8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

nurdan ben seni bir yerlerden tanıyorum ya:44: ya da birine çok benzettim izmirde bulundun mu hiç ya da kkda foto falan paylaştın mı ki ama çok tanıdık bir yüzün var

izmir de hiç bulunmadım canım yaa kk da da geçen sene falan bizim zayıflama topiği vardı orda resim koymuştum sanırım, belki orda grmüşsündür başka bi yerde koymadım çünkü

beni görmeden karar verme

daha dün annemizin. kollarında koşarken

kız sen de güzelsindir öyle deme ama

ben yüzümü temizledikten sonra gözenek sıkılaştırıcı serumumu sürüp yatıyorum ergenlik çağımda makyaj yapmaya başladığımda makyajımı çıkarmayı hep unuturdum o nedenle yüzümde siyah nokta ve gözenek var malesefcilt yağlı olunca daha fazla bakım istiyor sanki hep kirliymiş hissi beni mafediyor

izmir de hiç bulunmadım canım yaa kk da da geçen sene falan bizim zayıflama topiği vardı orda resim koymuştum sanırım, belki orda grmüşsündür başka bi yerde koymadım çünkü

alla alla ya da birine benzettim:44:seni bir ünlüye falan benzettikleri oldu mu hiç

bu arada yüzün gülüşün çok güzel keşke bende gülebilsem

alla alla ya da birine benzettim:44:seni bir ünlüye falan benzettikleri oldu mu hiç

bu arada yüzün gülüşün çok güzel keşke bende gülebilsem

ayyy çok teşekkür ederim yaa çok utandımmmm sen neden gülmüyosun ki, güll yaa gülemnin yakışmayacagı insan olur muuu

beni tanıyan insanlar hareketlerimi konuşma tarzımı falan demet evgar a benzetirler ama yeni tanıştıgım insanlar bile diyor bunu, onun dışında kimseyi pek duymadım :44:

eve gidince bende bi kil maskesi yapayım
başka bişey yaptığım yok zaten uğraşamıyorum ki hiç
zaten uğraşsam da daha çok mahfediyorum ben yüzümü

kızlar bi soru sorabilirmiyim :26::26::26:
yüz bakımı için neler yapıyorsunuz:26:

aynen benimde sivilce lekesi sorunum var yaaa özellere doktorlara çok gittim verdikleri kremleri hep düzenli kullandım hiç bir işe yaramadı bana mucize lazım

dudak yapımdan kaynaklı gülemiyorum hiçsırıtınca üst dudağım üst dişlerimi kapatıyorbende hep tebessüm ederim sadece düğün albümümde gülmüşüm o da zorunluluktan yoksa çekmiyordu adam

olur mu hiç öle şeyy yaa gülmenin yakışmayacagı insan yoktur bi keree

benim diş yapım düzgün ama arka dişlerim full dolgu bebekken yanlış bi ilaç vermiş bana doktor, o da fazla kalsiyum yuklemiş vucuduma annem dio 4 aylıkken diş çıkardın sen die o yuzden de çabuk çürüyo işte, 2 yılda bir dolgu değiştiriyorum

sende kalsiyum fazlalığından benimde kalsiyum eksikliğinden aynı sorun vareşimin dişinde ne çürük ne dolgu keşke benimde böyle olsa diye çok geçirdim ama baksamda oluyor malesef çok güçsüzler

herkes diyor gül diye ama ne bileyim takıntı oldu galiba bende

bence haksızlık ediyorsun kendine çok güzelsin ve gülmek de çok yakışıyor sana

ayrıca nikah elbisene bayıldım yaa çok tatlıııı

ay çok teşekkür ederim olay yarattı o elbisemçok kısaymış falan filan allem ettim kullem ettim giydim yine

amaannn sen giymek istemişsin eşin de giydirmişse kime ne allah aşkınaaa hoş eşinin bile laf etmemesi lazım ya bizde erkeklerde pek öle yürüymüyo sanırım bu işler

Ben deldiiimmm

Nasılsınız güzel hatunlar

Bu arada ben kurbanımı göremedim resmi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…