70.000 ya Fettah

Okuduğum arkadaşlar Allah kabul etsin
1. Blue_Black

2. S Sabr-Sukur-Dua

➡3. humanbeings

İsmim Yeter. Duam;

Allah’ım Yeter’in dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura, mutluluğa, şansa, mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. Ya Fettah isminin hürmetine her türlü zorluklarını aç ve işlerini kolaylaştır. Amin

4. Kara_gozlum

5. Mucizemm222

6. Blue_Black

7. Birpdrci

8. Amarylliss

9. Mintimint

10. kahvecibaby

11. B Bademmm388

12. MoonfacedMom

13. Didar33

14. adessa01

15. hasbeee

16. Hemsirecik

17. honeymilkkk

18. İpek

19. debriyajgazfren

20. Mrvyvz4832

21. Gulcan2904

22. K Kirazxyz

23. Minnosella098

24. ayseMsb

25. T Tugce3333

26. T Tugce3333 kardeşi

27. NAVLEE

Kızlar kızım neti bi gün önceden bitirmişti dün yükleyemedim bugün yükleme yaptım o arada konu kapanmış üzüldüm gerçekten nasip değilmiş ben yedi kişiye okudum ilk iki kişiye 2333 diğerlerinie 2592 okudum helal olsun Rabbim dualarınızı kabul etsin

Allah razı olsun canım ben okuyanlara okumaya calışıyorum ikinciye okumusun simdi onuda okudum ne olur kimse okumasın daha ilk katılanlar okumus son katılanlar okumus inanin nasıl çıkıcam işin içinden bilemiyorum yavas yavas tamamlıyacam

Canım ben 3000 tane okumuştum kimsenin duasına bagislamadim birinin duası niyetine bağışla istersen
Eğer yardım istersen seve seve edebilirim

Maşallah ne güzel herkes okumuş işte

T Tugce3333 okudum Rabbim bebisini hayırlısıyla sağlıkla sihatla kucağına almayı nasip etsin kpss sınavında yüksek puanlar nasip etsin
Kardeşine de okudum Allah hayırlı iş hayırlı eş versin bütün güzel kapıları açsın yüksek lisansı onaylansın ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…