70.000 ya Bedî

Çakma site olayını bilmiyorum ben herkes istediği yere gitsin tabi ama önce buradaki sorumluluğunu bitirsin günah ya Bi de gidenler arasından kendilerine okunan varsa vicdanları nası rahat ediyo anlamadım Mandalinvitamin Mandalinvitamin canım zahmet olmazsa düzenler misin bugün okuyanlar yazdıktan sonra o 4 kişinin yerine okuyalım arkadaşların duası yarım kalmasın
Bugun bildirim yaptılar galiba

her gün okudugumu söylemek icin giriyorum tüm mesajları okuyorum ama asla olayları anlayamıyorum kim girdi kim çıktı ne oluyor.Dua icin biraraya gelip bunlarla karsılaşmak çok üzücü.Insallah bundan sonrası iyi olsun Allah herkesin duasını kabul etsin.Bu arada daha kac kisi var duası okunacak ögrenebilir miyim?

her gün okudugumu söylemek icin giriyorum tüm mesajları okuyorum ama asla olayları anlayamıyorum kim girdi kim çıktı ne oluyor.Dua icin biraraya gelip bunlarla karsılaşmak çok üzücü.Insallah bundan sonrası iyi olsun Allah herkesin duasını kabul etsin.Bu arada daha kac kisi var duası okunacak ögrenebilir miyim?
Aynı üzüntüyü bende yaşıyorum canım maalesef 😔 6 kişi kaldı 3 günümüz kaldı

@minik kalp0753 arkasaşımızın duası
Allahım melike kuluna hayırlı zamanda sağlıklı sıhatli bir evlat nasip et. İşlerimize ferahlık ver yolumuzu açık eyle bugünler bu virüsten ailemi uzak tut ya rabbim. Sen afedicisin bütün günahlarımızı af et yarabbim. Bana dua eden kardeşleriminde gönlünden geçen dualarını kabul et amin

@Aventuss arkadaşımızın duası
İsmim Selen
Allahım basta günahlarımı bagısla. Kalbıme iyilik ver huzur ver.
Kalbimdekini hayırlı eyle , değilsede hayırlı sekilde onume cıkart ve yuvamı kurmamı ,nasip et Allahım.
Vedud isminle beni sev ve sevdir. Ailemizi,sevdiklerimizi koru. bu kötü donemden hayırlısıyla cıkmamızı nasip et Allahım.
Burada duama amin diye arkadaslarımında dualarını kabul eyle. Senın herşeye günün yeter Rabbim. Ol dersin ve olur. Bizleri bagısla ve yanına affolamıs günah kalmadan al Allahım
Okuyan herkese tesekkür ederim şimdiden:)

Herkes 3.181, dua sahipleri 3.199 okuyacak🙏
@newplanet
@_Gulnihal_
E Eslem91
@MelodiminEsi
@HayatSevinceGuzel
@Mmmmmerveeeee
@begonvil1985
@Kara_gozlum
@Luluuu94
@Tospaagtd
L Loriklorik