7 yılın ardından eski sevgilimle görüştüm ama…

Gitmişsiniz ama gelip yorumları okuyacaksınız adım gibi eminim,
ne kadar da kolayca insanları çıkarlarınız için kullanıyorsunuz ve bunu nasıl da normalleştiriyorsunuz ikiniz de..
gelmiş bi de şu an ayrılamaz işini riske atamaz diyorsunuz, işin canı cehenneme!
adam kadının etinden sütünden yıllarca faydalanmış, tam bir asalak gibi kadına yapışmış kene gibi emmiş ha emmiş,
siz terk etmişsiniz o kadın kol kanat germiş 5 senesini vermiş...
utanmaz arlanmaz ahlaksız nankör pislik herif de hemen soluğu eski sevgilisinin kollarında almış!!
siz de tüm bunları normalleştirmiş bi de üstüne şimdi ayrılma dur hele işini garantiye al sonra vur tekmeyi demişsiniz,
ayyyyy, midem bulandı yemin ediyorum, tam tam denksiniz birbirinize.
inşallahh o kadın bu ilişkinizi öğrenir de dımdızlak kalırsınız.
sonra da sevgiliniz yağlı bi kapı bulunca gene öylee kalakalırsınız, oh müstehak! amin inşallah.

Sadakatsiz diye bir dizi var Cansu Dere oynuyor onun son bolumunu izleyin. Hicbir erkek zorla hicbir kadinla birlikte olmaz. Yalan dolan isler bunlar. Baska bir kadinin aldatilmasina alet olmayin. Anneniz bir ise karsiysa vardir bir bildigi. Buradaki konularda cogunlukla hep keske anne babami dinleseymisim diyor yazarlar pismanliklarindan bahsederken.

Dizi senaryosu gibi.
Dikkat edin diğer kadın dizinin sonunda Kara Melek çıkmasın

Aynen ya ne guzel ozetlemissiniz. Baska kadini somurup senle dugun yapicam cunku kendi basima bir hicim. Ama senleyken seni aldatmayacagimin garantisi yok cunku karakterim boyle.

Kendinden 15 yaş büyük kadınla parası için beraber olmak da kadın yapsa yuh derim de erkek yapınca daha rezil daha onursuz bir hareket yani
Sevmem böyle örnekleri de yine de söyliycem doğacak çocuklarına babalarının bu yaptığını nasıl anlatacaksın

Sevgiliniz gibilere j..lo deniyor.Kadın farkına varsada tekmeyi basıp ortada bıraksa.
Tencere kapak gibi uyumlusunuz ahlaki olarak sevgilinizle.Böyle birini midesi alan kadında aynı zihniyettedir.

Sevgiliniz gibilere j..lo deniyor.Kadın farkına varsada tekmeyi basıp ortada bıraksa.
Tencere kapak gibi uyumlusunuz ahlaki olarak sevgilinizle.Böyle birini midesi alan kadında aynı zihniyettedir.

Sende buna inandın yani, gerçekten pes ...

Tekrar kendisine dönmüş adam diye de diğer kadını gömmüş pesss. Jigoloyla evlenecekkk bir adamla değil haberi yok

Konu sahibi bir önerim var eski sevgiliniz yeni eş adayınız lütfen diğer kadından aldığı herşeyi bıraksın aynen geldiği gibi ceketiyle çıksın gitsin sıkıysa parasız geri alırmıydınız onu çok merak ediyorum.

Jigolodan farkı ne sevgilinin?
Ben anlamadım

Şerrefsizzzzz

Bu konu bana Filiz Aker, Vatan Sasmaz olayini hatirlatti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…