60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

sporun etkisi büyük bende farkettim onu. haftada 2 gün reformer pilates yapıyorum bende başlayalı 1 ay oldu ama kendimi daha ince hissediyorum kilomda büyük değişiklik olmadı mutluyum.evde olanlar varsa belediyelerin halk eğitim merkezlerinde spor etkinlikleri oluyor onları takip etsinler bence.

bende sağlıklı yiyecekler yapmaya çalışıyorum evde. ben spor diyet yapıyorum ama eşim öyle bir şey yapmıyor ve esas ihtiyacı olan o:) neyse yemek alışkanlıklarımızla onda da bi farklılık yaratma düşüncesindeyim. varsa güzel tarifleriniz bekliyorum.

Merhaba Hanımlar,

liste paylaşımındaki gecikme için kusura bakmayın.
bu haftanın kazananı tanrica_fides tanrica_fides tebrik ediyorum. :nazar:

darısı bizlere olsun.

:KK200:@fikrus @Dream00 @tatlu The Woman The Woman tanrica_fides tanrica_fides FitFiliz FitFiliz @Eclipsse @phosphorus Cascade_ Cascade_ @AnyWhere
Merhabalar :) çok mutlu oldum :) bu hafta annemin ameliyat stresi falan derken çok koşturdum sanırım o yüzden verdim biraz kilo. Bu arada perşembe günü akşam 9.da online pilates dersim başlayacak. Sizinle deneyimlerimi paylaşırım. Sonra tekrar için Skypeta görüntü kaydetmeyi de başarabilirim umarım.

Annemin stresi derken yumurtalık kanseri riski vardı. Sizlere de bilgi olsun. Her sene mutlaka vajinal ultrason yaptırın. Çok sinsi ilerleyen bir tür.
Karında şişlik
Sürekli tokluk hissi
Kabızlık
Kasıkta ağrı gibi her şeye oturan belirtileri var.

Nasıl bi diyet acaba cok merak ettim
Hiç duymamıştım daha önce
Mantığı ne yediğinden ziyade ne zaman yediğine dayanıyor 8 saat yeme 16 saat aç kalman gerekiyor mesela sabah 11 kahvaltıyla başlıyorsun saat 7 de aksam yemegin bitmiş olacak sabah 10 aksam 6 da yapabilirsin. geriye kalam 16 saatlik dilimde sadece su içiyorsun. Yemeklerini çok iyi çiğniyorsun 25-30sn. bu kadar.

Merhabalar :) çok mutlu oldum :) bu hafta annemin ameliyat stresi falan derken çok koşturdum sanırım o yüzden verdim biraz kilo. Bu arada perşembe günü akşam 9.da online pilates dersim başlayacak. Sizinle deneyimlerimi paylaşırım. Sonra tekrar için Skypeta görüntü kaydetmeyi de başarabilirim umarım.

Annemin stresi derken yumurtalık kanseri riski vardı. Sizlere de bilgi olsun. Her sene mutlaka vajinal ultrason yaptırın. Çok sinsi ilerleyen bir tür.
Karında şişlik
Sürekli tokluk hissi
Kabızlık
Çok geçmiş olsun.

Merhaba kizlar:halay:
Bol eksiler hepinize! Bende sizi takip ediyorum Artik, Insallah hepberaber Kilo verebilecegiz...
Bi ara baska Grup da Iyi Kilo verebilmisdim 60 a düsmüsdüm malesef 3 haftadir kendimi kaybettim ne bulduysam yedim ve Suan 63 Kilo oldum... ilk hedefim 55 Ondan Sora Insallah 53 olacak...
Bol bitki cayi, Corba, Meyve ve sebze agirllikli besenmeyi düsünüyorum ilk hetapda

Karında şişlik
Sürekli tokluk hissi
Kabızlık
Gelmis gecmis olsun canim

günaydın hanımlar,

öncelikle tanrica_fides tanrica_fides Allah şifa versin geçmiş olsun canım.

kızlar bugün ne yemek yapacağımı şaşırmış durumdayım :) sizden bi yardım istiyeyim. internette sağlıklı yemek diye bakınca kabaksız yemek neredeyse yok gibi:) evde pilavım var. eşim çok seviyor diye arada yapıyorum ona. onun yanına bi yemek bulamadım. tavsiyelerinizi bekliyorum. güzel güzel de atıştırmalık tarifler buldum notlarımı aldım :) eşim tatlı çok seviyor. evde sağlıklı birşeyler yapmam lazım ona yoksa ya dışarıda yemeğe veya hazır bişeyler almaya yöneliyor. güzel bir liste oluşturuyorum:) yaptıkça paylaşırım tarifleri

günaydın hanımlar,

öncelikle tanrica_fides tanrica_fides Allah şifa versin geçmiş olsun canım.

kızlar bugün ne yemek yapacağımı şaşırmış durumdayım :) sizden bi yardım istiyeyim. internette sağlıklı yemek diye bakınca kabaksız yemek neredeyse yok gibi:) evde pilavım var. eşim çok seviyor diye arada yapıyorum ona. onun yanına bi yemek bulamadım. tavsiyelerinizi bekliyorum. güzel güzel de atıştırmalık tarifler buldum notlarımı aldım :) eşim tatlı çok seviyor. evde sağlıklı birşeyler yapmam lazım ona yoksa ya dışarıda yemeğe veya hazır bişeyler almaya yöneliyor. güzel bir liste oluşturuyorum:) yaptıkça paylaşırım tarifleri
Ben bugün fırında pırasa graten yapacağım yanına da yayla ya da şehriye çorbası, salata, kompostu.

X