8 gün kala erken mi

KelebeksiRY

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2021
2.593
3.078
Kızlar sorum şu bugün arkadaşımı derin ısrarı ve varsa çıkar baskıları yüzünden erken gebelik testi yaptım ve tabii ki negatif sizce erken mi yapmışım? Belirtilerim de ovulasyon döneminde şiddetli kasık krampları hatta elimi bastırınca ağrı, 10 gün kala başlayan göğüs hassasiyeti, sırt ağrısı, akıntı fazlalaşması, son 3 4 gündür özellikle akşamları mide yanması bulantısı doluluk hissi ve bazı kokulara hassasiyet, sık idrar ve bazen bacağa vuran bel ağrısı. Kasık ağrım yavaş yavaş kesildi şuan az var mesela arada bir vuruyor. Yardım eder fikir belirtirseniz çok sevinirim

Bnmde adetime 8 gün var bnde yaptm cikmdi gibi bsy ama belirtim sol göğüs agrm ara ara sağ kaşık agrm belim devamlı agryor da

Perşembe günü kan verdim.2.30 çıkmıştı

Bence erken 8 gün kala ya sonuç doğru olmayabilir
Bence de erken diğer hamileliğimde 2 gün kala silik çizgi görmüştüm ama burda 8 gün kala öğrenenler varmış o yüzden bir ısrara maruz kaldım peki yazdığım belirtiler hakkında bilginiz var mı

Yani bende aşırı bel ağrısı olmuştu ve sabahları kasık ağrısı. Tabi süreç herkeste aynı olmadığı için bu kadar yorum yapabiliyorum. İnşallah bebeğiniz tutunmuştur size

Bence erken henüz gebelik varsa da negatif çıkabilir. Döllenmeden sonra 8-9. Günde bhcg salgılanmaya başlıyor. Bahsettiğiniz belirtiler de 4 aydır sürekli bende de oluyor ama hep hüsran. O yüzden kendimizi çok dinleyip belirtilere takılmamak gerek ama işte insan dayanamıyor

İnanın asla dayanamıyorum. Her ay bu sefer yapmicam kuruntu aramicam belirti diyorum ama sonuç bahsettiğim gibi. Evet erken oldu baya teşekkürler inşallah sizde en yakın zamanda hayırlı haber alırsınız

Aynılarını yaşayıp bir de üstüne göğüs ucu hassasiyeti yaşayıp adet olmuştum umarım siz hamilesinizdir

Aynılarını yaşayıp bir de üstüne göğüs ucu hassasiyeti yaşayıp adet olmuştum umarım siz hamilesinizdir
Ben bir kez bu belirtilerle gebe kaldım ama maalesef düşük yaptım şimdi inanın her ay öyle sanıyorum ve düşük psikolojisi sanırım hiç olmayacak gibi hissediyorum inşallah size de Rabbim nasip etsin

Ben bir kez bu belirtilerle gebe kaldım ama maalesef düşük yaptım şimdi inanın her ay öyle sanıyorum ve düşük psikolojisi sanırım hiç olmayacak gibi hissediyorum inşallah size de Rabbim nasip etsin
Ne güzel en azından hamile kalabilmişsiniz bunu düşünüp en azından kalbinizi ferah tutun hamile kalabildiğinizi biliyorsunuz en azından rabbim tez vakitte hayırlısıyla tekrardan nasip etsin saglıklı bir şekilde

Evet bir yandan güzel bişey ama tekrar olmaması inanın daha zor Rabbim hakkımızda hayırlısını versin siz peki ne zamandır istiyorsunuz hiç çocuğunuz var mı? Eğer özelse kusura bakmayın sadece meraktan soruyorum

Hiç hamile kalmadım 19 aydır maalesef çocuğum yok ama yaşım genç evham yapmıyorum rabbim zamanını bekletiyor bize. Ben pcos eşimde varikoseldi. Ameliyat oldu 6 ay önce değerleri düzelmeye başladı.
Tekrar olur sizin bu arada sonuçta olduğunu gördünüz kendinizi negatif düşünceye itmeyin lütfen

İnanın olmuyorsa Rabbim kötüsünden koruyordur. İnşallah hayırlı sağlıklı evlatlarınız olur, dualarımda olacaksınız Kendim içinde olursa da olmazsa da vardır Allahın bir bildiği.

Size ufak bişey anlatmak isterim. Görümcem 4 sene bebek istedi olmadı denemediği tedavi, okutmadığı sure, bitkiler, mfk vb birsürü şey ama yine olmadı. Sonra öğrendik ki ilik kanseri kendisi. Baya üzüntü kötü aylar derken birgün adetinin bayağı geciktiğini söyledi. Aslında kendisi fark etmiş ama hastalıktan dolayı olabileceğini düşünmüş. Neyse test falan derken hamile olduğunu öğrendik. Ve bebeğinden alınan ilikle kanseri yendi. O gün iyi ki şimdiye kadar olmamış dedi. Yani inşallah siz böyle bişey yaşamayın Allah korusun ama söylemek istediğim şu ki Rabbim vermiyorsa var bir hayır. Tekrar söyleyeyim dualarımda olacaksınız. Rabbim nasip etsin o mutluluğu

Amiiin çok teşekkür ederim rabbim size de nasip etsin bakıp büyütebilecek herkese nasip etsin inşallah bende diyorum zaten bi zamanı var onu bekliyoruz rabbim en hayırlı zamanda nasip edecektir isteyen herkese

Amiiin çok teşekkür ederim rabbim size de nasip etsin bakıp büyütebilecek herkese nasip etsin inşallah bende diyorum zaten bi zamanı var onu bekliyoruz rabbim en hayırlı zamanda nasip edecektir isteyen herkese
Evet Rabbim zamanı en iyi bilendir...

Merhaba sonuçlarınızda bir değişiklik oldu mu acaba merak ettim de benim de sizin gibi belirtilerim var yumurtlama gününden beridir kasık ağırdı bel ağırdı miğde yanması vb yumurtlama ayın 11 indeydi çarladı ertesi gün ilişki oldu o günden beri belirtiler var iki gündür hafifledi daha önce bu şekilde hamile olduğumu öğrendim fakat 3 aylık kalbi durdu ve kürtaj oldum bu seferde dayanamadım erkenden dün kan vermeye gittim ne tabi ki negatif çıktı sizce çok mu erken oldu bat 26 ayın dün 9 gün varmış bugün 8 gün kaldı sizce adet günü ya da iki gün vb öncesi tekrar bakmalı mıyım bebekten sonra neredeyse 1 senedir deniyoruz hala tutmadı ve ilk defa bu belirtileri tekrar yaşıyorum acaba erken kan verip moralimi mi bozdum sizin sonuçlarımız ne oldu acaba çok merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…