8 aylık evlilikte şu an yıkıldım, abartmalı mıyım ?

Allahım bu boyutu da mı olacak işin gerçekten yapmaz etmez diyordum ne geldi başıma
Üzmeyin kendinizi yine de, henüz ortada aldatma gibi bir durum yok. Sadece ister istemez şüpheye düştüğünüz için biraz daha kolaçan etmek iyi olacaktır. Belki devam etmeyecek ya da sadece meraktan baktığı şeyler olarak kalacak, siz de emin olursunuz içiniz rahatlar

Teşekkür ederim yorumun için

Ya ben bu tarz şeylere bakmayan erkek olmadığını düşünüyorum kendimizi kandırmayalım. Benim kocam bakmıyor diyen sadece yakalayamamistir. Evet çok gıcık bir durum ama iletişim yoksa ihanet yoktur deniyor işte. Siz bakmakla kalmaması için takipte kalın derim. Şimdi konuşsanız da,kavga da çıkarsanız,cam çerçeve bile indirseniz bakmak isterse gizli sekmeden sayfa açar yine bakar ruhunuz duymaz. Sizde bak ben kızdım artık bakmıyor dersiniz. Açık veriyorken uyandırmayın derim.

Konu başlığını görünce kesin sosyal medyasında kadın görülen koca vakası dedim. Kk’nın bitki örtüsü oldu bu konular.

Boşan ben arkandayım…

Ben de bazen tıklayıp bakasım geliyor ama virüs oluyor çoğunda. Yok evli kalamazsın boşan, yok yıkılmak, bunlar abartı bence , bakmayan erkek mi var? Konuşmak istiyorsanız konuşun isterseniz? Rahatsız oldum deyin

Bir gün veli toplantısında velilerimize çocuklarınız sigara içiyor demiştik,aman hocam o neyse başka kotu birsey var mi demişlerdi .
O hesap ,sadece bakıyorsa iyi,gidip yatıp kalkıp bir de virüs taşıyanlar var eşine.

Baya populer yabanci bir hesap var mesela cidden cok estetik ve muthis vucutlu kadinlar..Hani ister istemez bakiyor insan vay anasini nasil guzeller diye.Bir adim otesi iletisime gecme yoksa ve suyunu da cikarmiyorsa bakilir ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…