8 gün kala erken mi

Size ufak bişey anlatmak isterim. Görümcem 4 sene bebek istedi olmadı denemediği tedavi, okutmadığı sure, bitkiler, mfk vb birsürü şey ama yine olmadı. Sonra öğrendik ki ilik kanseri kendisi. Baya üzüntü kötü aylar derken birgün adetinin bayağı geciktiğini söyledi. Aslında kendisi fark etmiş ama hastalıktan dolayı olabileceğini düşünmüş. Neyse test falan derken hamile olduğunu öğrendik. Ve bebeğinden alınan ilikle kanseri yendi. O gün iyi ki şimdiye kadar olmamış dedi. Yani inşallah siz böyle bişey yaşamayın Allah korusun ama söylemek istediğim şu ki Rabbim vermiyorsa var bir hayır. Tekrar söyleyeyim dualarımda olacaksınız. Rabbim nasip etsin o mutluluğu 🤍
Okadar duygulandım ki🥹 Tutuncak dal dedikleri bu olsa gerek.. bende 4 yıla gircem eşimle pco var bende de Allah herkese sağlıklı evlat nasip etsin inşallah🙏🏼

Okadar duygulandım ki🥹 Tutuncak dal dedikleri bu olsa gerek.. bende 4 yıla gircem eşimle pco var bende de Allah herkese sağlıklı evlat nasip etsin inşallah🙏🏼
Biz Allaha iman eden insanlarız bizde umut, tutunacak dal hiç biter mi vardır Allahın bir bildiği 🤲 inşallah en hayırlı en kısa zamanda bebeğiniz sizi bulsun dualarımda olacaksınız Rabbim şifa versin ❤ böyle şeylere inanır mısınız bilmem fakat Meryem suresi ve el-muhyi el-habir esması çekmenin çok faydası var

Biz Allaha iman eden insanlarız bizde umut, tutunacak dal hiç biter mi vardır Allahın bir bildiği 🤲 inşallah en hayırlı en kısa zamanda bebeğiniz sizi bulsun dualarımda olacaksınız Rabbim şifa versin ❤ böyle şeylere inanır mısınız bilmem fakat Meryem suresi ve el-muhyi el-habir esması çekmenin çok faydası var
Herzaman gece çökünce içime bir öküz oturuyor sanki .. Allahim diyorum anne baba oluşta çocuğun kıymetini bilmeyen okadar kötü insanlar varki benim gibi uzun zaman bekleyenlerin nezaman olucak nasipte varmı ki.. 🥹 birilerinin duasında olmak okadar kıymetli ki bu beni çok mutlu etti inan ki🙏🏼♥️ okunmasını bilmesem de söylediğin sureleri mutlaka denicem malesef zamanında öğrenmedim ama internette çok açıp dinlerim 🙏🏼 Allah yakında nasip eder inşallah ne diyelim nasip bu işler birazda 🥹

Herzaman gece çökünce içime bir öküz oturuyor sanki .. Allahim diyorum anne baba oluşta çocuğun kıymetini bilmeyen okadar kötü insanlar varki benim gibi uzun zaman bekleyenlerin nezaman olucak nasipte varmı ki.. 🥹 birilerinin duasında olmak okadar kıymetli ki bu beni çok mutlu etti inan ki🙏🏼♥️ okunmasını bilmesem de söylediğin sureleri mutlaka denicem malesef zamanında öğrenmedim ama internette çok açıp dinlerim 🙏🏼 Allah yakında nasip eder inşallah ne diyelim nasip bu işler birazda 🥹
Dinlesen de olur ki zaten inşallah sende en güzel zamanda anne olursun ve isteyen herkes 🤲

