8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ay canım benim örmüş kadar oldun çok teşekkür ederim ama katilim değilsen zahmete sokmak istemem. Katilimsen iyi örmeler :KK33: :KK16:

Onu geç de koyu kırmızıyı biliyorsundur inşallah :KK33:

hee koyu kırmızıyı biliyorum yaa :KK53::KK53:

yani ben yarın ip alıp örecemm ama ne renk örecegim kime örecegim o bir sıırrrrr :KK53::KK53: ama eğer ki sen katilim deilsen diye diyorum, teklifim bakii, ne zaman istersen ıstakoz rengi boyunlugun benden :KK33::KK33:

Çenem ıçılmışken sana devetüyü anımı anlatayım bak:KK53: Ben 14 yaşındA falanken bi ablam bana kendisine küçük gelen kazAğını vermişti. verirken de DEVETÜYÜ dedi. Artık yaşımın verdiği mi yoksa genel olarak olan cahillikten midir nedir sen git bu devetüyünü bildiğin devenin tüyünden yün san. :KK52: Örgü olmasına rağmen kadife gibi yumuşacık çok güzel birşeydi. Ben onun üstüne kazağın ne güzelmiş diyen herkese devenin tütünden yapılmış bu kazak biliyor musun deme gafletinde bulundum. Gel zaman git zaman aradan yıllar geçti ve ben o renge devetüyü dendiğini öğrenince aklıma o kazak geldi. o farkedişten sonra devetüyü hayatımdan hiç çıkmayan bir renk oldu hahahha:KK52:

Çenem ıçılmışken sana devetüyü anımı anlatayım bak:KK53: Ben 14 yaşındA falanken bi ablam bana kendisine küçük gelen kazAğını vermişti. verirken de DEVETÜYÜ dedi. Artık yaşımın verdiği mi yoksa genel olarak olan cahillikten midir nedir sen git bu devetüyünü bildiğin devenin tüyünden yün san. :KK52: Örgü olmasına rağmen kadife gibi yumuşacık çok güzel birşeydi. Ben onun üstüne kazağın ne güzelmiş diyen herkese devenin tütünden yapılmış bu kazak biliyor musun deme gafletinde bulundum. Gel zaman git zaman aradan yıllar geçti ve ben o renge devetüyü dendiğini öğrenince aklıma o kazak geldi. o farkedişten sonra devetüyü hayatımdan hiç çıkmayan bir renk oldu hahahha:KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ne alakaysa benm de aklıma bi anım geldi şimdii :KK53::KK53:

ilkokula gidiyorum heralde babamın bi arkadaşı yemege geldi bize adam et yemiyomuş, benm de artık kelime haznem yeni mi gelişiyodur nedir, adama vejeteryan mısın diyecegimee, " amca siz lezbiyen misiniz " dedimmm :KK53::KK53::KK53::KK53: adam şok tabi, babamlar da öylee :KK53::KK53: bide diyorum pişkin pişkinn " ne bakıyosuuz yaa et yemiyomuş işte lezbiyenmişş " :KK52::KK52::KK52:

allahtan çocuktum da çok üstünde durmadılar ama sonradan o adam ne zaman gelse odamdan çıkamadım yaa ne rezilik ne rezilişkkk :KK52::KK52:

ilkokula gidiyorum heralde babamın bi arkadaşı yemege geldi bize adam et yemiyomuş, benm de artık kelime haznem yeni mi gelişiyodur nedir, adama vejeteryan mısın diyecegimee, " amca siz lezbiyen misiniz " dedimmm :KK53::KK53::KK53::KK53: adam şok tabi, babamlar da öylee :KK53::KK53: bide diyorum pişkin pişkinn " ne bakıyosuuz yaa et yemiyomuş işte lezbiyenmişş " :KK52::KK52::KK52:

allahtan çocuktum da çok üstünde durmadılar ama sonradan o adam ne zaman gelse odamdan çıkamadım yaa ne rezilik ne rezilişkkk :KK52::KK52:
ahahah seninki daha iyiymiş :KK52:

puhahahaha koptum süpermiş:KK70::KK70::KK70:D:

Allahımmmm kopardın beni nurdan :KK52: :KK52:
kız o yaşta lezbiyeni nerden biliyon :KK1:

Çeşmi naz canım sıkma canını , hepimiz olumsuzluk yaşayabiliriz .kimse çekilişe beklentilerle katılmıyordur sanırım . Heyecan , muhabbet , tanımadığımız kişiden hediye alma hissi ve guzel anılar icin burdayiz . Kendi adıma böyle düşünüyorum .
:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Kızlar siz resimlere nerden nasıl bakıyorsunuz , bende güzelliklerinize bakmak istiyorum :KK34:

Çeşmi naz canım sıkma canını , hepimiz olumsuzluk yaşayabiliriz .kimse çekilişe beklentilerle katılıyordur sanırım . Heyecan , muhabbet , tanımadığımız kişiden hediye alma hissi ve guzel anılar icin burdayiz . Kendi adıma böyle düşünüyorum .
:KK16::KK16::KK16:

çok teşekkür ederimm çok utandırdı bugun herkes benii :KK17::KK17:

Kızlar siz resimlere nerden nasıl bakıyorsunuz , bende güzelliklerinize bakmak istiyorum :KK34:

facebook tan ekledik canım birbirimizi ordan baktık biz :KK1: face in varsa seni de ekleyebilirim :KK34:

oh maşallah sohbetler ilerlemiş ben 2 gün hasta ateşler içinde yattım siz faceden ekleşmişsiniz bile benide ekleyebilirsiniz yani :))

oh maşallah sohbetler ilerlemiş ben 2 gün hasta ateşler içinde yattım siz faceden ekleşmişsiniz bile benide ekleyebilirsiniz yani :))

ayyy çok geçmiş olsunnn :KK14::KK14: şimdi nasılsın canım iyileştin mii :KK50::KK50:

ben topiğin nöbetçisi oldugum için her geleni yakalıyorum valla :KK53: eğer istersen atabilirim sana da face adresimi :KK16:

çok teşekkür ederimm çok utandırdı bugun herkes benii :KK17::KK17:

facebook tan ekledik canım birbirimizi ordan baktık biz :KK1: face in varsa seni de ekleyebilirim :KK34:

Şimdi anladım , ben kullanmıyorum face :KK50:

cok gecmis olsun , neyin vardi ?iyimisin şimdi ?

ayyy çok geçmiş olsunnn :KK14::KK14: şimdi nasılsın canım iyileştin mii :KK50::KK50:

ben topiğin nöbetçisi oldugum için her geleni yakalıyorum valla :KK53: eğer istersen atabilirim sana da face adresimi :KK16:

Çok teşekkür ederim kızlar sormayın valla grip falan olmadım beni bi sıtma bi ateş tuttu 39 derece ateşle acilde aldık soluğu bugün işe falan gitmedim tüm gün dinlendim çok şükür şimdi daha iyiyim ayağa kalkabildim adam akıllı üşütmüşüm
Ekleyin tabi Burçin şenbayık

X