70 000 lem yelid ( katılım sınırlı sayıda olacak )

ayyyy yha ne dıyecegımı sasırdım yhaa kasımın sonuna teog koyuyosun bunun doğusu var karı var kısı var dun bız cıkamadık kaydık arabamız arkadan çarpıdu az kalsın sofor bı kenara cektı zincir taktı öyle cıkabıldık Allah bu işin basındakılere bıraz akıl fıkır versın yhaa eskıden ogrencıler gelıyordu merkeze neymıs kendı sınıfında gırecekmıs ne farkedıyo netler yıne fazlasıyla dusuk cok sınırlendım yhaa
valla canım benimm sınavları sınav olsaa ALLAH ıım akıl fikir versiinn olacağa çare olmuyorrr onar ne ümitlerle çıktılar yolaa..ALALH ım rahmet eylesin..

kızlar artık bitirelim mi neredeyse 2 hafta olacak, sonra herkesin dikkatinden kaçacak lütfen üzerine eğilelim. okuyamayanlar da nerede kaldıklarını belirtsinler biz tamamlayalım olmazsa, böyle zikirlerin okunduğu gibi gönderilmesi gerekir bekliyoruz. Allah kabul etsin.

kızlar artık bitirelim mi neredeyse 2 hafta olacak, sonra herkesin dikkatinden kaçacak lütfen üzerine eğilelim. okuyamayanlar da nerede kaldıklarını belirtsinler biz tamamlayalım olmazsa, böyle zikirlerin okunduğu gibi gönderilmesi gerekir bekliyoruz. Allah kabul etsin.
Esma ve ben bugun bitiriyoruz eymen kaldi ona mesaj atiyimm bakalim ne durumda

X