Kızlar sorum şu bugün arkadaşımı derin ısrarı ve varsa çıkar baskıları yüzünden erken gebelik testi yaptım ve tabii ki negatif sizce erken mi yapmışım? Belirtilerim de ovulasyon döneminde şiddetli kasık krampları hatta elimi bastırınca ağrı, 10 gün kala başlayan göğüs hassasiyeti, sırt ağrısı, akıntı fazlalaşması, son 3 4 gündür özellikle akşamları mide yanması bulantısı doluluk hissi ve bazı kokulara hassasiyet, sık idrar ve bazen bacağa vuran bel ağrısı. Kasık ağrım yavaş yavaş kesildi şuan az var mesela arada bir vuruyor. Yardım eder fikir belirtirseniz çok sevinirim 🌸
Bu belirtiler için çok ama çok erken daha psikolojik olabilir test içinde baya erken, bende neler neler yaşadım ama sonunda hep regli oldum, benim gördüğüm kadarıyla genelde tek göğüs acıması, şişmesi vs oluyor hakkınızda hayırlısı olsun 🌸

Bu belirtiler için çok ama çok erken daha psikolojik olabilir test içinde baya erken, bende neler neler yaşadım ama sonunda hep regli oldum, benim gördüğüm kadarıyla genelde tek göğüs acıması, şişmesi vs oluyor hakkınızda hayırlısı olsun 🌸
Merhaba ben hamileymişim erken değilmiş belirtiler için şuan 5 haftalığım cuma keseyi görmeye gideceğim 😊

Ben bir kez bu belirtilerle gebe kaldım ama maalesef düşük yaptım şimdi inanın her ay öyle sanıyorum ve düşük psikolojisi sanırım hiç olmayacak gibi hissediyorum inşallah size de Rabbim nasip etsin
Merhaba sizin mesajlarınızı okuyunca resmen kendimi gördüm bende kasımda düşük yaptım ondan sonra gercekten her belırtıyı okuya okuya husranla sonuclandı bıde ben dusuk yaptım cevremde herkes hamıle kaldı 😂 onlar adına sevınıyorum kendı adıma uzuluyorum neden ben yasadım bunu dıye bu belırtılerı okuya okuya gecen ay 20 gun adetım gecıktı sonra doktor prolaktınım yuksek dedı 59 cıktı 10 gun sonra 49 a dusmus mr cekındım temız cıktı dostınex kullandım bıde pro woman dıye bır takvıye alıyorum ustune smear testı yaptı doktor hpv dedım cocuk ıcın geldım nelerle ugrasıyorum 🥲 sonuc olarak bu ay 10 gun onceden benımde kasıgımda batmalar oldu ara ara bugun 6 gun var bata ama azaldı gıbı sadece gecmeyen bel ağrım ve halsızlıgım baska bısey yok gogus uclarımda hassas gıbı ama ara ara agrı oluyo dostınexı bıraktım belkı prolaktındendır hamıle gıbı hıssedıyorum kendımı ama yıne husrana ugrayacagım herhalde takmayınca oluyo dıyolar ılk takmıyordum ama sımdı takmaya basladım takmamak elde degıl kı vallahı napcam boyle unutayım dıyorum bel agrılarım unutturmuyo 😂 allah yardımcımız olur umarım benımde bu ay sızın gıbı yuzum guler

Merhaba sizin mesajlarınızı okuyunca resmen kendimi gördüm bende kasımda düşük yaptım ondan sonra gercekten her belırtıyı okuya okuya husranla sonuclandı bıde ben dusuk yaptım cevremde herkes hamıle kaldı 😂 onlar adına sevınıyorum kendı adıma uzuluyorum neden ben yasadım bunu dıye bu belırtılerı okuya okuya gecen ay 20 gun adetım gecıktı sonra doktor prolaktınım yuksek dedı 59 cıktı 10 gun sonra 49 a dusmus mr cekındım temız cıktı dostınex kullandım bıde pro woman dıye bır takvıye alıyorum ustune smear testı yaptı doktor hpv dedım cocuk ıcın geldım nelerle ugrasıyorum 🥲 sonuc olarak bu ay 10 gun onceden benımde kasıgımda batmalar oldu ara ara bugun 6 gun var bata ama azaldı gıbı sadece gecmeyen bel ağrım ve halsızlıgım baska bısey yok gogus uclarımda hassas gıbı ama ara ara agrı oluyo dostınexı bıraktım belkı prolaktındendır hamıle gıbı hıssedıyorum kendımı ama yıne husrana ugrayacagım herhalde takmayınca oluyo dıyolar ılk takmıyordum ama sımdı takmaya basladım takmamak elde degıl kı vallahı napcam boyle unutayım dıyorum bel agrılarım unutturmuyo 😂 allah yardımcımız olur umarım benımde bu ay sızın gıbı yuzum guler
İnşallah bu güzel günlerde Rabbim nasip etsin ve evet ben zaten yumurtlama günümden başlayıp sonraki 3 gün devam eden kasığıma bıçak sağlanması tarzıdna ağrıdan çok şüphelendim göğüslerim de adete 1 hafta varken ağrımaya başlamıştı

