Makyaj Ürünleri 7. Göz Makyaj Yarismasi-Gotik Makyaji Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hangi Gotik Makyaj?

• 1. yarismaci

OY: 51 9,7%
  • 2. yarismaci

OY: 6 1,1%
  • 3. yarismaci

OY: 51 9,7%
  • 4. yarismaci

OY: 164 31,1%
  • 5. yarismaci

OY: 34 6,5%
  • 6. yarismaci

OY: 34 6,5%
  • 7. yarismaci

OY: 50 9,5%
  • 8. yarismaci

OY: 111 21,1%
  • 9. yarismaci

OY: 26 4,9%

• Ankete Katılan
    527
  • Anket Kapalı .
4 ve 9. yarşmacı daha çok benzemiş...

8. yarşmacı dudaklarn çok hoş :)))
karar veremedim daha kime oy verceğime :hulya:

bunlarda benim kisisel fikirlerim kimsenin katilmasi yahut kirilmasi gerekmiyor :)

1. temayla bütünlesmis ve gayet gothik bir makyaj... ama digerleri cok satafatli olunca seninki ilgisiz kaliyor malesef oysa nerdeyse temaya en uygun makyaj seninki...

2. dudaklar cok güzel yansizmis temayi ama göz makyajindaki asagidaki cizgiler pek olmamis gibi

3. buna benzer bir gothik makyaji görmüstüm googlede arastirirken :) o yildizlari alakasiz buldum biraz ve o güzelim dudaklarindaki ruj biraz daha koyu olabilirdi

4. gothik pank satanist rock karisimi birsey olmus aksesuarlarla tamamlama süper

5. dudaklar falan güzel olmus göz makyajin yanliz biraz daha koyu olabilirdi... ayni ilk yarismaci gibi ne kadar uyumlu olsada aksesuar olmadigindan sönük kaliyor

6. baya ürkütücü ve gotik :) ama birsey eksik gibi sanki ama ne diye bilemedim

7. biraz fazla kirmizi kullanilmis, siyah daha agirlikli olabilirdi ayrica gotikden fazla vampir tarzi olmus

8. siyah yeri sank balik gibi olmus :) cok tutuldu mu makyaj cokta hos olmus yanliz bence gotik olarak biraz alakasiz kaliyor okadar siyahin üstündeki pembe olmamis kirmizi falan olabilirdi, dudaklar pembe olsada etrafindaki siyah cereveyle gotiklestirmissin güzel fikir

9. saclarla falan cok güzel ön plana cikarmissin temayi, aksesuar falan olabilirdi suanki oy oraninin az olmasi bu yüzdendir yoksa kesinlikle temayi tutturmussun sende

oyumu verdm 4. benim gözümde hakedendi.
Hakkını vermiş bence gotik makyajın .Diğer emek veren arkadaşlarında eline sağlık uğraşmışlar okdar.
Ben olsam hiç birşey beceremezdim maşallahı var herkesin yaratıcılık kk hatunlarından sorulur.:lepi:

ay inanamıyorum süperakannehir
bayıldım hepsi dehşet olmuş ama aksesuarlıları daha bir tuttum açıkcası:lepi:
tüller pirsinkler peruk falan harika olmuş..
ya ne kadar çok emek sarfetmişsiniz.bu ara hiç vaktim yoktu bakamadım bile..en son dün gece baktım ama link görmedim fırsat olsaydı kesin katılırdım:gitme:
bayıııııııııııldıııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
emeğinize sağlık kızlar hepinizin..inanaılmaz hayal gücünüz varmış kimse anlamaz çakma oldugunuzukaydirigubbakcemile3çok gerçekçi harbidendealkisalkisalkis

hepsi çok eğişik ve ilgi çekici. makyajların sahiplerine teşekkürler.emeklerine sağlık

hic vaktim olmamasina ragmen bütün yorumlari okudum.
cok ho$ yorumlar almisim tesekkür etmek istedim.

makyajlar hepsi birbirinden degisik..birbirinden güzel. bir kaci temayala alakasiz ama olsun.onlarda renk olmuslar yarismaya.zaten maksat eglenmek. ki eminim sizde makyaji yaparken ve yaptiktan sonra aynaya bakarak cok eglenmissinizdir.
basta hulim olmak üzere, hepinizin emeginize saglik.

ben oyumu 4e verdim,en çok o hoşuma gitti,ama hepsi çok gzl olmuş herkesi tebrik edeirmopuyorumnanaktan

bana gotiğe en uygun 1.makyaj geldi...
oyumu 1.makyaja verdim
benim bildiğim gotik makyaj renkli olmaz, simsiyah olur, o yüzden daha uçulmuş makyajlar bekliyordum
bizim kızlar yine çok çirkin olmayı göze alamamış kaydirigubbakcemile3

X