8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Ben okurken yoruldum sen yasarken yorulmadin mi be guzum Napcam diye soruyorsun birde. Hazir aileninde yanindaymissin zaten koy g..tüne gitsin.
Tükendim artık senede bi kaç ay mutlu olduğum gerisinde ağladığım bir evlilik işte ve ısrarla düzelir diye bekleyip yaşımdan gençliğinden sağlığımdan oluyorum

Allah yardımcınız olsun çok sevindim bu kararınıza. Cesaretli olun hayata karşı..Kendinizi suçlamayın mutlu bir kadın eşinin yanında evinde olurdu.

Bir koca, bir baba önce ailesini önemseyecek . İlk önceliği eşi ve çocukları olmalı. Bu anne ve babasını atsın tamamen ilişiğini kessin demek değil. Aradaki dengeyi yine kendisi sağlamalıydı. Bence eşiniz ruh hastası biri. Kesinlikle kendisine güvenip onun ipiyle kuyuya inmeyin. Ailesinin baskısı altında kalıyor ve onların lafıyla hareket ediyor. En önemlisi kv den şiddet görmüşsünüz anladığım kadarıyla. Buna cesaret etmemeleri gerekirdi ne kadar çirkef de olsa. Yani bu dengeyi hep eşiniz kuracaktı. Ne annesi size laf edebilecekti ne de siz onlara. Çocuğa o şekilde davranması da ne kadar cahil olduğunu gösteriyor. Allah yardımcınız olsun işiniz zor gerçekten.

Siz galiba iyi değilsiniz ne kadar güzel bir evliliğiniz varmış babanızın evinde. Siz evlilik hayatı yaşamıyorsunuz. Adamda aile bilinci,ev geçindirme dötü yok. Eş sevgisini geçtim evlat sevgisi de yok. Boşanın nafaka alın, ödeyemez en azından hapis yatar içiniz soğur

Allah yardımcınız olsun çok sevindim bu kararınıza. Cesaretli olun hayata karşı..Kendinizi suçlamayın mutlu bir kadın eşinin yanında evinde olurdu.
Doğumda biraz kötü hissedeceğimi düşünüyorum ama allahın izniyle onuda atlatırım ve eminim o günden sonra dahada nefret dolar daha kolay atlatırım

Eşiniz konusunda bir şey demeyeceğim aslında siz de biliyorsunuz ne yapmanız gerektiğini.Doğumunuza yakın hiç canınızı sıkmayayım.
Eşiniz elinizdeki bardağın boş kısmı dolu kısmı ise babanız.
Çok şanslısınız size sahip çıkan sizin için ev bile değiştiren bir babaya sahip olduğunuz için.Bundan sonrası için babanız asalak eşinizin borçlarını ödemesin 2 torunu için yatırım yapsın.
Sizde o aileden uzak durun ve kendi ailenize ve çocuklarınıza sımsıkı sarılın.

Şu hikayenız türkiyenın virüsle imtahanıyla aynı gidiyor
Şöyle ki illa virüsü kapacam bana bir şey olmaz diyip bilmem kaç kez bu evlliğe şans verip barıştıktan 1 ay sonra hamile kalmak bana bunu hatırlatıyor

yalnız hatırlatırım deneyin istedıgınız kadar ama arkanızda kimse sonsuza dek durmaz

Siz besleme gibi, eve bakmak için, koca yerine sırf bir şeyi var diye, ruh sağlığı bozuk, ailesi de kendisi de olmamış-ham-çocuk karakterli birini eş yapmaya çalışmışsınız. Zorunuz ne? Zaten babanız bakıyor size. Kaç defa denemişsiniz. Doğuma kadar ve sonrası artık bu adamdan hiç bir beklentiniz olmasın, avukat tutun, mesajlarını umarım kaydettiniz dava dosyasına koyun ve hayatınıza bakın. Siz ailenizle beraber kalıp kendiniz de çalışıp para kazanırsınız. Doğum sonrası psikiyatristten randevu alın ve destek alın. Kayınvalideden şiddet, kocadan şiddet ne demek? Kaçıncı yüzyıldayız. Zaman kaybı bunlar. İşiniz olsun, çalışın, kendinizi garantiye alın, ileride düzgün biri ile acele etmeden karar verip hayatınıza yön verirsiniz. Tekrar evlenmeniz bile şart değil. Huzur, mutluluk çok önemli.

