70.000 ya Bedî

Ben anlayamadım ne oldu özel mesajları Okuma fırsatım olmamıştı ama hem siz bizim için okudunuz hem de herkes tamamlasın hak geçmesin.

Sonra isteyen girer girmez. 😖
Hakkim varsa helal olsun ben ozeldeki yazismalari okuyamadim sayfalarcaydi. Küstüm oynamıyorumlar yakismadi biz dagilsak bile bu sayfayi kuran arkadasin bizi birakmamasi gerek diye dusunuyorum

K Kubkubra arkadaşımızın duası
İsmim Kübra ;
Duam Allah'ım eşime bana tüm sevdiklerime hayırlı, sağlıklı uzun ömürler nasip et. En kısa zamanda hayırlısı ile hayırlı evlatlar nasip et. Sağlıklı şekilde hamile kalayım sağlıklı şekilde ilerlesin sağ salim kucağımıza alıp hayırlısıyla yetiştirmeyi nasip et Allah'ım. Benim gibi evlat hasreti çeken bütün kullarına tez vakitte evlatlarının güzel haberlerini almayı nasip et ya rabbi 🤲İşlerimizde helalinden bol kazanç ver allahım. Bizleri her türlü kazadan beladan kötülükten koru Allah'ım. Evimden huzur,mutluluk ve sağlığı esirgeme Allah'ım. İçinde bulunduğumuz bu zor günlerden tez vakitte çıkabilmeyi sen milletimize nasip et Allah'ım 🤲Duama eşlik eden tüm arkadaşlarımın da dualarını kabul eyle Allah'ım🤲. La ilahe illellahü vahdeu la şerike leh lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey in kadir 🤲

_Citlembik_ _Citlembik_ arkadaşımızın duası
İsmim şule. Okuduğumuz elmalar hürmetine rabbimden sağlıklı hayırlı ömürlü güzel huylu güzel yüzlü evlatlar istiyorum. Evimiz şenlensin kucağımız dolsun inşallah. Eşimle sevgimiz saygımız hiç bitmesin artsın. Annem babam kardeşlerim sağlıklı huzurlu olsun. Ayaklarına taş deymesin. Borcumuz tez vakitte bitsin inşallah. Burda da eden tüm kardeşlerimin duası kabul olsun. Sen kabul eyle ya rabbim 🤲

Herkes 3.181 , dua sahipleri 3.199 okuyacak🙏
@newplanet✔
@_Gulnihal_
@Eslem91✔
@MelodiminEsi✔
@HayatSevinceGuzel✔
@Mmmmmerveeeee✔
begonvil1985 begonvil1985
Kara_gozlum Kara_gozlum
@Luluuu94✔
@Tospaagtd✔
@Loriklorik✔
@MoonfacedMom✔
@15yusra11✔
Mandalinvitamin Mandalinvitamin
@Umut_2019✔
M mrs seyhan✔
@Luniss✔
@moonandstar✔
2 2019 mutluluk✔
@ankay48✔
@Beyazkugu87✔
R RabiaIslam
T Tugce3333
@Nzlnaz✔
@rukiyets✔
panikprenses panikprenses
@Ellibes55✔
@Tokerrr
@Karagullu✔
@Bademmm388✔
👉🏻@Kubkubra✔
👉🏻@_Citlembik_✔
@kevsersoylu✔
debriyajgazfren debriyajgazfren
Maisiyah345 Maisiyah345
@dilhun80✔
@Aventuss✔
minik kalp0753 minik kalp0753
@mimiraculum✔
@nursevdi✔
@Gulcan2904✔
@Nana✔
Birpdrci Birpdrci
@memurhanim✔

