70 000 lem yelid ( katılım sınırlı sayıda olacak )

bır hafta ıcınde okumaya calış canım ama degın gıbı son gun belırleryelım o gune kadar bıtmıs olsun 1 aralık da bıtmıs olsun

Reactions: gsx
kızlar tekrar yazıyorum berire de bıze katıldı yolladıgım lıstede onun ısmı yok sız duasını ederken ekleyın olur mu

bu arada arkadaslar lem yelid soylenmesı bıraz zor bı tesbıh o yuzden yavas yavas ve tane tane cekelım hızlı soyleyınce ınsanın dılı karısıyor yem leyıd dıye çıkabılıyor ona dıkkat edelım yavas yavas okuyalım hadı 1 aralık son gun

Bilgilendirme iyi olmus canim dedigin gibi hizli soylendiginde karisabiliyor ben hizli gidiyorum erken bitirirsem haber veririm, bence biz yine 7000er tane rkelim arada yanlis soylenenler olursa onlarin yarine olsun. O

Ewet mantikli rabbim kabul etsin dualarimizi

Canim dagittik sayilari duayi paylastik yeni kisi almiyoruz bu bitsin yeniden baslarsak mesaj atarim sana

Insallahhhh cnm benim agzina saglik tasinanlar falan var o yuzden sureyi uzun tuttuk

tatlım şöyle yapalım mı? ben boş kaldıkça çekeyim belki sayıyı azaltmış olurum hem daha çabuk biter hamde sıradaki arkadaşlar daha çabuk 2. tura başlamış olur olmaz mı?

ALLAH KABUL ETSİN

aminnn 2. tura çabuk geceriz o zaman seni de ilave ederiz tatlım gönül koyma lütfen, sen istersen şimdiden çekmeye başla o gun geldiğinde daha da çabuk biter.

Canim herkes cekicek burda herkes kendi sayisini ceksin bu bitince bildirimlere gore tekrar baslariz ikimiz de cekebiliriz buna fazla cekme

Canim duasinda isim listesi olacak okuyanlarin isimleriyle dua edicez ya zaten o yuzden katilimi sinirli tuttum duzgun birsey yapalim diye ikinci tura katilmak isteyenler de burda takip edip isimlerini yazsinlar kimse buruk kalmasin katilmak isteyen herkesi alalim aslunda ben bunu tek cekicektim ama kalabalik cekersek daha etkili olur daha cabuk kabul olur diye burda baslattim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…