75'ten 50'ye... Son 9 kilo!

İyi hafta sonları herkese. Bugün yine kötü bir güne uyandık. Konuşmak bile istemiyorum bu konuda artık. Sadece herkese, tüm vatandaşlara sabır diliyorum...

Ne yazık ki hayat devam ediyor, günlük ritüellerimize kaptırıyoruz kendimizi. Günler önce başlaması gereken adet dönemim anca bu sabah başladı. Ağrıyla uyandım, çok keyifsiz bir gündü. Kahvaltıda 450 kalori aldım, akşam da 60o kaloriye yakın.

Spor yapabileceğime hiç inancım yoktu, bacaklarım bile tutmuyordu. Squat challenge'ı bırakma noktasına geldim yine. Ama saat sekizden sonra bir gayret dedim başladım, 4 miles super challenge yaptım. Bacaklarım açıldıktan sonra squatı da yapabildim. Bugün 160 taneydi.
Bende ölenlerin ailelerine sabır diliyorum. Allah'tan başka yardımcımız kalmadı. Bizim derdimiz zayıflamak onlarınki ise evlat hasretliği.utanç verici bir durum. Bende oruçluydum bugün. Adağım vardı. Tartıldım 55 çıktı ama tartı mı bozuk acaba.gerçi herkes kilo verdiğimi söylüyor ciddi derecede ama bir sıkıntı ki o da şu akşam çok yüklendim yemeğe şimdi ise plates yapıyorum

Bende ölenlerin ailelerine sabır diliyorum. Allah'tan başka yardımcımız kalmadı. Bizim derdimiz zayıflamak onlarınki ise evlat hasretliği.utanç verici bir durum. Bende oruçluydum bugün. Adağım vardı. Tartıldım 55 çıktı ama tartı mı bozuk acaba.gerçi herkes kilo verdiğimi söylüyor ciddi derecede ama bir sıkıntı ki o da şu akşam çok yüklendim yemeğe şimdi ise plates yapıyorum

Ben de utanıyorum ufak dertlerimden ama ne yaparsın canım, insan yaşadığı müddetçe devam ediyor hayatın akışı...

Allah kabul etsin orucunu. 55 çok güzel maşallah, gerçek kilondur umarım. Bazen birden gider kilolar ya öyle olmuştur. Bacakları inceltmek için cardiyodan daha çok etkiliymiş pilates, ben de başlayacağım yakında.

Aynen platesin çok faydasnı gördüm. En son Tartıldım 58-59 arasında gidip geliyodu. Bugün 55 çıktı ama bence gerçek değildir ya sekiz kilo verdiğimi sanmıyorum. 4-5 kilo verdim ama sekiz olmamıştır bence. Bir beş kilo daha verseydim iyiydi. Bacaklarım incelmiş pantolonlarım büyük geliyor yüzüm küçülmüş ama popo hala var. Spor olarak belediyenin spor aletlerini kullanıyorum artı plates artı günlük en az 4500 adım atıyorum.

Slm ben bu yaptığın sporların hangi bölgelere yaradığını ve nasıl hareketler olduğunu öğrenebilir miyim?

Forumda spor bölümünde leslie ile ilgili başlıklar var, ayrıntılı bilgi alabilirsin. Yukarıdaki mesajda bahsi geçen video tüm vücudu çalıştırıyor örneğin.

Canım bence öğün sayını artırmanda fayda var bir ara yaptığımda hem kabız oldum hemde kilo vermem durmuştu beslenmeni değiştir bakalım 1 hafta :KK66:sonuçlara göre devam edersin

Haklısın canım ya mantıklı geldi şimdi. Bünye tıkandı artık bir şeyleri değiştirmek gerekiyor :KK55:

Bugün yürüme bandında 1 saat yürüyüş. Akşam 3 mile walk 25 tanede squat yaptım. Yemeklerime dikkat ediyorum . Bakalım bende zayiflayacakmiyim

Hadi bakalım hayırlısı olsun :)

Ben de sabah 460, akşam 590 kalori aldım. Spor olarak da walk your belly flat (3 mile) yaptım. Squatı bıraktım kızlar bacağı kalınlaştırıyormuş :KK51:

