70.000 ya Bedî

Kızlar daha öncede sordum cevabı alamadım.. esmayı çekerken ara vermeden mi okuyorsunuz.. tel çaldı ara verdik kaldığımız yerden devam edermiyiz???
Benim tek seferde bitirdiğimde oluyor ara verdiğim de malum küçük oğlum sürekli birşeyler soruyor

begonvil1985
İsmim İrem;
Bismillahirrahmanirrahim, Yüce Rabbim sen kudretlisin, herşeye Kâdirsin. Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) yüzü suyu hürmetine İrem kulunun gönlünden geçen duâsını ömrüne nail eyle. Sen “OL” dersin ve “OLUR” (Kûn fe yekûn), İrem kuluna duâ’larının şükür sevincini yaşat , adaklarını gerçekleştirmek için ona fırsat ver.Amin

Kara_gozlum
Canim oncelike saglik ezumle mutlu huzurlu olmayi ve k.v de den ayrilmak sonrasında hayirlisiyla saglikla hayirli evlat nasip etsin rabbim şu zor gumleri hayirlisiyla atlatmayi nasip etsinn

@newplanet
@_Gulnihal_
@Eslem91+
MelodiminEsi +
HayatSevinceGuzel
merve
begonvil1985
Kara_gozlum
Luluuu94 +
@Tospaagtd+
@Loriklorik+
MoonfacedMom
15yusra11 +
Mandalinvitamin
Umut_2019
@MRs seyhan
Luniss
moonandstar
2019 mutluluk
@ankay48
Pembe Lotus
@Rabia islam
T Tugce3333
@Nzlnaz+
@rukiyets
panikprenses
@Ellibes55+
@Tokerrr
Karagullu
B Bademmm388
K Kubkubra
_Citlembik_ +
kevsersoylu
@MaviKuplik
Maisiyah345
kunfeyekun__
Aventuss
minik kalp0753
mimiraculum
nursevdi
Gulcan2904
N Nana
Birpdrci
memurhanim

Bende okudum kabul olur inşallah bu arada bu üçüncü gün demi yanliş değil eksiğim yok

Ben de okudum Allah kabul etsin inşallah

begonvil1985
İsmim İrem;
Bismillahirrahmanirrahim, Yüce Rabbim sen kudretlisin, herşeye Kâdirsin. Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) yüzü suyu hürmetine İrem kulunun gönlünden geçen duâsını ömrüne nail eyle. Sen “OL” dersin ve “OLUR” (Kûn fe yekûn), İrem kuluna duâ’larının şükür sevincini yaşat , adaklarını gerçekleştirmek için ona fırsat ver.Amin

Kara_gozlum
Canim oncelike saglik ezumle mutlu huzurlu olmayi ve k.v de den ayrilmak sonrasında hayirlisiyla saglikla hayirli evlat nasip etsin rabbim şu zor gumleri hayirlisiyla atlatmayi nasip etsinn

@newplanet
@_Gulnihal_
@Eslem91+
MelodiminEsi +
HayatSevinceGuzel +
merve
begonvil1985
Kara_gozlum
Luluuu94 +
@Tospaagtd+
@Loriklorik+
MoonfacedMom
15yusra11 +
Mandalinvitamin
Umut_2019
@MRs seyhan
Luniss
moonandstar +
2019 mutluluk
@ankay48
Pembe Lotus +
@Rabia islam
T Tugce3333
@Nzlnaz+
@rukiyets
panikprenses
@Ellibes55+
@Tokerrr
Karagullu +
B Bademmm388
K Kubkubra
_Citlembik_ +
kevsersoylu
@MaviKuplik
Maisiyah345
kunfeyekun__
Aventuss
minik kalp0753
mimiraculum
nursevdi
Gulcan2904
N Nana +
Birpdrci +
memurhanim
Kızlar bende okudum Allah kabul etsin rabbim iki arkadasiminda bütün dua ve dileklerini kabul etsin âmin

Kızlar ben 3182 okudum.. 1 Adet fazla.. bir kişi 1 rakam eksik okuyabilirmi.. daldım.. son anda farkettim.. 3181 okumam gerekirken 3182 okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…