70 yaşındaki adamla 30 yaşındaki kadın ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

peki siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? sıfır kinayeyle soruyorum gerçekten. mesajınız kırıcı evet ama şu an derdim bu değil. benim yerimde olan bir insan hayatına nasıl yön verebilir aile desteği olmadan?

Ohooooo
O kadar derin düşünmeyin bence

Bakın şu anda bu forumda bile sevmediği/sevilmediği/ saygı görmediği bir evlilik (daha doğrusu ona evlilik denmez, resmi nikahlı birliktelik diyelim) içerisinde olan o kadar çok kadın var ki.
Aldatılıyor “ama mesleğim yok” “ama ailem arkamda değil” “ama çocuklarım”.......

Kadınlar kendilerini bir şekilde satıyor. Tek fark sizin babanızla sevgilisi arasındaki yaş farkı büyük, bu dediğim örneklerin o kadar yaş farkı yok.

Kafanıza takmayın. Her ilişkinin dinamiği farklı.

Olmamis , bir baba kiz iliskisiyle bir erkegin bir kadinla iliskisi ( bak eskort bile demiyorum herhangi bir kadinla iliskisi ) karsilastirilimaz

Bir anne ve bir evlat olarak yazıyım dunyaya getirdigine bakmak zorunda insan , kaldi ki konu sahibi hala okuyor , 30 yasinda okumayan ve calismayan bir kadina bakmiyor babasi , ogrenci olan kizina bakiyor , her babanin sorumlulugudur bu zaten

Eskort demeseydin iyi olurmus ama isin gercegi de bu.

Babanin mevkisi, maddi imkani olmasa yolda gorse kendisine amca diyecek bir kadin icin evladina boyle konusmasi, sundugu imkanlari yuzune vurmasi gercekten cok uzucu..
Ben de bugun cok sevdigim biri tarafindan incitildim, hayal kirikligina ugratildim. Oyuzden suan ne hissettini az cok anliyorum.

Berkeley’de okuyan siz miydiniz?

alıntıladığım yerden sonrası gereksiz. söyleyeceğini söylemişsin zaten hemde gayet iyi şekilde.
sen zaten haklısın o cepte. bende olsam sinirlenirim kırk yıllık babam iki günlük kadının lafıyla hesap soruyor diye.
ama şöyle düşün zaten baban biliyor kadın niye onunla birlikte çocuğunun farkındalığı onu bozmuş. o yüzden paradan puldan girmiş. bence söylediklerine kendisi de pişman olmuştur.

Sırf sassy sensin diye yumuşak yazmicam kusura bakma iki yetişkin senden izin almayacak ve babanın sevgilisine eskort demen çok çirkin senin gibi birine hiç yakıştirmadım ve ciddi şasırdım

benden izin tabi ki almayacaklar bibi bu babamın ilk ilişkisi değil ki. ben 24 yaşındayım, babamın 25 yaşında bile sevgilisi olmuştu. ağzımı dahi açmadım. ama kadının babamı "bak kızın beni instagramdan eklemedi" diye doldurmasına ve babamın gelip bu yüzden beni fırçalamasına dayanamadım. kendi kendilerine ilişkilerini yaşasalar benlik hiçbir şey yok bu zamana kadar ağzımı açmadım. ama kadın hakkındaki düşüncem bu. babamı da çok iyi görmüyorum bu arada yanlış anlaşılmasın, o da aynı haltın laciverti. ama bilmiyorum haklısın belki de çirkin oldu.

Senin ki haklıyken haksız duruma düşmek olmuş her aklımından içimizdem geçeni söylemiyoruz

Kaçıncı sınıftasınız bilmiyorum, ben yaşadığım şehirde devlet üniversitesinde burslarla okudum, part time da çoğu zaman çalıştım, mezun olur olmaz da çalışmaya başladım yani üniversitede ailemin katkısı çok az oldu maddi anlamda. Yüksek lisansı bile çalışırken yaptım.

