60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben youtube den bi video buldum herkes çok etkili olduğunu yazmış dün ona başladım canım. Bebişe allah kolaylık versin inşallah zor dönemler. Bir de geceleri yatmadan bacağımın arasına yastık alıp 20 sn sıkıyorum iç bacak fena yanıyor, bırakıyorum 20 sn daha devam sonra yine ara yine 20 sn toplamda 1 dk yapıyorum dün başladım ona da .iç bacak için cok etkiliymis
Allah razı olsun canım benim.. öyle mi hiç bilmiyorum adı ne videonun ? Bir tane kadın var squat girl diye YouTube de onun yeni başlayanlar için bacak egzersizleri var omlarda çok iyi

Allah razı olsun canım benim.. öyle mi hiç bilmiyorum adı ne videonun ? Bir tane kadın var squat girl diye YouTube de onun yeni başlayanlar için bacak egzersizleri var omlarda çok iyi
Canım fitnessblender leg workout yaz 15dklik göreceksin onu yapmaya çalış haftada 3 gün çok güzel çalıştriyo.squatgirl bende Gördüm ama bu dediyim daha iyi geldi bana bir dene haftada 3 gün yapacaksın 1 gün yap bir gün kaslar dinlensin

Canım fitnessblender leg workout yaz 15dklik göreceksin onu yapmaya çalış haftada 3 gün çok güzel çalıştriyo.squatgirl bende Gördüm ama bu dediyim daha iyi geldi bana bir dene haftada 3 gün yapacaksın 1 gün yap bir gün kaslar dinlensin
Anladım canım deneyeceğim muhakkak çok teşekkür ederim ya :))

hellooo kızlar ben geldim :)

sınav dönemi oturt otur kilo aldım aşırı yavaş vermeye çalışıyorum çok şükür hantallık kısmı gitti diyetle şimdi de biraz sıkılaşmak istiyorum hedefim ayda 1 kg olacak şekilde 5 kg vermek. hala evdeyim hareketsizim ama bu sefer yediklerime dikkat ediyorum canım annemin ultra sağlıklı yemekleri sağolsun :KK36:

biraz pilatesi sokucam hayatıma abartı değil belli rutinim var zaten ama işte çok ham olduğum için en ufak fazla yaparsam yorgunluk yapıp çalışmamı engelliyor. o yüzden çok hafif başlıcam tekrar sayılarını.

İstersen burdan bildirimde bulunuruz ...katılmak isteyen de katılır.

X