Kendi torununa p..ç diyen bı kadın ,ve annesine tavır almayan bir eş..
Aranizdakı konular haklı haksız demeyeceğim çünkü siz bile isteyen devam etmişsiniz bir şekilde..
Çocuğunu umursamayan bi koca ,beni pamuklara sarsan olay bile yaşamasak parçalar paket eder koyarım kapının önüne. . İnsanın en tahammül edemeyeceği kaldiramayaği şey evladına yapılan haksızlık bi üzgün suratidir.
Ben eşime çok aşık bi kadınım. Çünkü bana saygılı çocuğuma iyi bi baba ...Bunlar olmasa aşk sevgi hissetmem buz olurum asla da çekmem .. dünyaya eziyet edeni çekmeye mi geldik..hayat akıyor ve değerli benim için heleki cocuğumdà içindeyse onun için döndürurum dünyayı.

Üzgünüm ama babanizdan aldığınız para ile esinize bişey alacağınızà çocuğunuzà alın. Evine bile bakmaya size şiddet uygulayan buna izin veren kişiyi surundurmeniz lazım mahkemelerde..

Doğum yapın düzen kurun kendinize temiz bir sayfa açın size bakmaktan aciz bi adamın esamesini okumayın.

Ya lütfen biraz kendinizin kıymetini bilin hele hele böyle huzursuz ortama cocuğnuzu sokmayın. Cocuklarinizİ düzen içinde huzur içinde büyütün kalıcı psikolojik sorunlar birakiyorsunuz saçma sapan adamlar yüzünden. .

Hamilesiniz sizi üzmek yermek için yazmadım oyle hissetiriyorsam özürdilerim. Lütfen bebeğinize kiziniza odaklanın hayat var bi yerde takılı kalmayın. .önünüze bakın.

size o kdr sinirlendim ki neyinize güvenerek 2.ci doğurdunuz afedersiniz ? evliliğinizi kurtarır diye mi düşündünüz! 1di şimdi 2 olcaklar, olan çocuklara olcak ... Bundan snra yine barışırsanız size yuh çekerim ben

Yoo üzülmüyorum aksine kendime geliyorum doğru yaptın diyorum sakın Br daha hata yapma kalk ve çocuklarına sıkı sıkı sarılır onlarda it iti ısırmazmış pislik yaşamlarına devam etsinler diyorum iyi geliyor

Asla büyük konuşmam ama iki tane kızım var nasip ederse Allah yakında birini alıcam kucağıma bir başka kişiyle yaşamalarına müsaade etmem. Şu saatten sonra boşanırsam ki İnş boşanıp kurtulucam sadece anne olurum. Kimseye eş değil evlatlarının çektiği yeter

Karaktersiz, omurgasız, sorumsuz bir adamla evlisiniz.
Boşanın, borcunu bile babanız ödüyormuş. Kendisi ne işe yarıyor acaba Allah’ın belası!

En büyük şansın ailen. Onlara sığın. Çocuğu da senden alamaz devlet anneye veriyor merak etme. Ama lütfen kurtul bundan. Ayrıca kendi ayaklarının üstünde dur çocuklarını büyüt. Annen baksın sen çalış mümkünse ve asla başka bi adamı kurtuluş görüp evlenmeye kalkma hemen. Allah yardımcın olsun

Ağzı süt kokan adamlar getiriyor elalemin kızını da perişan ediyor ya ..
Allah yardımcın olsun bir de değil iki çocuk ve zerre sorumluluk aile kavramını bilmeyen bir adam demeye dilim varmayan kişiden zaten tek basına büyütüyorsun baksana çocukları bu adamı hayatından çıkarsan hiç bir fark olmayacak ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…