Hadi bakalım hayırlısı olsun :)

Ben de sabah 460, akşam 590 kalori aldım. Spor olarak da walk your belly flat (3 mile) yaptım. Squatı bıraktım kızlar bacağı kalınlaştırıyormuş :KK51:
Sagol canım. Squat üst bacağı kas yapıyor ama popo dimdik oluyor. Biz az yaparsak sorun olmaz gibi geliyor. Sence 3 mile de yaparak bacak bölgesimi zayiflayacak. Baya terledim ama

Sagol canım. Squat üst bacağı kas yapıyor ama popo dimdik oluyor. Biz az yaparsak sorun olmaz gibi geliyor. Sence 3 mile de yaparak bacak bölgesimi zayiflayacak. Baya terledim ama

Benim şu an en büyük problemim üst bacağım zaten canım vücudumun üzerine baktın mı fazla kilon yok dersin. Bacakları inceltmem lazım. İyice araştırdığımda da şunu gördüm; vücudun ağırlığını bacağa yükleyen hiçbir egzersiz bacağı inceltemez diyor işi iyi bilenler. Pilates, yoga, yüzme bacağı inceltiyormuş daha çok. Vücut yapım sağolsun belim ince popom dik yani şu an squata fazla ihtiyacım yoktu. Bir iki ay daha sabredeyim fazla kilomu atayım öyle yapacağım yeniden squat challenge'ı. Leslie ise videolara göre değişir yani bacağa yönelik de var bel bölgesine yönelik de var, ben değiştire değiştire yapmaya çalışıyorum o yüzden.

Benim şu an en büyük problemim üst bacağım zaten canım vücudumun üzerine baktın mı fazla kilon yok dersin. Bacakları inceltmem lazım. İyice araştırdığımda da şunu gördüm; vücudun ağırlığını bacağa yükleyen hiçbir egzersiz bacağı inceltemez diyor işi iyi bilenler. Pilates, yoga, yüzme bacağı inceltiyormuş daha çok. Vücut yapım sağolsun belim ince popom dik yani şu an squata fazla ihtiyacım yoktu. Bir iki ay daha sabredeyim fazla kilomu atayım öyle yapacağım yeniden squat challenge'ı. Leslie ise videolara göre değişir yani bacağa yönelik de var bel bölgesine yönelik de var, ben değiştire değiştire yapmaya çalışıyorum o yüzden.
Desene aynı dertten müzdaribiz benimde üst 38 ,alt 40 beden bacaklar, üst bacak ve özellikle basen problemi var o parantez görüntüsü tamamen yok olmadı.Geçen sene brazil butt lift programını yapmıştım popo çok büyüdü ve dikleşti yuvarlak oldu. Basenler biraz toparlandı ama kocaman toto oldu gerçi şekillendi şikayetim yok ama sanırım dediğiniz gibi kas yaptım orayı şu sıralar pilates yapıyorum

Desene aynı dertten müzdaribiz benimde üst 38 ,alt 40 beden bacaklar, üst bacak ve özellikle basen problemi var o parantez görüntüsü tamamen yok olmadı.Geçen sene brazil butt lift programını yapmıştım popo çok büyüdü ve dikleşti yuvarlak oldu. Basenler biraz toparlandı ama kocaman toto oldu gerçi şekillendi şikayetim yok ama sanırım dediğiniz gibi kas yaptım orayı şu sıralar pilates yapıyorum
Aslinda en iyisi plates ama zor geliyor bana nedense

Evet canım benim de sırf üst bacaklar kaldı, özellikle de iç kısım. Brazil butt lift hiç cesaret edemedim çünkü malum latinlerin bacak popo hep dolgun, öyle de seviyorlar. Egzersizleri de ona yönelik. İyice büyütürüm dedim denemedim. Araştırınca pilates mantıklı geldi, Ebru Şallı'nın selülitsavar'ını yapacağım haftada 2-3 defa en azından. Leslie'ye göre sıkıcı olacak ama sonuçta bunlar bizim için amaç değil araç. Bacaklarım incelsin de egzersizi yaparken keyif almasam da olur diyorum artık :KK49:

X