70.000 ya Bedî

MelodiminEsi ve E Eslem91 arkadaşların niyetlerine okudum Allah kabul etsin

Hanımefendi üslubunuz biraz sert. Burada tartışma istemiyorum lakin kimin yüzünden düzenli gitmiyor acaba sayfa? Bu oyun değil 3 kişi giriyor 5 kişi çıkıyor vs. Habire sayı hesaplıyoruz. Kişi kişi kontrol etmek zorunda da değiliz. Herkes yetişkin ve sorumluluğunu bilmek zorunda. Siz birkaç defa sayfaya girdim diye şikayet ediyorsunuz biz o gitti bu geldi bu gitti bu okudu bu okumadı az okudu çok okudu uğraşıyoruz, değil mi? Kimse kimseye lütufta bulunmuyor, sen bana okuyorsun ben sana. Kalp kırmayalım. Grubumdaki arkadaşı, üstelik emek harcayan arkadaşlardan birini kimseye de laf söyletmem. Çıktınız listeden tekrar topiğime girmenize lüzum yok dilerseniz özelden cvp yazarsınız. İyi günler.

Üslunumun nesi sert pardonda.. Bu kadar dua grubu yapıyorsunuz ama biraz üstünde durun da kim okumuş okumamış okumayan kaç kişi kalmış diye bakında karışıklık olmasın. Neyse kolay gelsin. Beni etiketlemeyin lütfen

Okudum kuzum ben.

okudum ben... rabbim kabul etsin.. öğlen yemeği molamda okudum... şükür namaz kılma yerimiz var

okudum ben... rabbim kabul etsin.. öğlen yemeği molamda okudum... şükür namaz kılma yerimiz var
E Eslem91 ve kendim için 3255 okudum canım @newplanet
Rabbim kabul buyursun inşallah
3255 YA BEDİ arkadaşların niyetine okudum... ALLAH kabul etsin
Ben de okudum 3255 tane her arkadssimizin niyetine
MelodiminEsi ve E Eslem91 için 3255 tane okudum. Allah dualarınızı kabul etsin kızlar.🖐
MelodiminEsi ve E Eslem91 için 3255tane okudum. Dualarını ettim rabbim niyetlerini isteklerini kabul etsin inşallah
Her 2 arkadaşım için okudum. Rabbim dualarımızı tez zamanda hayırlısı ile kabul etsin INŞAALLAH
2 arkadaş için 3255 adet okudum
Okudum Allah kabul etsin inşallah
MelodiminEsi ve E Eslem91 arkadaşların niyetlerine okudum Allah kabul etsin
@newplanet okudum ben de Allah duaları kabul etsin inşallah
3255 kere okudum Allah kabul etsin inşallah canim
Allah razı olsun kızlar

Buradaki üslubun da sert. Çıktı ablan mecburen bunu anlamayan yoktu. Bunu bildirdin tamam. Tekrar girip niye eleştirel bir tavır sergiliyosun. (Ablana selam söyle onu seviyorum.)

bnde okudum

Görev ve sorumluluklarımı öğrettiğin için teşekkür ederim, ablanın cezası kalkınca topiğime beklerim

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…