70.000 ya Bedî

Arkadaşlardan cevap bekleyelim bakalım.ne dicek grubun sorumlusuna etiket yap canım o herkese söylesin yada sen söyle herkes onaylar ama

@Tospaagtd :Rabbim TUĞÇENİN evleneceği seveceği sevileceği eşim diyeceği bir ömür aynı yastığa baş koyacağı gönlüne göre sadık anlayışlı yakışıklı hayırlı sorumluluk sahibi eğitimli ekmeğinin peşinde kariyerli inançlı vicdanlı merhametli doğru insan tez zamanda hayatına girsin
Huzurlu mutlu sevgi ve aşk dolu ailelerin birbirini sevdiği anlaştığı bereketli yuvalarını tez zamanda kursunlar
Bu mutlu yuvayı hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlsrla taçlandırsın duasını ulu kabede yapılan dualardan eyle tez zamanda kabul et sen ol dersen olur artık TUĞÇE içinde ol de oluversin ya rabbim amin
Luluuu94 Luluuu94 :
İsmim Oya ( aslında Ogulhally 🙂 Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin
@newplanet +
@_Gulnihal_ +
E Eslem91 +
MelodiminEsi MelodiminEsi +
HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel +
@Mmmmmerveeeee +
begonvil1985 begonvil1985
Kara_gozlum Kara_gozlum +
Luluuu94 Luluuu94 +
@Tospaagtd +
L Loriklorik +
MoonfacedMom MoonfacedMom +
15yusra11 15yusra11
@Deryaa123 +
Umut_2019 Umut_2019 +
@MRs seyhan +
Luniss Luniss +
moonandstar moonandstar +
2019 mutluluk 2019 mutluluk +
@ankay48 +
@Beyazkugu87 +
@Rabia islam
T Tugce3333 +
Nzlnaz Nzlnaz +
@rukiyets
panikprenses panikprenses +
@Ellibes55 +
@Tokerrr +
Karagullu Karagullu +
B Bademmm388 +
K Kubkubra
_Citlembik_ _Citlembik_ +
kevsersoylu kevsersoylu +
@MaviKuplik +
Maisiyah345 Maisiyah345
@dilhun80 +
Aventuss Aventuss +
minik kalp0753 minik kalp0753
mimiraculum mimiraculum +
nursevdi nursevdi
Gulcan2904 Gulcan2904 +
N Nana +
Birpdrci Birpdrci +
memurhanim memurhanim +

@Tospaagtd :Rabbim TUĞÇENİN evleneceği seveceği sevileceği eşim diyeceği bir ömür aynı yastığa baş koyacağı gönlüne göre sadık anlayışlı yakışıklı hayırlı sorumluluk sahibi eğitimli ekmeğinin peşinde kariyerli inançlı vicdanlı merhametli doğru insan tez zamanda hayatına girsin
Huzurlu mutlu sevgi ve aşk dolu ailelerin birbirini sevdiği anlaştığı bereketli yuvalarını tez zamanda kursunlar
Bu mutlu yuvayı hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlsrla taçlandırsın duasını ulu kabede yapılan dualardan eyle tez zamanda kabul et sen ol dersen olur artık TUĞÇE içinde ol de oluversin ya rabbim amin
Luluuu94 Luluuu94 :
İsmim Oya ( aslında Ogulhally 🙂 Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin
@newplanet +
@_Gulnihal_ +
E Eslem91 +
MelodiminEsi MelodiminEsi +
HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel +
@Mmmmmerveeeee +
begonvil1985 begonvil1985
Kara_gozlum Kara_gozlum +
Luluuu94 Luluuu94 +
@Tospaagtd +
L Loriklorik +
MoonfacedMom MoonfacedMom +
15yusra11 15yusra11
@Deryaa123 +
Umut_2019 Umut_2019 +
@MRs seyhan +
Luniss Luniss +
moonandstar moonandstar +
2019 mutluluk 2019 mutluluk +
@ankay48 +
@Beyazkugu87 +
@Rabia islam
T Tugce3333 +
Nzlnaz Nzlnaz +
@rukiyets
panikprenses panikprenses +
@Ellibes55 +
@Tokerrr +
Karagullu Karagullu +
B Bademmm388 +
K Kubkubra
_Citlembik_ _Citlembik_ +
kevsersoylu kevsersoylu +
@MaviKuplik +
Maisiyah345 Maisiyah345
@dilhun80 +
Aventuss Aventuss +
minik kalp0753 minik kalp0753
mimiraculum mimiraculum +
nursevdi nursevdi
Gulcan2904 Gulcan2904 +
N Nana +
Birpdrci Birpdrci +
memurhanim memurhanim +
Kuzum bende okudum

🔊 okuyup düzenli bildirim yapan arkadaşlarım lütfen üzerinize alınmayın
hergün tek tek okumayan avına çıkıyoruz. Arkadaşlar bu sadaka ya da lütuf değil. Sen bana okuyorsun ben sana. Yani hergün okuduğun zikri unutamazsın, hatırlatmaya yaz🤷🏻‍♀️ben 10 gündür antibiyotiklerle ayaktayım ama okuyorum. Unutmayım, gecikmeyim diye geceden okuyup uyuyorum🤷🏻‍♀️

🔊 okuyup düzenli bildirim yapan arkadaşlarım lütfen üzerinize alınmayın
hergün tek tek okumayan avına çıkıyoruz. Arkadaşlar bu sadaka ya da lütuf değil. Sen bana okuyorsun ben sana. Yani hergün okuduğun zikri unutamazsın, hatırlatmaya yaz🤷🏻‍♀️ben 10 gündür antibiyotiklerle ayaktayım ama okuyorum. Unutmayım, gecikmeyim diye geceden okuyup uyuyorum🤷🏻‍♀️
Kesinlikle katılıyorum. Sorumluluk sahibi olmayan katılmasın. Vakti olmayan kişilerede birşey demiyorum uzun sürüyor sayı çok ama kimseninde hakkına girilmesin. Dua yayınlandıktan sonra takır takır okuduk mesajları gelmeli ama çok sorunlu ilerliyor. Sizinde emeğinize sağlık hakkınızı helal edin.

X