70.000 ya Bedî

mimiraculum: arkadaşımızın duası
İsmim Hilal. Allahım anneme babama ablama kardeşime kızıma ve eşime sağlık sıhhat bol şifalar ver. Bize namaz aşkı ver namazlarımı eksiksiz kılmayı hiç bırakmamayı eşime ve bana nasip et. Bizlere iyi birer anne baba olmayı çocuğumuzu dini yönden eğitebilme gücünü kuvvetini ver. Allah’ım ilmimi artır, gönlümde yatanı hakkımda hayırlı eyle hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle Rabbim. Hayırlısıysa hayırlı sağlıklı sıhhatli vatana millete hayırlı annesine babasına itaatkar Yusuf yüzlü güzel huylu sağlıklı bir erkek evlat ver. Kimsenin kucağını boş bırakma duama amin diyen kardeşlerimin dualarını kabul eyle ülkemizi tüm müslüman alemini virüsten koru bir an önce bu belayı def et Rabbim. Amiin amiin amin. Allah cümlemizden razı olsun🙏🏻
Adım nurseven.
Rabbimden öncelikle içinde bulunduğumuz ülkece yaşadığımız şu kötü günlerden bizleri kurtarsın. Allah'ım evlat sahibi olmak isteyen kim varsa kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bana da sağlıklı evlatlar versin. Evlerimiz şenlensin. Anneme, babama kardeşlerime sağlık sıhhat ver. Benim için samimi şekilde dua eden burdaki arkadaşlarimin ne muradı varsa ver yarabbim.

Herkes 3.181, dua sahipleri 3.199 okuyacak newplanet 🌺
_Gulnihal_
E Eslem91
MelodiminEsi 🌺 HayatSevinceGuzel
Mmmmmerveeeee 🌺
[IMG [USER=941403]begonvil1985
Kara_gozlum Kara_gozlum
Luluuu94 🌺
5 528mucizemmm
L Loriklorik
MoonfacedMom
15yusra11 🌺
Deryaa123
Umut_2019 🌺
Tugcesii
[IMG [USER=971202]Luniss
moonandstar moonandstar
2019 mutluluk 2019 mutluluk
Adige- Adige-
Pembe Lotus Pembe Lotus
T Tugce3333
Nzlnaz 🌺
rubil rubil
[IMG [USER=622541]panikprenses 🌺
Ellibes55 🌺
H HoneyBear
K Karagullu
B Bademmm388 🌺
K Kubkubra 🌺
_Citlembik_ _Citlembik_
kevsersoylu kevsersoylu
debriyajgazfren debriyajgazfren
[IMG [USER=970287]Maisiyah345
[IMG [USER=985281]dilhun80 🌺
[IMG [USER=932865]Aventuss 🌺
minik kalp0753 🌺
👉🏻 mimiraculum mimiraculum
👉🏻 nursevdi nursevdi
Gulcan2904 Gulcan2904
N Nana
Birpdrci Birpdrci
memurhanim memurhanim
Cnm arkadslar için okudum Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah 🌹

mimiraculum mimiraculum arkadaşımızın duası
İsmim Hilal. Allahım anneme babama ablama kardeşime kızıma ve eşime sağlık sıhhat bol şifalar ver. Bize namaz aşkı ver namazlarımı eksiksiz kılmayı hiç bırakmamayı eşime ve bana nasip et. Bizlere iyi birer anne baba olmayı çocuğumuzu dini yönden eğitebilme gücünü kuvvetini ver. Allah’ım ilmimi artır, gönlümde yatanı hakkımda hayırlı eyle hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle Rabbim. Hayırlısıysa hayırlı sağlıklı sıhhatli vatana millete hayırlı annesine babasına itaatkar Yusuf yüzlü güzel huylu sağlıklı bir erkek evlat ver. Kimsenin kucağını boş bırakma duama amin diyen kardeşlerimin dualarını kabul eyle ülkemizi tüm müslüman alemini virüsten koru bir an önce bu belayı def et Rabbim. Amiin amiin amin. Allah cümlemizden razı olsun🙏🏻

nursevdi nursevdi arkadaşımızın duası
Adım nurseven.
Rabbimden öncelikle içinde bulunduğumuz ülkece yaşadığımız şu kötü günlerden bizleri kurtarsın. Allah'ım evlat sahibi olmak isteyen kim varsa kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bana da sağlıklı evlatlar versin. Evlerimiz şenlensin. Anneme, babama kardeşlerime sağlık sıhhat ver. Benim için samimi şekilde dua eden burdaki arkadaşlarimin ne muradı varsa ver yarabbim.

