70 000 lem yelid ( katılım sınırlı sayıda olacak )

Canim herkes cekicek burda herkes kendi sayisini ceksin bu bitince bildirimlere gore tekrar baslariz ikimiz de cekebiliriz buna fazla cekme

tamam canım herkesinki bitince bana özelden yazabilir misin bu topiği çok fazla takip edemiyorum kaçırmayayım. malum diğer topik çok hareketli ancak ona zaman buluyorum. şimdiden Allah kabul etsin.

Ta
tamam canım herkesinki bitince bana özelden yazabilir misin bu topiği çok fazla takip edemiyorum kaçırmayayım. malum diğer topik çok hareketli ancak ona zaman buluyorum. şimdiden Allah kabul etsin.
Tamam cnm atarim mesaj sana ben 4 topik takip ediyorum kocam yine mi kk forumdasin dio hep alisti bana artik soyle de yapabiliriz bu bitince ikimiz cekelim karismasin

Ta

Tamam cnm atarim mesaj sana ben 4 topik takip ediyorum kocam yine mi kk forumdasin dio hep alisti bana artik soyle de yapabiliriz bu bitince ikimiz cekelim karismasin

benim bey de aynı cumleleri kuruyor :) olur canım, yine de çekmek isteyen arkadaşlar olursa yonlendiririz bir şekilde onlar da mahrum kalmamış olurlar yoksa bencillik gibi algılanmasın.

kızlr iyi akşamalr ben sabah çıktım akşam eve geldimokuyamadım yarın başlayacam...

Canim 8 kisi daha var ben yarin bi kismini persembe de kLanini cekecem teog sinavi var ve ikinci gun de okula gitmem gerekiyormus :KK43:

X