8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ayy ben şimdi profilime bakanlara bi göz gezdirdim deee

Hejira zaten şüphelendiklerim arasındaydı hemde profilime bakmışşş :KK52:

Merhaba kızlar :KK3::KK3:

Kovalasin seni tavsanlar :))

guldum buna :KK1::KK1::KK1:

Acaba kurbanımı whatsapp tan rahatsız etsem mi :KK70:

Bu hic aklıma gelmemisti hemen ekledim telefonuma ama whatsupı da olmayabilir :))

:KK19::KK19: gitt hadi gitt:KK19::KK19: beni çizdiğinize unutmadım :KK19::KK19:
sen beni cizmedin mi :KK37:

günaydınlar hayırlı sabahlar kurbancıklar nasılsınız?:KK53::KK53::KK53:

mutlukız azıcık ipucu isterim birazcık vermissin gerçi sanırım seni de cizicem :KK31:

Ben deldiiimmm :KK3:

Nasılsınız güzel hatunlar :KK16:

Bu arada ben kurbanımı göremedim resmi yok :KK43:
ama sen de mi degilsin katilim
benimki gözüküyor olması lazım :KK31::KK31:

kızlar hayırlı akşamlar :) nasılsınız? hafta sonuna ve bugun hıc gıremedım sızı unuttum sanmayın kayınvalıdemdeyım bır kac gundur görümcemin durumundan bahsetmıstım yıne hastanedeyız bugunde nöbet gunu bende ....nasıpse bır kac gune evde olurum cok opuyorum sızlerıııııııııııııııı :KK16::21::21::21::21:

beni görmeden karar verme :KK52::KK52::KK52:

:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: daha dün annemizin. kollarında koşarken:KK24::KK24::KK24::KK24:

Annemizin kollarında nasıl koşalım yahuuuu. Yaşarken olmasın o:KK9:

Ben henüz hic biseycik alamadım , cocuk oldugundan kolay olmuyor . Kafamda var bişeyler , hafta sonu bakıcam .

Bir ipucu daha gelsin benden , hamile degil benim kurbancigim yani en azından belirtmemiş :KK9:

Seni eledim şekerim:21:

DUYURU!!!!!!!!
sevgili katilim ben bugünden itibaren kayınvalideciğime gidiyorum yarında kısmetse kızımı göreceğim(onun mutluluğundan duramıyorum zaten :KK16::KK16::KK16::KK8::KK8::KK8::KK8:) pazar günü giremeye bilirim ama pazartesi kesinlikle geri geliyorum. Senden tek ricam nolluuuuurrrrr bana ipucu ver bana bir ses ver:KK5::KK5::KK5: Kurbancağızım sende arada giriver yawf :KK30::KK30::KK30:

Kayınvalidecik mi:KK53: Bildiğimiz kaynana mı bu:KK53:

Allah muhabbetinizi bozmasın bacım:KK19: benim iki adımlık yerde göresim gelmiyor kadını, sen bir de yollara düşüyorsun derdinden. Amaniiiiiiiiiinnnn:44:
Maşallah kızlar ya bayağı kaynatmışsınız :KK23: Tüm konu bitti an itibariyle 13 kişiyi eledim , elimde kaldı 13 kişi . :44:
İlk üç şüphelim ise
Elmadilimi , Ümran , joker :nazar:

Liste başıyım yine:KK51:

Gunaydin güzel katiller ve kurbanlar :KK16:

Canım katilimmmm:KK16:

benim de elma dilimiyle çeşminaz var. sanırım ikisi de çok güzel yapıyorlar görevlerini :KK52:

Görev bizim işimiz:KK23:
Benim şüpheli listemin en üst sırasın da elmadilimi var.:26:

En üst sıra demek, hımmmm:KK53:

İpuçlarımı iyi okudun mu kuzum

Kurbanim olabilirsiniz deee olmaya bilirsiniz dere bilemiciiimmmm :))

İsten ciktiimmm kurbanima cicik hediyeler aldiiimmm evime geldiiimmm :)

Ayyyyy neler aldın acaba bana, çok merak ediyorum yaaa.
Erken gönder paketimi şekerim:KK34:

söyliyim madem. don tercih edeceksen dantelli siyah ya da beyaz olsun. :KK53::KK52:

Eğer kurbanım sensen, öyle alırım canım. Bir ipucu daha vermiş olayım.

Kurbanım klasik renkleri seviyor:KK8:
:KK8:

kızlar hayırlı akşamlar :) nasılsınız? hafta sonuna ve bugun hıc gıremedım sızı unuttum sanmayın kayınvalıdemdeyım bır kac gundur görümcemin durumundan bahsetmıstım yıne hastanedeyız bugunde nöbet gunu bende ....nasıpse bır kac gune evde olurum cok opuyorum sızlerıııııııııııııııı :KK16::21::21::21::21:

gorusuruz canım,Allah yardımcınız olsun

Allah yardımcınız olsun canımm :KK16::KK16::KK16:

Arkadaşlar ben çıkıyorum, bugün çok yoğundu, yoruldum.
Biraz dinleneyim, eşim de gelir bir saate kadar.

Sabah görüşürüz inşallah, öptüm herkesi:KK54:

Son düzenleme:
X