İnşallah bu güzel günlerde Rabbim nasip etsin ve evet ben zaten yumurtlama günümden başlayıp sonraki 3 gün devam eden kasığıma bıçak sağlanması tarzıdna ağrıdan çok şüphelendim göğüslerim de adete 1 hafta varken ağrımaya başlamıştı
Hayırlısı olsun ne guzel sızınkı hamılelıkle sonuclanmıs💕 belırtıler cok benzıyor adetle zaten ama bılmıyorum cok erken baslaması kafa karısıklıgı yaratıyo ılk gebelıgımde de goguslerım erkenden agrımıstı. Sizde yerlesme kanaması oldu mu

Hayırlısı olsun ne guzel sızınkı hamılelıkle sonuclanmıs💕 belırtıler cok benzıyor adetle zaten ama bılmıyorum cok erken baslaması kafa karısıklıgı yaratıyo ılk gebelıgımde de goguslerım erkenden agrımıstı. Sizde yerlesme kanaması oldu mu
Yok benim yerleşme kanaması olmadı canım

Hiç hamile kalmadım 19 aydır maalesef çocuğum yok ama yaşım genç evham yapmıyorum rabbim zamanını bekletiyor bize. Ben pcos eşimde varikoseldi. Ameliyat oldu 6 ay önce değerleri düzelmeye başladı.
Tekrar olur sizin bu arada sonuçta olduğunu gördünüz kendinizi negatif düşünceye itmeyin lütfen
Eşiniz bir takviye kullandı mı? Benim eşimde ameliyat oldu Dr bize bi takviye vermedi ama kullanmak mı lazım bilmiyorum? 3. Ayda sperm sayımı yaptırmış mıydınız? En kısa zamanda sağlıkla kavuşun bebeğinize inşallah

Eşiniz bir takviye kullandı mı? Benim eşimde ameliyat oldu Dr bize bi takviye vermedi ama kullanmak mı lazım bilmiyorum? 3. Ayda sperm sayımı yaptırmış mıydınız? En kısa zamanda sağlıkla kavuşun bebeğinize inşallah
Evet kullanıyor bioscience adventec plus alıyoruz. 7 milyondan 10 milyona çıktı 3.ayda sperm sayımında. İkinci testi daha vermedik tedavisi devam ediyor

Benim de adetime 8 gün var dün akşam sıkışık idrarla yaptım tek çizgiydi bugün sabah idrarıyla tekrar yapyım. Gölgesi gibi bir şey çıktı biliyorum çok erken ama dün turuncuya yakın sarı bir akıntı gelince yerleşme mi diye düşünüp test yaptım. 2 adet test bulunan resim akşam ve sabaha ait olan alttaki sabah üstteki akşama ait ve kurumuş halleri tek test olan resim sabah ilk 5 dk ya ait. Sabahki i yaklaştırınca gölgesi bir şey görüyorum gibi çıplak gözle de gördüm gibi ama emin değilim siz de yorumlar mısınız 🌸

Eklentiler

• IMG_20230430_115333.jpg
    IMG_20230430_115333.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_20230430_131954.jpg
    IMG_20230430_131954.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 96
Bence de erken diğer hamileliğimde 2 gün kala silik çizgi görmüştüm ama burda 8 gün kala öğrenenler varmış o yüzden bir ısrara maruz kaldım 😄 peki yazdığım belirtiler hakkında bilginiz var mı
Hamilrmisin benimde adetime 10 gün var belim çok ağrıyor adet olacakmış gibi midem bulaniyor kendimi hamile gibi hissediyorum sizliyo sol kassigin

X