70.000 ya Bedî

birde esma yı okudum diyelim okuma ya başladıktan sonra 1500 oldu o esnada telefon çaldı ara verip 1500 den devam edebiliyormuyuz.. yoksa konuşmadan adeti tamamlamalıyızmı???

begonvil1985
İsmim İrem;
Bismillahirrahmanirrahim, Yüce Rabbim sen kudretlisin, herşeye Kâdirsin. Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) yüzü suyu hürmetine İrem kulunun gönlünden geçen duâsını ömrüne nail eyle. Sen “OL” dersin ve “OLUR” (Kûn fe yekûn), İrem kuluna duâ’larının şükür sevincini yaşat , adaklarını gerçekleştirmek için ona fırsat ver.Amin

Kara_gozlum
Canim oncelike saglik ezumle mutlu huzurlu olmayi ve k.v de den ayrilmak sonrasında hayirlisiyla saglikla hayirli evlat nasip etsin rabbim şu zor gumleri hayirlisiyla atlatmayi nasip etsinn

@newplanet
@_Gulnihal_
E Eslem91
MelodiminEsi
HayatSevinceGuzel
@Mmmmmerveeeee
begonvil1985
Kara_gozlum
Luluuu94
5 528mucizemmm
L Loriklorik
MoonfacedMom
15yusra11
@Deryaa123
Umut_2019
@MRs seyhan
Luniss
moonandstar
2019 mutluluk
@ankay48
Pembe Lotus
@Rabia islam
T Tugce3333
Nzlnaz
@rukiyets
panikprenses
Azze
@Tokerrr
Karagullu
B Bademmm388
K Kubkubra
_Citlembik_
kevsersoylu
@MaviKuplik
Maisiyah345
kunfeyekun__
Aventuss
minik kalp0753
mimiraculum
nursevdi
Gulcan2904
N Nana
Birpdrci
memurhanim

begonvil1985 ve Kara_gozlum kızlar sizlerin niyetinize okudum Allah kabul etsin
begonvil1985
Kara_gozlum

Kızlar okudum Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallahhh @newplanet
Kizlar her ne niyet ettiyseniz bugunki kizlar icin de okumuş bulunmaktayimallah kabul etsin
bende okudum artım yok
Allah razi olsun kizlar okuyan okumayan herkesten rabbim gonlumdekini hayirlisyla kabul makbul etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…