Ben size ancak kendi yaptığımı tavsiye edebilirim. Ben bunu bilirim çünkü, bunu deneyimledim zordu ama gurur vericiydi. Babanızı bu şekilde haşlamak yerine görmemişim talebi veya mesajı diyebilirdiniz, yani adamı bildiği şey üzerine böyle kırmaya gerek var mı. Problemli erkek arkadaşınızı bile o kadar idare ederken adamı ilişkisinden dolayı yerden yere vurmanız çok haksızca geldi. Kaldı ki babanız gelip özür dilermiş, elinde hediyeyle gelir diyorsunuz, şöyle eleştirilmeye rağmen hala sizden özür dileyecekse gerçekten yaptığınız şımarıklık. Ben sizi genelde beğenirim ama bu konuda haksız geldiniz.

win-win ilişkisi aslında baban çok üzücü bi durumda, hayatında torunu yaşında gold digger var, gerçek bi şeyler yok, parası olmasa suratına bakmaz ve aslında bence sana o kadar sert çıkmasının siniri de esasında bunun kendinin de farkında olması ve çocuğunun bunu yüzüne vurması.adam gelmiş 70 yaşına huyunu da değiştiremezsin mecbur 3 maymunu oynıycaksın.baban direkt paradan vurmuş sana da ama çocuğusun herhalde yapıcak ağaç kovuğunda yetişmiyosun.beybi mastera gidiyosun zaten , az muhatap olup kendi hayatına bak

Sassyi tanıdığın/sevdiğin için taraflısın Milana. İki yetişkinin rızası var şu şekilde eskort denilmeyi hak etmiyor bence, sassy çok ileri gitmiş.

ama bak bu koyu işaretlediğim yerde biri elma biri armut.sevgili/koca dediğin şey elin herifi, dış kapının dış mandalı.öteki öz baban.bir değiller.sevgilinin bi hareketi 2 gün canını yaksa 3. gün o kim köpek de ben onun lafını/hareketini hakaret alıcam denir ama babanın kızına 2 günlük bi kadın için bu davranışı kızının içine oturur, anne babanın yaptığı şeyler unutulmaz

objektiflik için teşekkür ederim. bu zamana kadar öyle bir şansım olmadı maalesef üniversitenin iki yılında kanser tedavisi gördüm. yani saçma gelebilir belki ama kendi paramı bir şekilde kazandım borsadan tabi sermayeyi babam sağlamıştı. benim de farklı girişimlerim oldu ama babamdan hep "amaan gez dolaş ne çalışması" lafını duydum oturdum. çok iyi bir şirkette iş buldum, belki de dünyanın en büyük şirketiydi ama istediğim pozisyon tel avivde vardı o yüzden babam göndermedi. benim de işime geldi. master yap veya birkaç sene boş gez aman kafanı toparlarsın dedi sürekli. yani bu fikirler babamdan çıktıktan sonra böyle konuşmasını iki yüzlülük olarak görüyorum. ben ona beni koleje gönder demedim, bu okulda master yapacağım demedim, boş gezeceğim demedim. her şeyi o söyledi sonra bunları yüzüme vurdu hem de bir kadının lafıyla. kadın babamdan küçük olmasa, standart bir ilişki olsa belki yine kırılırdım onun lafıyla beni fırçaladığı için.

belki şu an çok üzgün ve sinirli olduğum için böyle düşünüyorum ama yine de teşekkürler farklı açıdan bakmaya çalışıyorum.

Sassyi tanıdığın/sevdiğin için taraflısın Milana. İki yetişkinin rızası var şu şekilde eskort denilmeyi hak etmiyor bence, sassy çok ileri gitmiş.
Taraflı degilim , konuya yazdığım yorumlara bakabilirsin , haklisin sassy , baban hakdiz vs hicbir yorumda bulunmadim
Sassyi haksiz bulabilirsin bu konuda ona birsey diyemem ki haksiz bulan bir suru yorum okudum
Sana cevap yazmamin sebebi , sassyinde babasiyla iliskisini paraya baglamandi , bana cirkin geldigi icin cevap yazdim , ve yorumumda da eskort olmasi hic onemli degil bir baba kizin iliskisi bir erkekle kadinin iliskisine indirgenemez dedim , hala da ayni sekilde dusunuyorum

Sassy ben sana hak verdim.
Sahsen benim babam bole biseye curet edecek, daha bide beni sorgulucak instagram icin vallahi baba demem ben o insana. Dunku .... icin beni gelip sorgulayamaz.

Bu kadin babana asik olmadigina gore parasi icin babanla birlikte oluyo ve bu eskortluk degilsede cok igrenc bi durum

Baban bence o kadın yüzünden değil -eskort- lafına bozulduğu için ani bi öfkeyle söylemiştir bunları, yukarda yazdıklarını yapan bir baba yük olarak görse bunları yapamaz benim babam gibi biran önce işe girmemi sağlamayı çalışırdı.

Kısacası istediğini söylersen istemediğini duyarsın olmuş Sassycim , her doğru her yerde söylenmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…