7 yılın ardından eski sevgilimle görüştüm ama…

Anlayacağınızı bilsem çok şey yazardım da hiç umudum yok. O yüzden sadece iyi geceler.

Aramızda duygusal bir ilişki yok bla bla.. Hep böyle söylerler zaten. Bunlara inanacak kadar saf mısınız yoksa saf ayağına mı yatıyorsunuz?

Bence sevgilinden ayrılmalı bu eskisine gitmelisin. Çünkü ikiniz de birbirinize uygunsunuz tencere kapak misali.

En azından diğer cocugun başını yakmamis olursun.

Ahlak satılan bir yer var ise taksitle alabilirsin mesela.
Gerçi çocuğun durumu iyiymiş.Bir tane hediye etsin derdim ama onda da yokmuş.
Kadının parasını yemek,mevcut iş sahasında söz sahibi olmak ve nufuslanmak için çabalayan bir adam,onun bir ilişkisi olduğunu bildiği halde sırf ilk aşkı oldugu için kendinde her hakkı gören bir kadın.
O adam seninle gönlünu eğlendirir,sonrasinda da tekrar sahip olduğu o lukse yani halı vakti yerinde ablamiza döner.
Kendi düşen ağlamaz,iki numara olmayı kabul eden sensin.
Klasik erkek yalanlarına kanan da sensin.
Sende biraz şahsiyet olsaydı başka bir kadınla birlikte olan bir adamdan böyle bir teklif geldiğinde sinirden kopururdun zaten.
Bana muhtemelen ban gelir de sen de ne olduğunu bil diye yazdım.

Çıkar ve menfaat uğruna diğer kadının duygularını ve imkanlarını kullanıyor. Kadın bilse bu şahsiyetsizi 5 dk yanında tutmaz. Adam resmen jigalo gibi ya! Kendini pazarlıyor.

Bundan öncesinde siz yoktunuz lakin, siz de resmen bir kadının sömürülmesine ortak oluyorsunuz. Bu nasıl bir vicdan ve mantık?

Anneniz kızmakta çok haklı, dövse bile haklı yani. Bu adamla sonunuz meçhul. Yarın birgün siz de o yaşlara gelince birisi sizi kullanırsa o zaman aklınız başınıza gelir.

Bunun adı sevmek değil, sevgiyi böyle sağlıksız birey ve hareketlerle kirlete kirlete bu yüce duyguyu ayak altı ettiniz.

Belki de şu an adam 15 yaş büyük kıskanç zengin kadın ile sabaha kadar seviştikten sonra şu an havuzlu villasının önünde kahvaltı ediyor. He canım aynen, o kadında halen seni arıyor. Ya bulursa?

O kadınla iş icabı evleniverirse yeni konumunu tahmin ediyorsun değil mi?

Ne çirkin işler

Mehmet Ali bey;
E harfi var mı ?
E harfi demek istiyorum.
İlk harfi de M değil mi :)

Eski sevgiliniz tam bi karaktersiz.
Lütfen bu kadar aciz olmayın ve sizi kandırmasına, aptal yerine koymasına izin vermeyin.

15 16 yaş büyük biriyle duygusallık yok beraber ve kurtulamıyor işlerini büyümek için o kadınla ama seni seviyor

Bu adamın yaptığının adı belli burda yazmayım
Sende bütün bunlara inanıyorsun
Yazık seviyorlarmış kopamamışlar
Böyle sevgiye ............

Tek bir yorumum var, "uzak durun".

eski aşkı unutamamışsınız okey. biraraya geldiğinizde birlikte denemek istemişsiniz buna da okey. adamın kadının malı mülkünden dolayı ayrılamamasını tabiri caizse para için size geri dönemeyeceğini öğrendikten sonra da hala aşk duyuyorsunuz çok itici bi tip ya.

Bunu nasıl kabul ediyorsunuz Cidden pes sizi o kadar etkilemişki yazdikkariniz onu korur ve doğrular şekilde

Kusura bakmayın ama iğrenç ötesi bir ilişki anlayışı ikinizde de var. Resmen kadını kullanıp daha sonra ondan ayrılıp sizinle evlenecek ve siz buna evet diyorsunuz midem bulandı.

Sanki romantik birşeymiş gibi yazmışsınız ama sizin sevgiliniz hem maddi çıkarları için insanların güvenini sevgisini kullanabilen biri hem hayatındaki insanı aldatabilen biri. Anneniz istemiyorsa bu anlattıklarınız dışında başka pislikleri de olmuş mutlaka zamanında annenizin duyduğu. Çok sağlıklı düşünemiyorsunuz anne sözü dinleyin en iyisi siz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…