7 yılın ardından eski sevgilimle görüştüm ama…

Ne love storysi ama. Hangisi daha cringe bilemedim: Adamin diger kadinin imkanlarindan faydalanmak icin onunla yattigi mi (kadin olsa ne derler di hepimiz biliyoruz). Yada konu sahibi ikinci kadin olmayi bir kenara bu tür bir erkekle beraber olmayi secmesi mi. Adam Konu sahibi

Yeni kurduğum işimi tehlikeye atmak istemiyorum sevgilimden ayrilmicam onu aldatmaya ve parasını yemeye çevresinden yararlanmaya devam edicem. Bir süre daha. Biraz daha sabret. Şu kıskanç karıyı biraz daha somureyim. Sonra onun sayesinde kazandığım paralarla evlenir düğün yaparız. Ben hep seni sevdim.

Gerçekten bu sözleri diyen bir erkekle evlenmek istiyor musunuz konu sahibi? Kanım dondu okurken. Cidden kanım dondu.

Bak birinin sevgilisi vardır eskiyi unutamaz ya da yeni birine aşık olur anlarım çok normal bisey zor da olsa söylersin terk edersin ayrılır yenisiyle beraber olursun. Söylemeye cesaretin olmaz söyleyemezsin bir süre o bile okey. Benim başıma geldi ben aldatıldım ve bu şekilde bir süre ikimizi bir arada yuruttukten sonra adam diğer kıza gitti. Tabi ki sinirlendim ama yani düşününce okey anlayabilirim tamam yani hayat bu. Ama burada başka bisey var. Açık açık menfaatim yüzünden isim param yüzünden terk etmicem bi süre ayıya dayı diyelim diyor adam ya. Bu nasıl bir pişkinlik adamdaki?

Güvenilir biri olmadığı kesin bu kişinin , ayrıca kadın İçin söyledikleri de karaktersizlik nasıl güvenebilirsiniz ki , resmen yalan söylüyor hikayede eksiklikler var.

Konu sahibiyle de evlenmeyecek ki zaten. Köprüyü geçene kadar konu sahibine de seviyorum diyor. Ya diğer kadınla evlenecek (orda para ve garanti bir gelecek var çünkü) ya da parayı bulunca ikisini de bırakıp bir çıtır bulup basacak nikahı.

Sırf birileri tepki versin diye yazılmış troll bir başlık gibi duruyor. Daha yeni kkya üye olmuş. Üye olduğu gibi bu başlığı açmış. Şimdi de yorumlara cevap bile vermiyor

Aynen. Katiliyorum. Adamın kafa bu şekil çalışıyor valla. Konu sahibi ilk aşkı olduğu için unutamamış. Her şeye gözünü kulağını kapamış geldi bana.

Hatta konu sahibi için de o citira "ya senelerdir bana takıntılı çok kıskanç ama terk edersem intihar eder ilk aşkımsın diyor" filan diyebilir. Ağır yorumlar yapıyoruz ama gerçekten çok basit bir analizle olan biten bu malesef

Hah kesin böyle der. Daha beterlerini de söyler ama şimdi yazmayayım burada.

G gretchenx hesap bilgileri düzenle düzenle bitmedi mi?

Sesiniz çıkmadığına göre yorumlar hoşunuza gitmedi. Gerçi ne bekleyerek açtınız ki zaten? Mükemmel aşkınıza hayran kalacağımızı düşünmüş olamazsınız. Her neyse yorumları yazın aklınızın bir köşesine, çok yakında haklı olduğumuzu anlayacaksınız

Bitmiştir. Şu anda reklamlari izliyor. Hissediyorum...

"Ikisini de dene tarafını seç"

Hissediyorum...

Bitmiştir. Şu anda reklamlari izliyor. Hissediyorum...

"Ikisini de dene tarafını seç"

Hissediyorum...
Şu an fellik fellik konuyu nasıl silerim, üyeliğimi nasıl kapatırım diye forumda araştırıyor. Ama bilmiyor ki buraya yazdığı her şey kıyamete kadar burada kalacak. Üyelik kapansa bile silinmeyecek. 1 saat önce kabul ettiği üyelik sözleşmesini okusaydı bilirdi bunları. Ama ne gerek var canııığm kabul et geç işte. Sana diyorum G gretchenx

Burası dipsiz kuyu
Öpülmüş yanağın davası olmuyor burada madde 1

Helloog bunlar nasıl kafalar ? Ablacim adam seni yiyor sende bizi mi yemeye geldin. Olmaz bundan. No no. Ayrıca konun silinmedi bilesin.

Bir de geri dönmek zorunda çünkü yeni bir iş yapıyorlar demişsiniz valla Allah gözünüzü açsın ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…