ben de o sebeple katıldım. hediye işin esprisi, burda onu bulmaya çalışmak falan işin eğlencesi biliyorum. bi mektup bi çikolata bile gelse bana çok mutlu olurum hiç de sorun etmem yani.. ama işte kafamda planladıgım şeyler olmayacak olunca ne bileim sanki kurbanıma haksızlık ediyrmuş gibi düşünüyorum. gerçi yarın iplerimi alıp boyunluk yada atkı örmeye başlayacagım ama yanına neler alacam bilmiyorum bütün planım alt üst oldu sevgililer günü hediyesi işi de yattı.. lanet olsun işsizlige ooffff

el emegi olarak atkı gibi bişey örmeyi düşünüyorum işte bende dikiş yetenegim falan pek yok da hepten kötü bişey çıkmasın şimdi ortaya

Boyunluğu ekledim mesajıma sen de onu yazmışsın :) bir de mesela bu tamamen şans meselesi sen kurbanının çok beğeneceğini düşünerek belki de pahalı bir şey alırsın. Aldığın şeyden çok memnun olursun ama kurbanın için güzel bir hediye değildir aslında veya beğeneceğinden şüpheyle alırsın ama bayılır. O yüzden hiç kafaya takma sen ör benim boyunluğu hahahahhahahah Hem bak boynumda sorunum da var hatta şuan boyunlukla oturuyorum eve girince çıkarmadım yarım saattir böyleyim

heee olur sevgili kurbanımm, peki hangi renk istersinn

el emegi olarak atkı gibi bişey örmeyi düşünüyorum işte bende dikiş yetenegim falan pek yok da hepten kötü bişey çıkmasın şimdi ortaya
Bak benim de yok ama sevdiceğime örmüştüm haroşa mı ne en basiti o hem düz örersen büzüşür kenarlar yuvarlanır sen dediğim haroşaya bak basit ve düzgün oluyor.

Bak benim de yok ama sevdiceğime örmüştüm haroşa mı ne en basiti o hem düz örersen büzüşür kenarlar yuvarlanır sen dediğim haroşaya bak basit ve düzgün oluyor.

yokk kızz örgüyü beceririrm daha önce benm rahmetliye kazak bile örmüşlüğüm var yanii ben makyaj kutusu falan gibi şeyler için dedim yoksa boyunlugum çok güzel olur die düşünüyorum yaniii

Hımm boyunluğumu asker yeşili devetüyü veya sütlü kahve örebilirsin sevgili katilim

Hadi çok bilindik bişi olsun koyu kırmızı diyeyim
Ya şimdi sen katilcim değilsen üzülcem çok havaya girdim

diğer ikisini bilmiyon mu
O zaman hakî yeşili diyeyim hahahah ıstakoz rengi olsun renk uyduruyorum ya ahahah

Hadi çok bilindik bişi olsun koyu kırmızı diyeyim
Ya şimdi sen katilcim değilsen üzülcem çok havaya girdim

ıstakoz rengi ne yaaa renk kartelasına yeni renkler katıyo hatunn

yaa şimdi katilim deilsen üzülecem deme dee eğer katilin deilsem sözüm olsun sana da örerim bi tane anlaştık mı

ıstakoz rengi ne yaaa renk kartelasına yeni renkler katıyo hatunn

yaa şimdi katilim deilsen üzülecem deme dee eğer katilin deilsem sözüm olsun sana da örerim bi tane anlaştık mı
Ay canım benim örmüş kadar oldun çok teşekkür ederim ama katilim değilsen zahmete sokmak istemem. Katilimsen iyi örmeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…