Bildirim yapıp görmediğim varsa tekrar yazabilir mi
Okudum Allah kabul etsin

İsmim Kübra ;
Duam Allah'ım eşime bana tüm sevdiklerime hayırlı, sağlıklı uzun ömürler nasip et. En kısa zamanda hayırlısı ile hayırlı evlatlar nasip et. Sağlıklı şekilde hamile kalayım sağlıklı şekilde ilerlesin sağ salim kucağımıza alıp hayırlısıyla yetiştirmeyi nasip et Allah'ım. Benim gibi evlat hasreti çeken bütün kullarına tez vakitte evlatlarının güzel haberlerini almayı nasip et ya rabbi 🤲İşlerimizde helalinden bol kazanç ver allahım. Bizleri her türlü kazadan beladan kötülükten koru Allah'ım. Evimden huzur,mutluluk ve sağlığı esirgeme Allah'ım. İçinde bulunduğumuz bu zor günlerden tez vakitte çıkabilmeyi sen milletimize nasip et Allah'ım 🤲Duama eşlik eden tüm arkadaşlarımın da dualarını kabul eyle Allah'ım🤲. La ilahe illellahü vahdeu la şerike leh lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey in kadir 🤲

İsmim şule. Okuduğumuz elmalar hürmetine rabbimden sağlıklı hayırlı ömürlü güzel huylu güzel yüzlü evlatlar istiyorum. Evimiz şenlensin kucağımız dolsun inşallah. Eşimle sevgimiz saygımız hiç bitmesin artsın. Annem babam kardeşlerim sağlıklı huzurlu olsun. Ayaklarına taş deymesin. Borcumuz tez vakitte bitsin inşallah. Burda da eden tüm kardeşlerimin duası kabul olsun. Sen kabul eyle ya rabbim 🤲

@newplanet✔
@_Gulnihal_
@Eslem91✔
@MelodiminEsi✔
@HayatSevinceGuzel✔
@Mmmmmerveeeee✔
Kara_gozlum Kara_gozlum
@Luluuu94✔
@Tospaagtd✔
@Loriklorik✔
@MoonfacedMom✔
@15yusra11✔
@Umut_2019✔
M mrs seyhan✔
@Luniss✔
@moonandstar✔
2 2019 mutluluk✔
@ankay48✔
@Beyazkugu87✔
R RabiaIslam
T Tugce3333
@Nzlnaz✔
@rukiyets✔
panikprenses panikprenses
@Ellibes55✔
@Tokerrr
@Karagullu✔
@Bademmm388✔
👉🏻@Kubkubra✔
👉🏻@_Citlembik_✔
@kevsersoylu✔
debriyajgazfren debriyajgazfren
Maisiyah345 Maisiyah345
@dilhun80✔
@Aventuss✔
@mimiraculum✔
@nursevdi✔
@Gulcan2904✔
@Nana✔
Birpdrci Birpdrci
@memurhanim✔

Bildirim yapıp görmediğim varsa tekrar yazabilir mi
Okudum Allah kabul etsin inşallah

İsmim Kübra ;

@newplanet✔
@_Gulnihal_✔
@Eslem91✔
@MelodiminEsi✔
@HayatSevinceGuzel✔
@Mmmmmerveeeee✔
@Kara_gozlum✔
@Luluuu94✔
@Tospaagtd✔
@Loriklorik✔
@MoonfacedMom✔
@15yusra11✔
@Umut_2019✔
M mrs seyhan✔
@Luniss✔
@moonandstar✔
2 2019 mutluluk✔
@ankay48✔
@Beyazkugu87✔
R Rabia islam✔
@Tugce3333✔
@Nzlnaz✔
@rukiyets✔
@panikprenses✔
@Ellibes55✔
@Tokerrr✔
@Karagullu✔
@Bademmm388✔
👉🏻@Kubkubra✔
👉🏻@_Citlembik_✔
@kevsersoylu✔
@MaviKuplik✔️
Maisiyah345 Maisiyah345
@dilhun80✔
@Aventuss✔
@mimiraculum✔
@nursevdi✔
@Gulcan2904✔
@Nana✔
Birpdrci Birpdrci
@memurhanim✔

Duam
Güzel kalpli arkadaşım böcügüm bu zor günleri atlatıp feraha kavussun inşallah
Tatlı hamiş adelimde hayırlı sağlıklı doğum yapsın inşallah
Burdaki bebis isteyen arkadaşlarıma Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Ülkemiz bu virüsten kurtulsun ve hepimiz ailemizle sağlıklı imanlı ömürler yaşayalım inşallah Aminn

X