70 000 lem yelid ( katılım sınırlı sayıda olacak )

canım mutlaka daha doğru bilgi verebilecek birileri vardır ama benim bildiğim adetliyken tesbih çekebilirsin ama sure okuyamazsın.
canım çok teşekkür ederim cvbn için bende öyle biliyorum ama baştaki 7 kere okuyacaklarımız aklımı karıştırıyor onlar sure ye mi giriyor dua ya mı

Günaydın kızlar birşey merak ettim adetliykende okuyabilir miyim acaba ?

Selamun aleyküm arkadaslar,
bende araniza katilmak istiyorum, yalniz ayni soru benimde kafami kurcaladigi icin biraz arastirma yaptim:

Hayızlı kadın dua edebilir, tesbih çekebilir, dua niyetiyle Kur’an’dan dua ayetlerini okuyabilir. Fatiha, İhlas, Felak, Nas gibi sureler buna örnektir. Besmele, kelime-i tevhid ve şehadeti de okuyabilir. Başında besmele çekmeden dua niyeti ile okunabilir...

aydınlattığın için tşkler canım çoğumuza ışık tutacak bu verdiğin bilgi.

ay allah razı olsun arkaaşım nasıl mutlu oldum anlatamam
rabbim gönlünden geçirdiğin dileğini kabuk etsin

canım mutlaka daha doğru bilgi verebilecek birileri vardır ama benim bildiğim adetliyken tesbih çekebilirsin ama sure okuyamazsın.
ama sanırım bunu okumasa ıyı olur ya latıf cekılebılır ama bu surenın bı parcası nıyetıyle oldugu ıcın yıne de ıcımızde pürüz kalmasın

KIZLAR BENDE 4000 İNDEYİM..BENİM DE ADRENALİN gibi teog göevim vardııı...kızlarr bizim burda sabah kaza olmuş öğretmen servisi ile otobüs çarpışmış ve 5 ölü idi inşALALH ARTMAZZ DURUMLARI kritikmiş diğerlerinini..teog sınavı için giderkenn..gencecik öğretmenlerr ALLAH IM yar ve yardımcıları olsun...

ayyyy yha ne dıyecegımı sasırdım yhaa kasımın sonuna teog koyuyosun bunun doğusu var karı var kısı var dun bız cıkamadık kaydık arabamız arkadan çarpıdu az kalsın sofor bı kenara cektı zincir taktı öyle cıkabıldık Allah bu işin basındakılere bıraz akıl fıkır versın yhaa eskıden ogrencıler gelıyordu merkeze neymıs kendı sınıfında gırecekmıs ne farkedıyo netler yıne fazlasıyla dusuk cok sınırlendım yhaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…