8 aylık evlilikte şu an yıkıldım, abartmalı mıyım ?

Bence hiç içinde tutma ama tartışmada kavgada etme açık açık sor neden bunlar sana çıkıyor bu tür şeyler mi ilgini çekiyor gibisinden ve evli olduğunu bekarligin bittiğini hatırlar ama daha öncede hesabı açıksa sizden önce ozamanki den eski çıkan şeylerde olabilir aranızda gerginlik yaratmadan konuşabilirsiniz bence

Bildiğiniz reklam hareketlerinden hangi reklama tıkladığını gördüm. bir haftadır öyle farklı hesaplara girip bakmış

Bildiğiniz reklam hareketlerinden hangi reklama tıkladığını gördüm bir haftadır öyle farklı hesaplara girip bakmış
Bildiğim kadarıyla instagramda en çok hangi tarz reels izlerseniz ya da telefondan ne aratırsanız mesela ben ayakkabı arattığımda hep ayakkabı reklamları çıkıyor. Öyle bişey
Evet oda bir kadın reklamına bakınca hep devamı gelmiş onlara bakmış

yapılmalı mi diye bir şey yok belli ki içinden kavga etmek geliyor edeceksin. Kadın fotoğraflarına bakıp iç çektiğini kaş göz oynattığını düşündüğün biriyle evli kalamazsın.

Yani fazla mı rahat gelir bu yorumum gözünüze bilemem ama bence hepsi bakıyor. Sosyal medyada vs. karşılarına güzel bir kadın profili çıktığında bi göz gezdirirler, kendimizi kandırmayalım. Benim önerim ulaşılabilir olmayan, sadece sosyal medyada görebileceği internet ünlüsü gibi kişileri takmayın

Onlara da bakmamış ornegın şu sayfaya bakmış tiktokguzelleri orada bir sürü açık saçık kadınların videoları var mesela , tabiki ben büyük hesaplar olsa bir şey demem ama genel olarak sanki bilerek isteyerek önüne çıkan her kadına bakmış , ay bende bilemedim nasıl davransam ;(

He baktığı sayfaların olayını daha net anladım şimdi. Tam olarak amacından emin olmak için biraz daha hissettirmeden takip edin bence. Şu an bu durumu ona söylerseniz çok rahat sıyrılacak, bir de telefonumu mu karıştırıyosun vs. taktiğiyle üste çıkacak. En kötüsü de bundan sonra yaptıklarını daha dikkatli yapacak. O yüzden biraz sessiz sessiz kurcalamaya devam edin, işin artık başka boyuta taşındığından emin olduğunuz noktada yüzüne vurun

Allahım bu boyutu da mı olacak işin gerçekten yapmaz etmez diyordum ne geldi başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…