Herkes 3.181, dua sahipleri 3.199 okuyacak🙏
@newplanet
@_Gulnihal_
E Eslem91
@MelodiminEsi
@HayatSevinceGuzel
@Mmmmmerveeeee
@begonvil1985
Kara_gozlum Kara_gozlum
@Luluuu94
5 528mucizemmm
@Loriklorik
@MoonfacedMom
@15yusra11
@Deryaa123
@Umut_2019
@Tugcesii
@Luniss
moonandstar moonandstar
Adige- Adige-
Pembe Lotus Pembe Lotus
@Rabia islam
T Tugce3333
@Nzlnaz
rubil rubil
@panikprenses
@Ellibes55
H HoneyBear
@Karagullu
@Bademmm388
@Kubkubra
_Citlembik_ _Citlembik_
kevsersoylu kevsersoylu
@Maisiyah345
@dilhun80
@Aventuss
@minik kalp0753
👉🏻@mimiraculum
👉🏻@nursevdi
Gulcan2904 Gulcan2904
N Nana
Birpdrci Birpdrci
memurhanim memurhanim
Okudum Allah kabul etsin inşallah

mimiraculum mimiraculum mimiraculum mimiraculum arkadaşımızın duası

nursevdi nursevdi arkadaşımızın duası
Adım nurseven.

Herkes 3.181, dua sahipleri 3.199 okuyacak🙏
[IMG alt="newplanet"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/976/976299.jpg?1585703766[/IMG] newplanet 🌺
@_Gulnihal_
E Eslem91
@MelodiminEsi 🌺
@HayatSevinceGuzel
@Mmmmmerveeeee 🌺
@begonvil1985
Kara_gozlum Kara_gozlum
@Luluuu94 🌺
5 528mucizemmm
@Loriklorik
@MoonfacedMom
@15yusra11 🌺
@Deryaa123
@Umut_2019
@Tugcesii
@Luniss
moonandstar moonandstar
Adige- Adige-
Pembe Lotus Pembe Lotus
@Rabia islam
T Tugce3333
@Nzlnaz 🌺
rubil rubil
[IMG alt="panikprenses"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/622/622541.jpg?1521141097[/IMG] panikprenses 🌺
@Ellibes55 🌺
H HoneyBear
@Karagullu
@Bademmm388
@Kubkubra 🌺
_Citlembik_ _Citlembik_
kevsersoylu kevsersoylu
@Maisiyah345
@dilhun80
@Aventuss 🌺
@minik kalp0753 🌺
👉🏻 nursevdi nursevdi
Gulcan2904 Gulcan2904
N Nana N Nana
Birpdrci Birpdrci
memurhanim memurhanim
Okudum bende Rabbim kabul etsin

mimiraculum: arkadaşımızın duası
Adım nurseven.

Herkes 3.181, dua sahipleri 3.199 okuyacak newplanet 🌺
_Gulnihal_
E Eslem91
MelodiminEsi 🌺 HayatSevinceGuzel
Mmmmmerveeeee 🌺
[IMG [USER=941403]begonvil1985
Kara_gozlum Kara_gozlum
Luluuu94 🌺
5 528mucizemmm
L Loriklorik
MoonfacedMom
15yusra11 🌺
Deryaa123
Umut_2019 🌺
Tugcesii
[IMG [USER=971202]Luniss
moonandstar moonandstar
Adige- Adige-
Pembe Lotus Pembe Lotus
T Tugce3333
Nzlnaz 🌺
rubil rubil
[IMG [USER=622541]panikprenses 🌺
Ellibes55 🌺
H HoneyBear
K Karagullu
B Bademmm388 🌺
K Kubkubra 🌺
_Citlembik_ _Citlembik_
kevsersoylu kevsersoylu
[IMG [USER=970287]Maisiyah345
[IMG [USER=985281]dilhun80 🌺
[IMG [USER=932865]Aventuss 🌺
minik kalp0753 🌺
👉🏻 nursevdi nursevdi
Gulcan2904 Gulcan2904
N Nana
Birpdrci Birpdrci
memurhanim memurhanim
Canim ben evimde degilim telefonumda yanımda değil hep başkasının telinden giriyorum okundu sayılsın lutfen

X